Архів - Лип 2010

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1277942400 AND 1280620800 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Липень 30th

До 125-ої річниці міста Сарни

 

Дорогі сарненці та гості міста!

        Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня народження міста Сарни, якому у ці дні календар історії відраховує 125 років. Як для історії, це зовсім юний вік, але за цей час виросло декілька поколінь городян, змінився архітектурний вигляд міста, воно має свої традиції та культурні цінності.

        У кожного міста, як у кожної людини, - свій характер, своя доля. Сарни – це живий зв'язок часів і поколінь, поштовх для виникнення і розвитку якого дала залізниця. Сьогодні – це економічний і культурний центр Рівненського Полісся з власною символікою, історичними назвами вулиць, унікальними пам’ятками культури і архітектури, незабутніми іменами, які прославили рідне місто, прославляють його сьогодення та творять прекрасне майбутнє.

Звернення

Тридцять восьмою сесією районної ради 27 липня 2010 року схвалені, внесені з ініціативи голови районної ради

Добридніка Миколи Мусійовича,

звернення депутатів Сарненської районної ради

                                               

Звернення

депутатів Сарненської районної ради до Президента України,
Кабінету Міністрів України та Національної комісії регулювання електроенергетики України
щодо тарифів на житлово-комунальні послуги

 

        Відповідно до постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 13 липня 2010 року № 812 було збільшено з            01 серпня 2010 року на 50% ціни на природний для населення та відповідно до повідомлень офіційних засобів масової інформації планується підвищення цін на електричну енергію.

        Не виключено, що підвищення цін на такий вид життєво-важливого енергетичного ресурсу, як природний газ потягне за собою підвищення тарифів на інші житлово-комунальні послуги, продукти харчування та товари першої необхідності.

Липень 28th

Із сесійної зали районної ради

Із сесійної зали районної ради

        Як відомо, щоб не мати проблем зимою, дбайливий господар  про все піклується влітку. Проте, літо – це пора відпусток, що внесло певні корективи в проведення чергової тридцять восьмої сесії районної ради, яку було скликано на 23 серпня 2010 року. На спільне засідання постійних комісій, яке передувало проведенню пленарного засідання сесії, з’явилися менше половини народних обранців, що унеможливило прийняття будь-яких рішень з порядку денного. За пропозицією депутатів, які, незважаючи на спекотну пору, знайшли можливість прибути на засідання, головою районної ради Добридніком М.М. було прийняте рішення про скликання тридцять восьмої сесії районної ради на 27 липня 20010 року.

        На цей раз, депутати поставили інтереси громади на перше місце, і в сесійну залу прибуло п’ятдесят народних обранців. Після обговорення на спільному засіданні постійних комісій основних питань, внесених до порядку денного, розпочалось пленарне засідання чергової тридцять восьмої сесії районної ради.

Липень 26th

Розпорядження

 

УКРАЇНА

Сарненська районна рада

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(П’яте скликання)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради

 

від 23 липня 2010 року                                                              № 41

 

Про внесення змін до розпорядження голови районної ради від 12 липня 2010 року № 38 «Про скликання пленарного засідання чергової тридцять восьмої сесії районної ради»

 

        Керуючись частиною четвертою статті 46, пунктом 1 частини шостої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», внести зміни до розпорядження голови районної ради від 12 липня 2010 року № 38 «Про скликання пленарного засідання чергової тридцять восьмої сесії районної ради» в частині дати проведення сесії, а саме: скликати пленарне засідання чергової тридцять восьмої сесії районної ради 27 липня 2010 року о 12.00 год. у залі засідань районної ради (м.Сарни, вул.Демократична, 51).

 

 

Липень 23rd

Відзначили Почесною грамотою районної ради

Благодійність – справа життя.

 

        У повсякденному житті кожного з нас є місце для благодійності, допомоги та підтримки ближнього, разом з тим є серед нас і ті, для кого благодійність стала справою життя. Саме такою людиною є Валентина Іванівна Канвішер керівник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце Батьківщини». Співпрацюючи з місцевими представниками політичної партії ВО «Батьківщина», близько п’яти років, Валентина Іванівна активно працює на Сарненщині. Регулярною стала благодійна підтримка її фондом Катеринівської ВК-46, Чудельських шкіл-інтернатів № 1 та № 2, Степанського будинку для одиноких та престарілих громадян.
        Цими днями голова районної ради Микола Добриднік, відзначаючи активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у здійснення благодійної діяльності в Сарненському районі нагородив Валентину Канвішер Почесною грамотою районної ради. Микола Мусійович подякував Валентині Іванівні за багаторічну активну працю на теренах не тільки Сарненщини, а й всієї країни, за матеріальну та духовну підтримку тих верств населення, які цього особливо потребують та побажав міцного здоров’я на довгі роки для продовження благородної справи допомоги людям. В свою чергу Валентина Канвішер зазначила, що Сарненський район славиться хорошими, добрими працьовитими людьми, про що вона часто розказує і Юлії Володимирівні Тимошенко, а також відмітила позитивну співпрацю з місцевими представниками політичної партії ВО «Батьківщина». За  словами Валентини Іванівни Сарненщина стала для неї по-своєму рідною, тому вже багато років повертається сюди знову і знову.

