Архів - Січ 2011

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1293840000 AND 1296518400 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Січень 27th

Шановна громадо!

        93 роки тому молоді захисники щойно посталої Української Народної Республіки власною кров`ю вписали нову героїчну сторінку в історію українських визвольних змагань.  Як відомо, в кривавій битві, що відбулась 29 січня 1918 року, зійшлись не на життя, а на смерть, більшовицькі війська та понад 300 чоловік гімназистів, студентів і курсантів військових шкіл міста Києва, котрі стали на захист своєї Вітчизни, рішуче відстоюючи право Українського народу жити у власній державі. Це була палка і щира українська молодь, яка до нестями любила Рідну Землю. І вони пішли в цей свій перший і останній бій, прекрасно розуміючи, що не повернуться, але для них дороги назад не існувало. Бій під Крутами увійшов у нашу історію як зразок самопожертви, мучеництва і героїзму. 
       Від того далекого січневого дня 918 року розпочався довгий шлях боротьби і горіння, смертей і перемог, шлях до Української Самостійної Соборної Держави.
       Незважаючи на заборони радянських часів, пам'ять про загиблих під Крутами юнаків переходить з покоління в покоління, від діда-прадіда до нині сущих. Три сотні життів, три сотні прикладів героїчного подвигу, який нагадує нинішньому поколінню, що воля не дається слабкодухим, що українська незалежність - не збіг обставин і не випадковість, які ні до чого не зобов'язують і не накладають відповідальність. За неї заплачено велику й гірку ціну жертовної боротьби багатьох героїв і багатьох поколінь, серед яких навічно вписані в історію імена загиблих у бою під Крутами. 

Січень 26th

Шановні працівники контрольно-ревізійної служби району!

           Сердечно вітаю вас з нагоди вашого професійного свята – Дня працівника контрольно-ревізійної служби України! Важко переоцінити роль вашої служби в забезпеченні функціонування правової демократичної держави з ринковою економікою. Ваш відділ забезпечує реалізацію державної політики у сфері державного фінансового контролю за використанням підприємствами, установами та організаціями коштів бюджетів усіх рівнів та позабюджетних фондів, збереженням державного і комунального майна, веденням бухгалтерського обліку і фінансової звітності. Від вашої енергії та наполегливості великою мірою залежить вирішення важливих соціально-економічних завдань.
           Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, великого особистого щастя, злагоди в родинах, принциповості та відповідальності в повсякденній роботі.
Микола Драганчук, голова районної ради

Січень 19th

Шановні краяни!

 

      В історії українського народу є багато важливих дат, але особливі серед них – ті доленосні події, які прокладали шлях до незалежності України. До них, безперечно, належить День Соборності України. 22 січня 1919 року було ухвалено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в єдину державу. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом. Збулася віковічна мрія українського народу жити  однією сім'єю на своїй землі, в єдиній державі, не розділеній кордонами і не розшматованій не­дружніми сусідами. То був пам'ятний день тріумфуючого спалаху єдиної думки, загальної доброї волі, бо «соборна» означає спільна, злагоджена, та, що має згоду усіх. Значення цього свята полягає не лише в історичному контексті, а насамперед у дії на майбутнє, у нашій готовності разом працювати на зміцнення в Україні принципів демократії і свободи, розвиток єдиного гуманітарного та інформаційного простору, поліпшення добробуту громадян.

Січень 12th

№ 05 "Про обрання Цупріяна В.С. заступником голови Сарненської районної ради шостого скликання"

         Відповідно до пункту 1 частини першої статті 43, статей 56 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі результатів таємного голосування по виборах заступника голови районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
     Обрати Цупріяна Валентина Станіславовича заступником голови Сарненської районної ради шостого скликання 23 листопада 2010 року.

Голова ради                                  Драганчук М.М.  

 

Звернення

Звернення
депутатів Сарненської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України 
      У Сарненському районі склалася критична ситуація на кінець бюджетного року із здійсненням платежів управлінням Держказначейства в районі по незахищених статтях видатків бюджету району, зокрема, непогашенням взятих фінансових зобов’язань розпорядниками й одержувачами коштів місцевих бюджетів, обсяг яких за станом на 31 грудня 2010 року по місцевих бюджетах району становить 5010,4 тис. грн.
       У зв’язку з цим у надавачів послуг і виконавців робіт утворилася заборгованість з виплати заробітної плати, сплаті податків до бюджетів усіх рівнів і цільових фондів. Аналогічна ситуація склалася і в інших регіонах області.

