Архів - Трав 2011

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1304208000 AND 1306886400 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Травень 31st

До Дня захисту дітей

         Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості й одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій та сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини й рідний край. 
         Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення всіх задумів. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів і здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання та дотримання прав дитинства.

І закружляв прощальний вальс

       28 травня випускники всіх шкіл відзначали свято найкращої пори в житті людини - свято юності, мрій, сподівань і прощання з дитинством. Ввечері цього дня  на головній площі Сарн відбулося красиве й урочисте дійство –випускний бал, до якого одинадцять років, як по східцях, довелося підніматися випускникам.
         Невпізнанно елегантні й вишукані пари хлопців і дівчат пройшлися вулицями міста, щоб подарувати жителям годину справжнього свята. Юнаки, які ще місяць тому по-дитячому бігали коридорами свого навчального закладу, нині сміливо вели під руку чарівних однокласниць, що щасливо посміхалися навколишнім. Переповнені емоціями випускники на чолі з директорами шкіл і педагогами вишикувалися біля сцени. 
         Їх вітали голови  районної державної адміністрації Анатолій Остапчук і районної ради Микола Драганчук, перший заступник міського голови Світлана Усик, освітяни, батьки, рідні й близькі. Посадовці побажали молоді самодостатності, впевненості у власних силах і висловили переконання, що все у їхньому житті складеться якнайкраще.
         - Дорогі випускники! Мені б дуже хотілося, що б ви взяли з собою і пронесли крізь усе життя тепло батьківського дому, ніжну мамину колискову пісню, батьківську мудрість і знання, подаровані вам учителями. Вони обов'язково оберігатимуть вас і допомагатимуть вам! -  з напутніми словами звернувся до вчорашніх школярів голова районної ради. 

Незабутнє свято школярів

     Минулої п’ятниці в усіх школах району мелодійний звук останнього дзвоника сповістив школярів про закінчення навчального року. На святкових лінійках, як завжди, панувала особлива, сповнена емоцій атмосфера. Квіти, дитячі посмішки, зворушені батьки, вчительське настановче слово й сльози в очах випускників.
        Традиційно очільники району, представники райдержадміністрації, районної та міської рад відвідали  заклади освіти району, розділивши зі школярами святковий настрій, привітали учнів, учителів, батьків.
         Голова районної ради Микола Драганчук і його заступник Валентин Цупріян стали почесними гостями відповідно Орлівської І ст. і Кам’яне-­Случанської І-ІІ ст. загальноосвітніх шкіл.
         Директор Орлівської школи Світлана Рибнік схвильовано привітала школярів з цією важливою  подією, особливо теплі слова лунали на адресу четвертокласників, які в цьому році залишали рідні стіни.
         - Ми пишаємося  учнями, адже вони  чудові діти. Наші маленькі випускники продовжують навчання в загальноосвітніх школах міста й району, гідно представляючи свій перший навчальний заклад. 

Колегія управління освіти і науки облдержадміністрації в Сарнах

       26 травня 2011 року, перед закінченням навчального року, на базі Сарненського району відбулося засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації під головуванням начальника управління Івана Ветрова. У засіданні колегії взяли участь голови Сарненської райдержадміністрації та районної ради Анатолій Остапчук і Микола Драганчук, заступник голови Сарненської райдержадміністрації Тетяна Сухарева, працівники відділу освіти райдержадміністрації, директори загальноосвітніх навчальних закладів та позашкільних установ району, завідуючі дошкільними навчальними закладами району, представники засобів масової інформації.

