Архів - Груд 2011

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1322697600 AND 1325376000 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Грудень 30th

До відома депутатів районної ради

      29 грудня ц.р., відбулося засідання президії районної ради, на якому було погоджено дату, проект порядку денного позачергової 10-ої сесії районної ради. Відповідно до рішення президії від 29.12.2011року № 7-1 перше пленарне засідання позачергової 10-ої сесії районної ради відбудеться 3 січня 2012 року об 11 годині, друге пленарне засідання - 5 січня 2012 року о 12 годині в сесійній залі районної ради (м.Сарни, вул. Демократична, 51).
                                                                   
Організаційний відділ районної ради

Грудень 29th

№81 від 29 грудня 2011 року "Про скликання позачергової десятої сесії районної ради"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради

 

Новий 2012 рік

           Дорогі земляки, шановні сарненці!  Сердечно вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим: зі світлими й радісними святами, які об’єднують і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє.
              Новий рік – не лише початок нового відліку в календарі, це нові надії, успіхи, перемоги, це нова сторінка в книзі життя, яку кожен пише своїми діяннями й думками. Різдвяні свята надихають нас на звершення добрих справ, єднають і зближують людей незалежно від їхніх поглядів і переконань.
               Нехай сяйво різдвяної зорі вселить у вашу душу міцність духовних сил, мир, спокій і злагоду, а у ваш дім принесе достаток, гарний настрій, радість  і  тепло щирих посмішок. Бажаю вам, щоб родинне тепло, дружня підтримка, гармонія в душі  не покидали вас упродовж усього наступного року. Нехай рік прийдешній обдарує вас міцним здоров’ям, стане щедрим на добро й достаток, втілить творчі задуми й найзаповітніші сподівання.
              Нехай доля завжди буде прихильною до вас.

Про звіт райдержадміністрації щодо виконання програми економічного та соціального розвитку Сарненського району на 2011 рік

Про       звіт     райдержадміністрації   
щодо       виконання            програми

економічного       та        соціального
розвитку  Сарненського  району   на
2011 рік

   

Грудень 28th

ІНФОРМАЦІЙНО

         Відповідно до графіка прийому громадян керівництвом Сарненської районної ради, у вівторок, 27 грудня 2011 року, в приміщенні Кричильської сільської ради виїзний прийом громадян проводили голова районної ради Микола Драганчук і заступник голови ради з питань роботи виконавчого апарату, керуючий справами В'ячеслав Шимко за участю Кричильського сільського голови Дорожка М.Д.
         На прийомі мешканців с.Кричильськ хвилювали питання щодо ремонту мостів, будівництва підвідного газопроводу до села Кричильськ, будівництва гаража для пожежного автомобіля. Також було порушене питання щодо виділення коштів із районного бюджету для встановлення з нагоди 70-ої річниці від дня народження меморіальної дошки з барельєфом письменника Леоніда Куліша у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Кричильськ та фінансування видання його збірки.
       За дорученням голови районної ради, відповідно до Закону України "Про звернення громадян", за наслідками особистого прийому громадян за місцем проживання працівники виконавчого апарату ради підготують листи у відповідні установи для розгляду та вирішення питань, які було порушено. Громадянам, які звернулися, нададуть письмові відповіді.
                                                                                       Оргвідділ районної ради

ОГОЛОШЕННЯ

           29 грудня 2011 року о 17 годині в кабінеті голови Сарненської районної ради М.М. Драганчука відбудеться засідання президії районної ради щодо розгляду питання «Про погодження дати, проекту порядку денного позачергової 10-ої сесії районної ради».
                               
 Організаційний відділ районної ради        

 

Грудень 26th

Підвели підсумки роботи Сарненської КДЮСШ «Колос» за 2011 рік

        23 грудня відбувся районний захід, на якому було підведено підсумки роботи Сарненської комплексної ДЮСШ Всеукраїнського ФСТ "Колос" за 2011 рік. Участь у цьому заході взяли  заступник голови Рівненської обласної організації Всеукраїнського ФСТ «Колос» Віктор Малецький, директор Сарненської комплексної ДЮСШ «Колос» Василь Пістоль, заступник голови районної ради Валентин Цупріян, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Інна Сич.
         Багато хороших слів було сказано про роботу Сарненської комплексної ДЮСШ "Колос", адже її вихованці не один раз виборювали призові місця в змаганнях різних рівнів. Підтвердженням цього стало нагородження кращих тренерів і вихованців спортивної школи з різних видів спорту грамотами, медалями, кубками, грошовими винагородами ДЮСШ «Колос» і  Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради. 
                                                                   Оргвідділ районної ради

Грудень 23rd

№80 від 23 грудня 2011 року "Про календарний план основних заходів районної ради на січень 2012 року"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

 

від «23»  грудня  2011 року                                                                                      №  80

   

Про    календарний      план
основних заходів районної
ради на січень 2012 року

 

Працівників міліції привітали з професійним святом

       20 грудня в актовій залі Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області відбулися урочистості з нагоди 20-ї річниці міліції України, на яких були присутні начальник Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області Віталій Сафонік, голова районної ради Микола Драганчук, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Хомич, міський голова Сергій Євтушок, ветерани та працівники правоохоронних органів.
       З вітальним словом до учасників зібрання та всіх, хто присвятив своє життя цій нелегкій, але такій потрібній суспільству професії, звернувся  начальник Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області Віталій Сафонік. З нагоди професійного свята  кращим працівникам райвідділу були вручені грамоти, подяки та грошові винагороди.
       Правоохоронців Сарненщини також привітали голова районної ради Микола Драганчук і перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Хомич. 
      Звертаючись до працівникам райвідділу, голова районної ради Микола Драганчук зокрема зазначив: «Час летить невпинно, і міліції незалежної України вже 20 років. Ваша вірність присязі, досвід, знання засвідчили: наші правоохоронці – на висоті, вони можуть протистояти будь-яким проявам злочинності». Насамкінець голова районної ради висловив щиру вдячність всім працівникам органів внутрішніх справ району за самовіддану працю, особливі слова подяки – ветеранам міліції. Побажав всім міцного здоров’я, надійних „тилів” у  сім’ях, успіхів у нелегкій роботі, вірних друзів, надійних колег. 

Про Програму економічного та соціального розвитку Сарненського району на 2012 рік

Про    Програму     економічного    та
соціального розвитку Сарненського
району на 20
12 рік