Архів - Черв 2011

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1306886400 AND 1309478400 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Червень 30th

1 липня - День архітектури України!

             Щиро вітаю архітекторів, проектувальників і всіх причетних до архітектурної діяльності з  Днем архітектури, яке Україна святкує одночасно з усім світом.
         Професія архітектора – одна з найдревніших, найблагородніших та мирних творчих професій. Недарма споконвіків, високо цінуючи архітекторів, їх величають зодчими, прирівнюючи їхні творіння до застиглої музики. Архітектура відрізняється від інших спрямувань тим, що це – мистецтво, в якому живуть люди. Сьогодні архітектура являє собою особливий вид інтелектуальної та матеріальної діяльності, у створенні якої бере участь більшість працездатного населення планети.
         Сьогодні зусиллями архітекторів і проектувальників освоюються нові території, народжуються й оформлюються сучасні риси населених пунктів, проводиться переобладнання старих будівель в офісно–ділові та торговельно–розважальні центри, зводяться спортивні та культурно–видовищні споруди, опановуються нові житлові проекти, розвивається висотне будівництво, котеджна забудова.

Сарни святкують.

           Цими вихідними в Україні відзначали День молоді та День Конституції, а напередодні своє свято відзначили державні службовці. Тож у Сарнах з цієї нагоди відбулися різноманітні спортивні й розважальні заходи, проведенню деяких із них навіть не завадила несприятлива погода.
          Почалося святкування в неділю зранку: на майданчиках міста, спортивному комплексі «Мрія» проходили змагання з міні-футболу, з пляжного волейболу, армрестлінгу, піднімання штанги, з шахів, шашок, дартсу та настільного тенісу. Крім цього пройшов парад велосипедистів «Приєднуйся до нас», за підсумками якого визначалися наймолодший та найстарший учасники, а також найоригінальніший велосипед. Підводилися підсумки фотовиставки, на якій були представлені роботи молодих фотографів за номінаціями: «Краса Полісся», «Я і моя сім’я», «Усмішка», «Весільні світлини».
           Продовжилося свято о 18-й годині на центральній площі міста, де відбулися офіційні урочистості та святковий концерт. 
До молоді з нагоди їхнього свята звернулися голови райдержадміністрації Анатолій Остапчук і районної ради Микола Драганчук, перший заступник міського голови Світлана Усик, які побажали молодим творчої енергії та завзяття, зазначивши, що головним завданням на сьогодні для районної влади є допомогти молодому поколінню знайти себе, знайти упевненість в своїх силах, проявити ініціативу і реалізувати таланти. 

Червень 29th

Інформаційно

       15 червня відбулося засідання президії районної ради, на якому  було погоджено дату, порядок денний пленарного засідання чергової сьомої сесії районної ради та порядок проведення засідань постійних комісій. Відповідно до статті 48 Регламенту районної ради, внесення питання на розгляд пленарного засідання сесії ради здійснюється за висновком профільної комісії, тому всі матеріали і проекти рішень, які надійшли в районну раду, були направлені для розгляду постійним комісіям. На сьогодні, 29 червня, згідно із затвердженим на президії орієнтовним графіком, відбулися засідання постійних комісій районної ради:
21.06.2011 - з правових питань, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, регламенту районної ради;           
22.06.2011 - з питань аграрної політики, земельних ресурсів, екології, природокористування та розвитку села;
22.06.2011 - з питань освіти, культури і духовності, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму;
29.06.2011 - з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення.
07.06.2011 відбулося засідання постійної комісії районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності.

Червень 25th

28 червня - День Конституції України

                                          Дорогі краяни!
         Вітаю вас з вікопомною подією у житті кожного громадянина нашої незалежної держави – 15 річницею Конституції України, яка відкрила нові перспективи розвитку суспільства та його громадян.  Прийняття Основного Закону стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави. Українська нація зробила незворотній вибір на користь національного самовизначення та верховенства права, утвердження в Україні європейських політичних, соціальних, економічних і гуманітарних стандартів, забезпечення прав і свобод людини.
         Конституція України 1996 року є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості, наголошує на абсолютній цінності людини, її життя й здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.
         Але не слід забувати, що конституційні норми, якими б вони передовими та демократичними не були, самі по собі не змінять життя на краще. Сьогодні, аби перетворити зміст на результат, усім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця заради однієї мети – процвітання України, як цивілізованої європейської держави.

З Днем Молоді

           У неділю, 26 червня, відзначатимемо прекрасне свято юності, краси, енергійності – День молоді. Щиро вітаю з ним усіх жителів району, всіх, хто молодий і серцем, і душею!
         Молодість – безцінний дар, який потрібно приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Українська молодь сміливо заявляє про себе та свої права, утверджує свою гідність і свої погляди, її сьогодні хвилює доля країни й українського народу. Для юнаків і дівчат Сарненщини небайдужі політична, екологічна, економічна ситуація в Україні, проблеми працевлаштування, здоров’я та ін. Вони наполегливо вчаться, дбають про духовне збагачення, ведуть здоровий спосіб життя. Майбутнє України, рідного краю – це наша спільна справа, до якої кожен має зробити свій внесок. Любіть свою батьківщину, пишайтесь тим, що ви українці, з гордістю йдіть по життю. 

Червень 24th

Розпорядження голови районної ради "Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в Сарненській районній раді"

                                                     РОЗПОРЯДЖЕННЯ
                                                  голови районної ради

від 11 травня  2011 року                                                                                  № 29

 

Закон України "Про доступ до публічної інформації"

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про доступ до публічної інформації

(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, № 32, ст. 314)

{Із змінами, внесеними згідно із Законами
№ 4652-VI від 13.04.2012, ВВР, 2013, № 21, ст.208
№ 4711-VI від 17.05.2012, ВВР, 2013, № 14, ст.89
№ 224-VII від 14.05.2013, ВВР, 2014, № 11, ст.132}

Цей Закон визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес.

Розділ I
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Стаття 1. Публічна інформація

1. Публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

2. Публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом.

Указ Президента України "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації"

                                                             У К А З 
                                               ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 

                            Питання забезпечення органами виконавчої влади 
                                             доступу до публічної інформації 

   З метою    забезпечення    безумовного   виконання   органами
виконавчої влади Закону України "Про   доступ   до   публічної

25 червня - День митної служби України

            Щиро вітаю з нагоди професійного свята усіх працівників митних органів, які самовіддано і чесно працюють на ствердження незалежності України, посилення її економічної могутності.
         Митниця і митна справа - це неодмінні атрибути будь-якої держави, оскільки навіть на ранніх стадіях розвитку державності існують зовнішні торговельні зв'язки. Сучасні взаємовідносини між державами характеризуються посиленням економічних та торговельних зв'язків, модернізацією та введенням нових транспортних коридорів із напруженим ритмом роботи, небаченим розвитком туризму та активізацією представників ділових, суспільних, спортивних та багатьох інших сфер. Саме тому сьогодні зростає роль митниці, високопрофесійна робота якої гарантує стабільність міждержавних зв'язків, стає своєрідною «візитівкою» держави, її офіційними воротами.