Архів - Серп 2010

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1280620800 AND 1283299200 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Серпень 31st

Шановні педагоги, дорогі учні, студенти!

        Щиро вітаю з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

       Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для  першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю, чи випускників середніх спеціальних та вищих навчальних закладів, які будуть втілювати отримані знання в реальному житті. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них.

        Бажаю усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконаний, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

         Найщиріші слова подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

         Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! Сміливо крокуйте Країною Знань! Успіхів вам, юні друзі, нових відкриттів, цікавих зустрічей, захоплюючих вражень і щасливої долі! Миру вам і Божої Благодаті!

          
Голова районної ради

Серпень 30th

У Кузьмівці відсвяткували День села

        381-шу річницю від дня заснування святкували цієї суботи жителі села Кузьмівка.
        Розпочались святкові заходи богослужінням у Свято-Успенській церкві, яке тривало з 8.00 до 13.00 год. Поряд з тим о 12.00 год. на шкільному стадіоні ЗОШ І-ІІ ст. с.Кузьмівка розпочались спортивні змагання з міні-футболу, що тривали до пізнього вечора. Паралельно у місцевому Будинку культури проходили змагання з настільного тенісу, турнір з шахів, дитячі змагання «Козацькі забави». А в холі Будинку культури працівники місцевих установ, організацій та підприємств організували виставки квітів та кулінарних виробів. На подвір’ї Кузьмівського Будинку культури гостей свята безкоштовно пригощали козацьким кулішем, шурпою, ухою і квасом. 
        О 17.00 год. з вітальним словом до односельчан звернувся Кузьмівський сільський голова Михайло Трофимчук, який закликав присутніх бути терпимими одне до одного, незважаючи на проблеми, які нині існують і в державі, і на території ради докладати всіх зусиль задля збереження злагоди та взаєморозуміння.

Серпень 27th

фото 42

фото 42

фото 41

фото 41

фото 40

фото 40

фото 39

фото 39

фото 38

фото 38

фото 37

фото 37