Архів - Лип 2011

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1309478400 AND 1312156800 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Липень 28th

31 липня - День працівників торгівлі

     Шановні працівники торгівельної галузі! 
      Щиро  вітаю вас із професійним святом – Днем працівника торгівлі!
      Всі ми, споживачі, з розумінням і схваленням ставимося до реформаторських процесів, що відбуваються в сфері вітчизняної торгівлі. 
     Сьогодні в новій економічній реальності підприємства сфери торгівлі не зупинилися на місці, навпаки, стали більш динамічно розвиватися. Неухильно зростає мережа сучасних магазинів і супермаркетів, стрімко насичується споживчий ринок товарами, а їх асортимент стає ширшим і різноманітнішим. Тільки в цивілізованій торгівлі покупець може дізнатися все про обраний ним товар, побачити сертифікат якості. Тому ми підтримуємо й раді появі в Сарнах нових торгівельних центрів. Зростання їх кількості свідчить про здорову конкуренцію в торговій мережі.  Приємно, що нині не тільки в місті, а практично у будь-якому селі, діє одразу декілька торговельних закладів, у яких місцеві мешканці можуть купити все необхідне. 
     Вітаючи з професійним святом, бажаю всім працівникам торгівлі   здоров’я та життєвої наснаги, благополуччя й достатку, родинного тепла, посмішок покупців, економічної стабільності та процвітання! Хай завжди основним значенням вашої діяльності буде постійна турбота про задоволення насущних потреб людини. 

Липень 27th

№51 від 27 липня 2011 року "Про затвердження норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради

від 27 липня 2011 року                                                 № 51  


Про затвердження норм витрат на 
копіювання або друк документів,
що надаються за запитом на інформацію


З метою забезпечення виконання статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», враховуючи Постанову Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядженням голови Сарненської районної ради від 11 травня 2011 року № 29 «Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в Сарненській районній раді»:
1. Затвердити норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію згідно з додатком.
2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого апарату Сарненської районної ради забезпечити організацію прийому платежів від запитувачів інформації.

Заступник голови ради                                                В.С.Цупріян 

 

Липень 15th

№36 від 15 червня 2011 року "Про скликання пленарного засідання чергової сьомої сесії районної ради"

        Керуючись частиною четвертою статті 46, пунктом 1 частини шостої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення президії районної радивід 15 червня 2011 року № 3-1 «Про погодження дати, порядку денного чергової сьомої сесії районної ради та порядку проведення засідань постійних комісій» скликати пленарне засідання чергової сьомої сесії районної ради шостого скликання 1 липня 2011 року о 10 годині в залі засідань районної ради (м.Сарни, вул. Демократична, 51).
На розгляд сесії внести такі питання:
1. Про депутатські запити.
2. Про внесення змін до рішення районної ради від 2 квітня 2007 року № 177 «Про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради».
3. Про внесення змін до Регламенту Сарненської районної ради.
4. Про хід виконання районної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту на 2009-2013 роки.
5. Про хід виконання районної програми розвитку дорожнього руху та його безпеки на 2008-2012 роки.
6. Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту в Сарненському районі на 2008-2012 роки.
7. Про хід виконання районної програми підготовки до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.
8.Про хід виконання районної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки Віл-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки.
9. Про хід виконання районної комплексної програми «Цукровий діабет» на 2010-2013 роки.
10. Про хід виконання регіональної програми розвитку земельних відносин у Сарненському районі на 2006-2015 роки.
11. Про Програму інформатизації Сарненського району на 2011 - 2013 роки.
12. Про районну Програму енергоефективності.

16 липня відзначається День бухгалтера

               Шановні бухгалтери району, вітаю вас з професійним святом! 
               Оцінити потрібність  вашої професії важко, але безперечним є той факт, що без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки району та держави загалом. Від людей цієї відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер народного господарства краю, установ, організацій і підприємств, саме вони забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряють фінансовий пульс району. Думка бухгалтера завжди враховується в процесі прийняття управлінських рішень, від правильності яких залежить успіх ведення справ, адже саме бухгалтер – перший помічник керівника. Працювати з цифрами та паперами не просто, потрібно обов'язково логічно мислити, мати терпіння та повністю віддаватися роботі, щоб тебе цінували, як професіонала. 

Липень 14th

"Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається в оренду товариству з обмеженою відповідальністю "Технобуд""

Про   затвердження  технічної   документації
з нормативної грошової оцінки    земельної
ділянки, яка передана в оренду  товариству
з обмеженою відповідальністю «Технобуд»

 

 

 

"Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається в оренду товариству з обмеженою відповідальністю "Клесівський кар'єр" нерудних копалин "Технобуд""

Про   затвердження  технічної    документації
з нормативної грошової  оцінки       земельної
ділянки,   яка          передана    в           оренду
товариству з  обмеженою  відповідальністю
«Клесівський  кар'єр»    нерудних     копалин
«Технобуд»

 

Липень 12th

Липень 8th

ф.10

ф.10

ф.9

ф.9

ф.8

ф.8