Липень 22nd

День працівників торгівлі

Шановні працівники торгівлі!

        Щиро вітаю вас із професійним святом!

        Сердечна вдячність всім вам, шановні продавці, організатори торгівлі, всім причетним до торговельного обслуговування жителів міста та району, за вашу непросту працю, за невичерпну енергію і наполегливість.  В останні роки стало звичним спостерігати, як непривабливі приміщення перетворюються в сучасні ошатні магазини, затишні кафе. З'являються нові торговельні підприємства, які по праву можна вважати окрасою нашого міста, сіл та селищ району. Очевидно, що велика заслуга саме рядових працівників торгівлі у тому, що поступово покращується рівень обслуговування в наших крамницях, і що завдяки саме ринковим нововведенням стає іншою якість життя кожної сім'ї.
        Хочеться щиро побажати всім вам чимскоріше досягти вершин світового торговельного сервісу, щоб асортимент товарів і послуги, які ви надаєте, були спроможні задовольнити найвибагливіших покупців. Нехай радість від вашої праці та людська вдячність за неї зігрівають серця та допомагають у житті. Хай добробут і щастя запанують у ваших оселях, здоров'я вам і успіхів! Економічного зростання та стабільного розвитку всім торгівельним підприємствам Сарненщини!

 

Микола Добриднік,
голова районної ради

№ 969 "Про звіт щодо виконання районного бюджету за І півріччя 2010 року"

        Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» (п.17 частини 1 статті 43), пунктом 4 статті 80 Бюджетного кодексу України   районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2010 року.

1.1.          По загальному фонду:

  • по доходах в сумі 126369,1 тис.грн.;
  • по видатках в сумі 130603,4 тис.грн. з перевищенням видатків над доходами (дефіцит) 4234,3 тис.грн.

1.2.          По спеціальному фонду:

  • по доходах в сумі 3718,9 тис.грн.;
  • по видатках в сумі 3495,8 тис.грн. з перевищенням доходів над видатками (профіцит) 223,1 тис.грн.

Голова ради                                           Добриднік М.М.

 Додається:

№ 970 "Про внесення змін до районного бюджету на 2010 рік"

        Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» (п.17 частини 1 статті 43), Бюджетним кодексом України із змінами та доповненнями, за погодженням з постійними комісіями районної ради,  районна рада

ВИРІШИЛА:

        Внести зміни до рішення районної ради від 14.05.2010 № 923 "Про районний бюджет на 2010 рік",  від 14.05.2010 року № 924 «Про внесення змін до районного бюджету на 2010 рік», а саме:

1. Збільшити доходи загального фонду районного бюджету на 1165,4 тис.грн. (додаток 1), в т.ч. за рахунок:

-  власних доходів районного бюджету по підсумках його виконання за І півріччя 2010 року – 855,0 тис.грн.;

-  інших субвенцій  – 310,4 тис.грн., з них:

. іншої субвенції з обласного бюджету на виконання комплексної програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів на території Рівненської області на 2006-2010 роки – 20,0 тис.грн.;

 . іншої субвенції з обласного бюджету на виконання програми електрифікації новозбудованих вулиць сільських населених пунктів області на період до 2015 року – 69,2 тис.грн.;

. іншої субвенції з обласного бюджету на обласну програму забезпечення загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладів сучасними технічними засобами навчання з природничо-математичних і технологічних дисциплін – 144,9 тис.грн.;

. іншої субвенції з Вирівського сільського бюджету – 67,0 тис.грн.;

Липень 19th

Розпорядження

 

УКРАЇНА

Сарненська районна рада

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(П’яте скликання)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради

 

від  12 липня 2010 року                                                                                                                       № 38

 

 

Про скликання тридцять восьмої
сесії районної ради

 

        Керуючись  частиною четвертою статті 46, пунктом 1
частини шостої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
рішенням районної ради від 14 травня 2010 року № 926 «Про план роботи районної
ради на друге півріччя 2010 року»  скликати пленарне засідання тридцять восьмої сесії
районної ради п’ятого скликання 23 липня 2010 року о 12.00 годині у залі засідань
районної ради (м.Сарни, вул. Демократична, 51).

Липень 15th

Вітання

16 липня – День бухгалтера!

        Щиросердно вітаю всіх бухгалтерів краю з нагоди професійного свята.

        Це свято надійних, організованих і вдумливих працівників, які уміло
поєднують у своїй роботі точний розрахунок і творчий підхід, досвід і
неординарність у вирішенні складних завдань. Без бухгалтерських послуг не
можуть обійтись жодне щонайменше підприємство, організація, установа. Від високого
професіоналізму бухгалтера, його порядності та принциповості залежить вирішення
суттєвих  питань – фінансовий стан підприємства,
організації, добробут працюючих. Тому, люди цієї професії завжди користувались
заслуженою повагою у суспільстві.

        Тож, вітаючи багаточисленний загін бухгалтерів району, бажаю всім міцного
здоров'я, ясних думок, хорошого настрою на щодень. Хай за звітами цифр, які ви
складаєте і подаєте, будуть реальне піднесення, зміцнення, добробут. Нехай ваша
праця приносить радість вам, йде на користь людям,   зміцнює кожне підприємство району, а отже  звеличує нашу державу!

 

Микола Добриднік,

голова районної ради