Реформування місцевого самоврядування

         24 травня  голова Сарненської районної ради Микола Драганчук взяв участь у роботі Координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування, засідання якої відбулося на базі Костопільського району. У заході, окрім керівництва обласної та Костопілської районної та міської влад, взяли участь голови районних рад області та представники засобів масової інформації. Голова Рівненської обласної ради Юрій Кічатий ознайомив присутніх з актуальними проблеми процесу реформування органів місцевого самоврядування, зауваживши, що цей процес вже розпочався.
         Відповідна позиція Президента України Віктора Януковича була озвучена під час Міжнародної конференції з питань розвитку місцевого самоврядування, яка відбулася 21 травня у Вінниці. За словами Юрія Кічатого, Президент просить прискорити процес реформування, розпочавши з загальнодержавної Концепції розвитку місцевого самоврядування, яка має лягти в основу проекту Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».
         Йдеться передусім про децентралізацію влади з розширенням повноважень на місцях, насамперед в питаннях формування бюджетів та фіскальної політики. Також актуальними залишаються проблеми відсутності належного кадрового забезпечення, підвищення статусу та престижності професії державного службовця органів місцевого самоврядування.

Травень 30th

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення

                 В зв’язку з затвердженням розпорядженням голови районної державної адміністрації від 23.05.2011 №246 “Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 23.03.2011 №146 “Про перелік об’єктів, які фінансуються у 2011 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження у Сарненському районі”” в новій редакції переліку об’єктів, фінансування яких буде здійснюватись у 2011 році за рахунок вищевказаної субвенції,  керуючись пунктом 6 рішення сесії районної ради від 31.12.2010 №90 “Про районний бюджет на 2011 рік”  внесено зміни до районного бюджету на 2011 рік, а саме:
           затверджено вищезазначену субвенцію на:
           -         капітальний ремонт Великовербчанської ЗОШ І-ІІІ ст. в с.Велике Вербче Сарненського району Рівненської області – 340,6 тис.грн.;
           -         поточний ремонт Бутейківської ЗОШ І-ІІ ст.в с.Бутейки Сарненського району Рівненської області – 198,0 тис.грн;

Травень 27th

День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження

            28 травня країна відзначає День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження. Немає сумніву, що українське книговидання, яке сьогодні переживає складний період, поступово стане гідною складовою національної культури.                 Із давніх-давен, від самого виникнення письма й алфавітів книга служить людині вірним провідником до світла знань, надійним містком між історичними епохами й поколіннями. Вона супроводжує в пізнанні світу, художньому осмисленні історії й сучасності, суспільно-політичних процесах, духовному житті. Без книги не буває великих відкриттів, народження і зміцнення великих почуттів, морально-вольових якостей, здобуття нових життєвих вершин. Зустріч із хорошою книгою, як і з добрим другом, без перебільшення, свято для кожного. А скільки цікавого й корисного можна дізнатися на сторінках газет, журналів, буклетів. Тож, беручи до рук друковане видання, згадайте про тих, хто його створив, впорядкував та організував вашу зустріч - про видавців, поліграфістів, розповсюджувачів... 
             Миру й добра, злагоди й достатку зичу всім причетним до цієї справи. Натхнення та творчих звершень у вашій благородній діяльності. Нехай ваша праця завжди знаходить любов і повагу в серцях людей. 

Дорогі випускники!

                   У житті у кожного з нас є чимало пам’ятних подій. Та, мабуть,  найбільшою  є свято до якого ви готувались протягом довгих одинадцяти років, і яке буває тільки раз у житті - свято випускників. Цю подію можна назвати певною межею, що відділяє дитинство від юності.   В минулому залишились звуки останнього дзвоника, напружені іспити. Нелегкий шлях, довжиною в дитинство пройшли ви з того дня, коли вперше переступили поріг школи, й ось  ви - випускники, ви ідете в доросле життя, і дуже скоро всім нашим колишнім школярам доведеться складати перший іспит на дорослість. Ось тут головне — не помилитися, обрати свою дорогу в нелегкій  круговерті життя. У вас ще все попереду – злети й падіння, радощі й розчарування. Бажаю вам успішного вступу до вузів та правильно обраної життєвої стежини, а ще – самореалізації та здійснення всіх мрій.

фото 87

фото 87

фото 86

фото 86