Архів - Лист 2011

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1320105600 AND 1322697600 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Листопад 30th

1 грудня – День працівників прокуратури

Шановні працівники прокуратури Сарненщини!

        Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників прокуратури.
      Обравши свою відповідальну професію, кожен із вас свідомо став людиною, яка чесно й сумлінно має служити високим ідеалам правової держави, бути взірцем чуйного ставлення та високого фахового рівня у відносинах з громадянами, непохитними охоронцями прав і свобод людини, законних державних інтересів. Одним із пріоритетних напрямків вашої роботи є протидія злочинності, нагляд за додержанням законів органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими й службовими особами. Переконаний, що працівники органів прокуратури Сарненщини й надалі сумлінно та ефективно виконуватимуть свої обов’язки, а для цього вони повинні спрямувати всі зусилля на захист правопорядку на теренах нашого краю, і ні в якому разі не стати знаряддям для зведення будь-чиїх особистих рахунків. Нехай запорукою успіхів в утвердженні в нашій державі верховенства Права, Закону та Справедливості буде високий професіоналізм і відповідальне ставлення до справи працівників прокуратури.
      Тож у переддень вашого професійного свята  бажаю вам мудрості, мужності й наполегливості у відстоюванні конституційних надбань українського народу. Успіху вам і наснаги, незгасної жаги до встановлення права на істину.  Здоров’я, добробуту, щастя, миру, стабільності вам і вашим родинам!

 

Микола Драганчук,
голова районної ради

 

 

Листопад 29th

№ 72 від 24 листопада 2011 року "Про календарний план основних заходів районної ради на грудень 2011 року"

 

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

 

від «24»  листопада  2011 року                                                                                  № 72

   

Про     календарний     план
основних заходів районної
ради на грудень 2011 року

 

Листопад 28th

Відкриття районної спартакіади, присвяченої Дню місцевого самоврядування

                 Минулої п’ятниці в Сарненському районному будинку дітей та молоді відбулося урочисте відкриття VII районної спартакіади, присвяченої Дню місцевого самоврядування, за участю голів райдержадміністрації Анатолія Остапчука, районної ради Миколи Драганчука, міського Сергія Євтушка, збірних команд  райдержадміністрації, районної, міської, сільських та селищних рад. 
                   Святкове дійство марш-парадом відкрили учасники змагань. З вітальним словом до них звернувся голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, який побажав усім успіхів та хороших спортивних результатів. Голова районної ради Микола Драганчук привітав усіх присутніх з відкриттям Спартакіади та побажав сили, наснаги, спортивного бойового духу всім учасникам і, звичайно, перемоги найкращому.

Запалили лампадки, вшановуючи безневинні жертви голодомору

         Щорічно, наприкінці золотої осені, коли з наших ланів зібрано врожай, ми дякуємо Богу за хліб на столах і вшановуємо пам’ять мільйонів людей, життя яких у мирний час, на найродючішій у світі землі обірвала голодна смерть. Ось і в п’ятницю, 25 листопада, відбувся траурний мітинг, приурочений вшануванню жертв голодомору та політичних репресій в Україні 1932-33 років, в якому взяли участь голови райдержадміністрації Анатолій Остапчук, районної ради Микола Драганчук, священнослужителі церковних громад, працівники державних установ, учні навчальних закладів, жителі міста Сарни. 
         Анатолій Остапчук, звертаючись до громади, наголосив, що ми маємо пам’ятати ці трагічні сторінки нашої історії, аби вони ніколи не повторилися.
 
