Архів - Серп 2011

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1312156800 AND 1314835200 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Серпень 31st

Шановні педагоги, дорогі школярі та студенти, батьки!

           Щиро вітаю вас із Днем знань! Це справді всенародне свято, яке з особливим хвилюванням сприймають і діти, і дорослі. Для кожного з нас воно запам’яталося першим дзвоником, яскравими букетами квітів, радістю зустрічі з друзями та педагогами, гостинно відчиненими дверима в країну знань та життєвої мудрості.
          Юні друзі, ваші досвідчені наставники – викладачі, вчителі та вихователі з радістю допоможуть вам оволодіти знаннями, збагатитися духовно, віднайти своє місце в житті, підтримають у важку хвилину. Дослухайтеся до їхніх порад і настанов, будьте старанними в навчанні, щоденному пізнанні нового, неповторного й незвіданого світу науки, активними в громадському житті, а ваша поведінка нехай завжди буде зразковою. На вас, нашу зміну, ми покладаємо великі надії, оскільки в недалекому майбутньому саме вам доведеться стати будівничими нашої молодої незалежної держави, примножувати славу рідного краю. Для цього потрібні ґрунтовні знання, вміння постійно навчатися, самовдосконалюватися.

Про відчуження приміщення пральні у смт Степань, вул. Дорошенка, 100, що є об'єктом спільної власності територіальних громад району та перебуває на балансі комунального закладу "Степанська районна лікарня" Сарненської районної ради

Про         відчуження     приміщення
пральні   у                     смт.Степань,
вул.Дорошенка, 100, що є об’єктом
спільної власності територіальних
громад   району  та   перебуває  на
балансі    комунального      закладу
«Степанська    районна      лікарня»
Сарненської   районної    ради

 

 

Про перелік об'єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, що підлягають відчуженню

Про   перелік    об’єктів    спільної
власності територіальних громад
Сарненського      району,          що
підлягають   відчуженню

 

Серпень 30th

Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури Сарненського району на території району за перше півріччя 2011 року

Про  стан    законності,     заходи
щодо її зміцнення та результати
діяльності                 прокуратури
Сарненського      району          на
території   району    за      перше
півріччя 2011 року

 

Про надання газетної площі та радіоефіру депутатам районної ради у 2011 - 2014 роках

Про надання   газетної площі   та   радіоефіру
депутатам районної ради у 2011 – 2014 роках

             

Серпень 29th

Сарненці відзначили 20 років Незалежності України

         24 серпня вся країна відзначала одне з найвеличніших державних свят - 20 років Незалежності України. Незалежність стала найвеличнішим надбанням довгого і тернистого шляху, який пройшов наш народ до здобуття свого права на свободу. І сьогодні Україна - суверенна, соборна держава, яка повноцінно розвивається. 
             З нагоди 20-ї річниці Незалежності України напередодні свята в Сарненському районному будинку культури було проведено урочистості. У рамках заходу відбулися відкриття виставки досягнень підприємств району, святковий концерт за участю аматорів сцени району та церемонія нагородження представників трудових колективів підприємств, установ, організацій району Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, Подяками міської ради, державними нагородами. Крім керівництва району на заході були присутні почесні гості Сарненщини: народний депутат  України Микола Шершун, делегації з Старгардського повіту (Республіка Польща)та Ошмянського району Гродненської області (Республіка Білорусь). 