       Враховуючи викладене, ми, депутати Сарненської районної ради Рівненської області, звертаємось до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з проханням продовжити проведення операцій по завершенню бюджетного року з метою погашення зареєстрованих фінансових зобов’язань і надалі здійснювати проведення видатків територіальними управліннями Держказначейства в терміни, визначені законодавством.

  СХВАЛЕНО
  рішенням районної ради
  від «31» грудня 2010 р. 
№ 96

 

№ 96 "Про звернення депутатів Сарненської районної ради до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України"

             Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада
ВИРІШИЛА:
           1. Схвалити текст звернення депутатів Сарненської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України (додається).

           2. Направити це звернення Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України.
 

Голова ради                                        Драганчук М.М.

 

Порядок відрахування

ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням районної ради
  від 31 грудня 2010 року
  № 89
ПОРЯДОК 
відрахування у 2011 році районними комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями до районного бюджету частини
 чистого прибутку (доходу)  
        1. Згідно з цим Порядком частина чистого прибутку (доходу), що відраховується районними комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями до районного бюджету визначається виходячи з обсягу чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку в розмірі 15 відсотків.
         2. Частина чистого прибутку (доходу) сплачується районними комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями до районного бюджету наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності за відповідний період у строк, встановлений для сплати податку на прибуток підприємств.
       3. Частина чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до районного бюджету, визначається районними комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями відповідно до форми розрахунку, встановленої ДПА, та зазначається у декларації з податку на прибуток підприємств. 
     Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку, подається районними комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями до органів державної податкової служби у строк, передбачений для подання декларації з податку на прибуток підприємств. 

№ 89 "Про затвердження Порядку відрахування в 2011 році районними комунальними унітарними підприємствами та їх обєднаннями до загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку (доходу)"

      Керуючись ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до пункту 9 статті 69 Бюджетного кодексу України (2456-УІ), за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
     1. Затвердити Порядок відрахування у 2011 році районними комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу), що додається.
      2. Керівникам районних комунальних унітарних підприємств забезпечити сплату до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) згідно із затвердженим цим рішенням Порядком.
     3. Сарненській міжрайонній податковій інспекції разом з контрольно-ревізійним відділом у Сарненському районі забезпечити здійснення контролю за повнотою і своєчасністю сплати частини чистого прибутку (доходу) районними комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями згідно із затвердженим цим рішенням Порядком.
      4. Сарненській міжрайонній податковій інспекції інформувати фінансове управління райдержадміністрації щомісячно до 25 числа про обсяги надходження частини чистого прибутку (доходу) до районного бюджету на 1 число місяця, що настає за періодом, за який подається інформація, окремо в розрізі районних комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань.
       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення (О. Жошко).

Додаток 8

День визволення

          Дорогі сарненці!

         В історії нашого краю є дати, які ми згадуємо кожен рік, бо вони змінили не лише життя місцевих жителів, але і започаткували новий відлік часу. Однією з таких дат є 11 січня 1944 року – коли місто Сарни було звільнено від фашистської окупації. 
         Дорогою ціною дісталося визволення рідної землі – багато пролито людської крові. Відзначаючи 67-у річницю визволення міста Сарни та Сарненського району від фашистів, всі ми схиляємо голови у глибокій шані перед людьми, які ціною власного життя і здоров’я здобували перемогу над ворогом, заради мирного життя та мирної праці своїх співвітчизників.  
      Шановні ветерани, висловлюю безмежну синівську вдячність і повагу за ваш подвиг, за те, що в боях за визволення Сарненщини ви наближали велику Перемогу, піднімали край із попелу і руїн, відроджували та оновлювали зруйноване господарство. Саме вам завдячуємо свободою і мирним небом, тим, що сьогодні можемо ростити дітей, обробляти землю, посміхатися сонцю.  
       Нехай цей непідвладний часу подвиг стане запорукою злагоди та миру на нашій благословенній землі, сприяє розбудові демократичної та заможної Української держави, а пам'ять про лихоліття війни буде не тільки застереженням, але й тим об'єднуючим началом, що завжди вестиме нас до суспільної злагоди і щасливого майбутнього України! Від себе особисто, як керівника району, і як представника покоління, яке виросло без війни, хочу запевнити, що проблеми ветеранів, їх тривоги, звернення завжди будуть стояти на першому плані у вирішенні наболілих питань нашого району.