          

Листопад 27th

До Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій

            Шановні краяни.
      Сьогодні ми визнаємо, що голод в Україні у 1932-1933 роках, відомий, як Голодомор, в дійсності був страхітливим злочином проти людства. Він був  цинічно и жорстоко спланований сталінським режимом з метою придушення  волі всього українського народу до опору тоталітарній системі, до національного відродження. Аналогів таких подій у світовій історії знайти важко, адже методом масового знищення людей було обрано голод.
     Українська нація, яка була другою за чисельністю в СРСР, мала величезний культурно-історичний спадок, власні славетні традиції державотворення, досвід національно-визвольної боротьби, а тому становила серйозну загрозу для геополітичних намірів. З огляду на це сталінський режим вдався до відкритої війни проти українців.
      Коли йде війна, є очевидний ворог. Тут же, навпаки, офіційно пропагувалася ідеологія інтернаціоналізму і братерства, проголошувалися «найсвітліші ідеали, мета – комунізм», і водночас внаслідок цілеспрямованих дій влади, за підтримки «громадськості» – комсомолу, профспілок, комнезамів – населення було доведене до масової голодної смерті. 

Листопад 25th

Розпочались засідання постійних комісій

               Сьогодні, відповідно до графіку, який було затверджено рішенням президії від 18 листопада 2011 року №5-1,  розпочались засідання постійних комісій районної ради з розгляду питань, що вносяться на чергову дев’яту сесію ради. Так о 10 годині відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури і духовності, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму. Зокрема розглянули питання:
            -     про Звіт щодо здійснення Сарненською райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень;    
             -   про звіт щодо виконання Програми розвитку української книги та книговидавничої справи на 2007-2011 роки;       
           -        
 про звіт щодо виконання районної програми забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів сучасними технічними засобами навчання з природничо – математичних і технологічних дисциплін;       

Листопад 23rd

Про хід виконання програми розвитку міжнародної співпраці на 2010-2012 роки

Про    хід     виконання     програми
розвитку міжнародної співпраці на
2010-2012 роки

    

                                  

         

Листопад 22nd

ІНФОРМАЦІЙНО

        Відповідно до графіка прийому громадян керівництвом Сарненської районної ради, у вівторок, 22 листопада 2011 року, в приміщенні Стрільської сільської ради виїзний прийом громадян проводили голова районної ради Микола Драганчук і заступник голови ради з питань роботи виконавчого апарату, керуючий справами В'ячеслав Шимко за участю Стрільського сільського голови Геги Г.С.
        На прийомі мешканців с.Стрільськ хвилювали питання щодо безкоштовного перевезення пільгової категорії населення, надання земельних ділянок під забудову, гасіння торфяної пожежі в урочищі "Погоня", виплати громадянам компенсації втрат від знецінення грошових заощаджень.
        За дорученням голови районної ради, відповідно до Закону України "Про звернення громадян", за наслідками особистого прийому громадян за місцем проживання працівники виконавчого апарату ради підготують листи у відповідні установи для розгляду та вирішення питань, які було порушено. Громадянам, які звернулися, нададуть письмові відповіді. 
                                                                                     Оргвідділ районної ради

Про хід виконання протокольних доручень з організації виконання зауважень і пропозицій, висловлених депутатами на пленарних засіданнях восьмої та дев’ятої сесій районної ради

 

Про хід виконання протокольних доручень з організації виконання зауважень і пропозицій, висловлених депутатами на пленарних засіданнях восьмої та дев’ятої сесій районної ради

 

 

           

Листопад 18th

20 листопада - День працівників сільського господарства

            Шановні працівники сільського господарства!
          Сердечно вітаю вас із професійним святом! З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Національне багатство України по праву пов'язують з селом, його невтомними трударями, адже сільське господарство  - вагома частина національної економіки, розвиток якої гарантує добробут та злагоду в суспільстві.
      Завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. Ми свідомі того, що для повного відродж ення села треба ще багато зробити. Знаємо, як нелегко працювати на землі.  Переконаний, що тільки спільними зусиллями ми зможемо отримати бажаний результат.  
         Найтепліших слів подяки заслуговують трудівники полів і ферм, керівники та фахівці сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, працівники харчової й переробної індустрії. Низький уклін вам за хліб на столах, за самовіддану працю та вірність обраній справі! Нехай щедро родять ниви, нехай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро та злагода!