Відзначили День Державного прапора України

         За участю голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука, голови районної ради Миколи Драганчука, міського голови Сергія Євтушка, трудових колективів підприємств, установ та організацій району 23 серпня на центральній площі міста Сарни відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України. На яких також були присутні й гості Сарненщини: делегації Старгардського повіту (Республіка Польща) та Ошмянського району Гродненської області (Республіка Білорусь).
         У своїй промові голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук зазначив, що кожна нація, виборюючи незалежність та розбудовуючи державу, обирає символи своєї єдності, сили, свободи й честі, тому в повазі до національних символів, до числа яких належить і Державний прапор, проявляються громадянська самосвідомість, вміння й готовність об'єднати сили й подолати будь-які перешкоди, вирішити завдання будь-якої складності. Саме в цьому полягає справжній патріотизм, любов до своєї великої Батьківщини, гордість за свою історію, тому ми повинні берегти та шанувати державний прапор як найвищу національну святиню. Адже під рідним знаменом український народ утвердив віковічну мрію багатьох поколінь про державність, соборність, самостійність.
        Виступаючи перед присутніми, голова районної ради Микола Драганчук зазначив: "Ми єдині у своєму прагненні збудувати красиву і справедливу країну, забезпечити гідне життя кожному її громадянину. У нашого народу, у нашої громади є все для того, щоб впевнено дивитися в майбутнє: і таланти, і здібності, і розум, і працелюбність. Тому я переконаний, що ми зможемо подолати всі труднощі".

Серпень 22nd

Про надання згоди на передачу Ясногірської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та відповідного майна зі спільної власності територіальних громад району у власність Селищенської територіальної громади

Про надання   згоди   на     передачу
Ясногірської                      лікарської
амбулаторії   загальної       практики
сімейної медицини та відповідного
майна       зі   спільної        власності
територіальних   громад  району   у
власність                    Селищенської
територіальної   громади

 

Шановні краяни!

        У житті кожного народу є події, які назавжди входять в історію, навіки визначають його майбутню долю й місце в світовій цивілізації. Такою подією для України стало 24 серпня 1991 року. У Акті проголошення незалежності висловлене споконвічне прагнення народу мати власну державу, витоки якої беруть свій початок від Київської Русі Володимира Великого та Ярослава Мудрого.
       Незалежність стала найвеличнішим надбанням довгого і тернистого шляху, який пройшов наш народ до самоутвердження, до здобуття свого права на свободу. Вона визначила майбутнє України як держави і українців як європейської нації, відкрила широкі можливості для духовного розвитку, економічного зростання і добробуту кожного громадянина.
       20 років незалежності Україна ростила дітей, збирала хліб, будувала власну державу.  Нині ми впевнено стверджуємо: Українська держава відбулася, стала визнаною. 
       Тож святкуючи 20-у річницю Незалежності нехай кожен проникнеться гордістю за свою Батьківщину, наш район, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості заради усіх жителів краю. Переконаний, що спільні зусилля неодмінно увінчаються успіхом, адже працелюбний український народ в змозі поліпшити життя у своєму домі - у своїй власній державі.
       З нагоди цього величного свята бажаю вам, шановні земляки, міцного здоров'я, великого родинного щастя, мирного неба над головою, злагоди та добробуту. Любіть свій народ, свою землю, яка є найкращою в світі. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.

23 серпня - День Державного Прапора України

         23 серпня, напередодні Дня Незалежності, країна вкотре відзначатиме День Державного прапора України. Однією з найважливіших складових становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід'ємної ознаки незалежності. Кожний народ, маючи свою історію, має і свої національні святині - герб, прапор, гімн. Наш прапор є одним з найважливіших символів, який об'єднує всіх громадян України. Він є втіленням єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під його знаменом ми йшли до проголошення самостійної України, до перемоги. Це прапор миролюбства. Він нагадує наше літо з його чистим, безхмарним небом, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану; це золотий вогонь свічок на вінках, що пливуть синіми водами рік на свято Івана Купала; це фрески Софійського та Михайлівського соборів у Києві та золото пасок на родинному столі.
          Сьогодні прапор України тріпотить на всіх будівлях органів влади, а завдяки нашим видатним співвітчизникам та їхнім досягненням у спорті, культурі й науці - він став відомим усьому світові. Тож любіть свій народ, свою країну, пишайтеся її символами. Нехай це свято послужить зціленню і відродженню наших душ, наповнить серця гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Нехай же наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах!