Архів - Трав 2010

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1272672000 AND 1275350400 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Травень 31st

29 травня – День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження.

        Від щирої душі вітаю з професійним святом поліграфістів, видавців, книгорозповсюджувачів – всіх тих, хто самовіддано та натхненно трудиться, примножуючи духовну скарбницю нашого народу.

        Ми, українці, споконвіку свято шанували друковане слово. В ньому черпали вічну мудрість, силу, знання та життєствердну енергію. Незважаючи на активну комп’ютеризацію суспільства, книга, журнал і газета для нас продовжують залишатися надійним другом та порадником, невичерпним джерелом пізнання, спілкування та розширення світогляду.

        День поліграфістів, видавців та книгорозповсюджувачів – професійне свято людей цілеспрямованих, талановитих, яким притаманна особлива шляхетність та постійний творчий пошук. Завдяки їхнім щоденним зусиллям ми маємо чудову змогу долучатися до чистої криниці животворного слова митців минулого й наших днів, без чого наше життя було б сірим, буденним і нецікавим.

        Прийміть, шановні, щиру вдячність за вашу самовідданість і подвижництво. Нехай донесене вами до читача слово зміцнює та гуртує українське суспільство на засадах просвітництва та демократії.

        Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, нових творчих успіхів та злетів!

  Микола Добриднік,

голова районної ради

 

Травень 27th

№ 885 "Про порядок денний пленарного засідання тридцять сьомої сесії Сарненської районної ради п'ятого скликання"

        Відповідно до частини 14 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 26 Регламенту районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        Затвердити порядок денний  пленарного засідання тридцять сьомої сесії Сарненської районної ради п'ятого скликання:  

        1. Про депутатські запити.

        2. Про внесення змін до Регламенту Сарненської  районної ради.

        3. Про внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.                                                                                                                       

фото 17

фото 17

фото 16

фото 16

фото 15

фото 15

фото 14

фото 14

Дорогі учні, батьки, освітяни!

        Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника! Це особливо урочистий, зворушливий і незабутній день. Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання. Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя.

        Дорогі випускники! Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Не бійтеся труднощів. Будьте чесними й працьовитими. Живіть змістовно і цікаво - заради себе, своїх майбутніх дітей, заради Батьківщини. Пам'ятайте, Україні потрібні ваш талант, інтелект, працьовиті руки, ваша синівська любов.

        Молодшим школярам бажаю гарно відпочити на канікулах, щоб восени зі свіжими силами повернутися за парти й далі опановувати науки. Висловлюю щиру вдячність учителям і батькам за натхненну, самовіддану працю, за ті знання, любов і тепло, які ви даруєте дітям.

       Зичу всім здоров'я, щастя, успіхів, миру і добра.

Микола Добриднік,

голова районної ради

 

Травень 25th

№ 904 "Про хід виконання Програми сприяння створенню та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у Сарненському районі на 2008-2012 роки"

        Розглянувши інформацію Сарненської районної державної адміністрації про хід виконання Програми сприяння створенню та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у  Сарненському районі на 2008-2012 роки, затверджена рішенням районної ради від 01.08.2008 № 448, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        Інформацію Сарненської районної державної адміністрації про хід виконання Програми сприяння створенню та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в Сарненському районі на 2008-2012 роки, затвердженої рішенням районної ради від 01 серпня 2008 року № 448, взяти до відома.

Голова ради                                    Добриднік М.М.

№ 921 "Про Програму соціального захисту громадян «Соціальні послуги» на 2010 рік"

        Для здійснення компенсаційних виплат фізичним особам, які надають соціальні послуги, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями, районна рада

ВИРІШИЛА:

        1. Програму соціального захисту громадян «Соціальні послуги» на 2010 рік (далі – Програма), схвалену розпорядженням голови райдержадміністрації від 29 квітня 2010 року № 193, затвердити (додається).

        2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації в районному бюджеті на 2010 рік передбачити кошти, в межах наявних фінансових ресурсів, на виконання Програми.

        3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та соціального захисту населення (Іванюк В.П.).

Голова ради                                             Добриднік М.М.

Додається: додаток до програми

№ 901 "Про хід виконання районної програми інформування громадськості з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2008-2011 роки"

        Заслухавши інформацію Сарненської районної державної адміністрації про хід виконання районної програми інформування громадськості з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та 2008-2011 роки, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        Інформацію Сарненської районної державної адміністрації про хід виконання районної програми інформування громадськості з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2008-2011 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20 листопада 2008 року № 540, взяти до відома.

Голова ради                                Добриднік М.М.