Архів - Черв 2010

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1275350400 AND 1277942400 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Червень 30th

1 липня – День архітектури України!

        Шановні працівники галузі, прийміть найщиріші вітання вдячні слова з нагоди вашого професійного свята.

        Ваші доробки є частиною надбань нашого краю, держави, а ваша творча праця постійно живить невичерпні витоки найблагороднішої місії на землі – будувати і творити для людей. Ваша праця зрима і відчутна у всьому: в затишку й комфортності осель, у новітніх житлових комплексах, громадських спорудах та сучасних бізнесових центрах. Своєю наполегливою працею ви даруєте людям радість на багато років.

        Закликаю вас не зупинятися на досягнутому і надалі впроваджувати нові світові стандарти задля підвищення якості всіх архітектурно-будівельних робіт. Пам’ятайте: плід вашого світлого розуму, вмілих рук, професійної фантазії будуть радувати не одне покоління нащадків.

        Бажаю Вам творчої наснаги, невичерпної енергії для втілення в життя ще більш новаторських проектів, збереження і примноження історико-культурних надбань. Нехай збуваються ваші мрії і задуми. Усіляких вам гараздів та творчих успіхів в ім'я розквіту рідної України. 

Микола Добриднік,

голова районної ради

Червень 25th

28 ЧЕРВНЯ –ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ

Дорогі краяни!

        Чотирнадцять років нас віддаляє від того дня, коли вперше була прийнята  Конституція нової України, молодої незалежної держави, яка здобула свободу і право вважати себе суверенною європейською державою.
        Конституція закріпила  гарантії соціальних, політичних, економічних, особистісних прав і свобод кожного громадянина України. Вона ж відкрила широкі перспективи створення дійсно громадянського суспільства. Це нелегкий шлях. Певне, доведеться всім нам пройти по ньому ще раз, і ще раз, щоб Україна на міжнародній арені виглядала гідно, а всі ми врешті відчули, що наша Конституція дійсно одна з найпрогресивніших серед європейських країн і що вона реально працює на людей.  В уяві простих громадян Конституція однозначно асоціюється зі словом – гарантія. Однак без реалізації конституційних засад, без дотримання та виконання положень Конституції всіма органами державної влади та органами місцевого самоврядування, їх посадовими особами при здійсненні повноважень, а також громадянами відповідно до своїх обов'язків, не можна говорити, що цих гарантій і справді буде дотримано. Не слід забувати, що свобода в умовах демократії не означає вседозволеності, і крім прав, Конституція визначає й обов'язки. Треба чітко усвідомлювати, що від кожного з нас залежить, як скоро ми зможемо вивести нашу країну у розряд високорозвинених країн, де заможно і вільно житиметься всім, і якою ми по праву будемо пишатись. Переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо утвердити європейські, соціальні, економічні та політичні стандарти, виконуючи всі положення Основного Закону, слугуючи виключно інтересам народу. Адже людина, її життя і здоров'я, честь і гідність визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

27 червня – День молоді

        Щиро вітаю вас з Днем Молоді – святом запальних, енергійних, життєрадісних! Молодь була і залишається найпрогресивнішою і найдемократичнішою частиною суспільства, яка здатна на рішучі реформаторські кроки. Вона уособлює сучасне і майбутнє буд-якої нації, будь-якого народу. Практично неоціненна роль молоді в становленні народовладдя в нашій країні, тож  бажаю, щоб зміцнювалась ваша життєва позиція, щоб ви були впевнені у завтрашньому дні, щоб втілювались ваші плани,  а отже щоб ви мали можливість отримувати навчання в престижних навчальних закладах, були забезпечені улюбленою роботою та досягли бажаних висот. Юним властиво бачити майбутнє у світлих тонах, і вони вірять у прийдешнє. Тож нехай  ваші життєві дороги ніколи не захмарюють сірі тони байдужості, безвиході та розпачу, хай не  лякають вас теперішні перешкоди і невдачі, не позбавляють вас оптимізму і віри в реалізацію своїх мрій та задумів. Адже саме у молоді роки людині вдається успішно вирішувати ті проблеми, які з плином часу здаються непоборними.

        Вам, дорогі юнаки і дівчата, на долю випало почесне та складне завдання – будувати і розвивати свою державу, долучаючись до життєвого досвіду старшого покоління, готуватися до державотворення. За вами майбутнє  і воно буде таким, яким ви його збудуєте. 

        Зичу вам на цьому шляху, юні друзі, щастя, здоров'я, добра і сонячного настрою. Нехай удача ніколи не зраджує вам у найкращих починаннях і особистих справах! Рівної дороги вам у житті, непорушного кохання, вірних друзів і здійснення мрій! Нехай Бог буде з вами! 

Червень 24th

25 червня – День митної служби України

        Щиро вітаю з нагоди Дня митної служби України усіх працівників митних органів, які самовіддано і чесно працюють на ствердження незалежності України, посилення її економічної могутності.

        Митники – одні з перших, хто представляє нашу державу, зустрічаючи іноземних гостей. Від вашої професійної підготовки та культури  певною мірою залежить престиж і авторитет України.

        Ви добре розумієте свою відповідальність, робите усе для того, щоб митна служба й надалі активно сприяла здійсненню економічної політики держави, захисту її національних інтересів, протидії контрабанді та економічній злочинності, поповненню державного бюджету. Відрадно, що з року в рік відбувається помітне становлення служби, удосконалюється її структура, митний контроль.

        Окремі слова вдячності і пошани ветеранам митної служби. Впевнений, що ваші традиції, досвід, професіоналізм будуть примножуватися у повсякденній праці особистим складом митної служби.

        У день професійного свята бажаю плідної праці та успіхів у вашій надзвичайно відповідальній роботі. Тож і надалі пильно стійте на сторожі національних інтересів держави, збільшення митних надходжень до державної скарбниці, зміцнюйте імідж країни та добробут всього народу, високо несіть авторитет митної служби.

фото 28

фото 28

фото 27

фото 27

фото 26

фото 26

фото 25

фото 25

фото 24

фото 24

фото 23

фото 23