Архів - Квіт 2010

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1270080000 AND 1272672000 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Квітень 30th

№ 882 "Про перерахунок кількості споживачів при формуванні проекту бюджету району на 2010 рік"

        Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.4 ст.7 Закону України «Про міжбюджетні відносини між районним бюджетом та бюджетами територіальних громад сіл, селищ, міст та їх об’єднань», Бюджетним кодексом України із змінами та доповненнями, районна рада

ВИРІШИЛА:

        1. З метою забезпечення в 2010 році повноцінного функціонування  існуючої мережі бюджетних установ району надати право райдержадміністрації за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення при формуванні проекту бюджету району на 2010 рік здійснювати перерахунок відповідної кількості споживачів між місцевими радами району.

        2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення та районну державну адміністрацію.

Голова ради                                     Добриднік М.М.

37 сесія (14 травня 2010 р.)

Квітень 29th

1-2 травня - ДНІ МІЖНАРОДНОЇ СОЛІДАРНОСТІ ТРУДЯЩИХ

Шановні краяни!

        У весняному квітуванні знову приходить до нас Першотравень – свято солідарності, миру і вільної праці.

        Сьогодні, втративши колишнє політичне забарвлення, цей день уособлює собою непереборну силу єднання всіх прогресивних сил у відстоюванні життєвих прав людей на працю під мирним небом, достойну її оплату, гідне життя у своїй державі, об'єднання їх зусиль у захисті своїх  конституційних гарантій, підтримку тих, хто має бажання і можливість реалізовувати свої здібності.  Сьогодні людей хвилюють не тільки тривалість робочого дня і розмір заробітної платні, а рівень забезпеченості повсякденних потреб, що складається з платні за квартиру, цін на продукти і товари першої необхідності, навчання дітей у школах і вузах, соціальний захист. І це зрозуміло, адже наша держава, проголошуючи європейський вибір, повинна забезпечити своїм громадянам і європейські стандарти життя. Наші люди мають працювати на своїй землі, у рідній країні, примножуючи  багатства краю та свій добробут заради щасливого майбутнього своїх дітей.

        Щиро вітаю всіх трударів та їх родини зі святом! Бажаю доброго здоров'я, віри у власні сили, терпіння, наполегливості у досягненні мети. Нехай наша спільна натхненна праця і надалі буде вагомим внеском для розбудови економічно розвинутої, заможної, вільної, благословенної України!

Микола Добриднік,

Квітень 23rd

№18 від 23.04.2010 року "Про скликання пленарного засідання позачергової тридцять сьомої сесії районної ради"

        Керуючись частиною четвертою статті 46, пунктом 1 частини шостої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 20 Регламенту районної ради скликати пленарне засідання  позачергової тридцять сьомої сесії районної ради п’ятого скликання 26 квітня 2010 року о 16.00 годині в залі засідань районної ради (м.Сарни, вул. Демократична, 51).

        На розгляд сесії внести питання:

        1. Про звернення депутатів Сарненської районної ради до Верховної Ради України щодо підписання угоди про оренду Чорноморського флоту Російською Федерацією та відповідно ратифікації даної угоди в українському парламенті.

        2. Різне. 

Голова ради                                Добриднік М.М.

Розпорядження № 18 від 23.04.2010 року "Про скликання пленарного засідання позачергової тридцять сьомої сесії районної ради"

        Керуючись частиною четвертою статті 46, пунктом 1 частини шостої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 20 Регламенту районної ради скликати пленарне засідання  позачергової тридцять сьомої сесії районної ради п’ятого скликання 26 квітня 2010 року о 16.00 годині в залі засідань районної ради (м.Сарни, вул. Демократична, 51).

        На розгляд сесії внести питання:

        1. Про звернення депутатів Сарненської районної ради до Верховної Ради України щодо підписання угоди про оренду Чорноморського флоту Російською Федерацією та відповідно ратифікації даної угоди в українському парламенті.

        2. Різне. 

Голова ради                          Добриднік М.М.

Квітень 22nd

Дорога громадо!

        Надходять сумні роковини однієї з найчорніших дат в історії України – аварії на Чорнобильській атомній станції. 24 роки тому ніхто не здогадувався про такий раптовий прихід біди. Та вона прийшла, не пощадила ні дорослих, ні дітей. Спливатимуть роки, але ми ще не раз будемо повертатися до подій весни 1986 року. Адже для когось вона стала останньою, для когось  перекреслила всі сподівання на щасливе і безхмарне майбуття, для когось навіки зруйнувала мрії, які вже ніколи не втіляться через незадовільний стан здоров'я, вона назавжди змінила життя мільйонів людей, змінила Україну, змінила світ.

        Страшна трагедія не оминула і жителів Сарненського району, під радіаційним впливом опинилися всі населені пункти. На сьогоднішній день в районі проживає понад 89 тис. потерпілих, у тому числі майже 28 тис. потерпілих - діти. Люди живуть і працюють на забруднених радіонуклідами територіях, діти ходять в школу і садки, вивчають історію рідного краю. Чорнобиль з його бідою став, на жаль, невід'ємною часткою нашого життя, буденністю, яку ми часто навіть не помічаємо, про яку призабуваємо, долаючи щоденний шквал насущних проблем, але біда не зникла.

Квітень 19th

№ 860 "Про Програму економічного та соціального розвитку Сарненського району на 2010 рік"

        З метою забезпечення стабільного функціонування господарського комплексу, соціальної та гуманітарної сфер району, створення сприятливого інвестиційного і підприємницького клімату, покращення добробуду громадян, відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку України», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        1. Затвердити Програму економічного та соціального розвитку Сарненського району на 2010 рік (далі-Програма), схвалену розпорядженням голови райдержадміністрації від 18 січня 2010 року № 6 затвердити (додається).

        2. Райдержадміністрації, спільно з виконкомами місцевих рад забезпечити виконання заходів, передбачених Програмою, а також використання визначених для цієї мети коштів в межах реальних фінансових ресурсів.

        3.  Рекомендувати виконкомам місцевих рад розробити відповідні територіальні програми на місцях.

        4.  Райдержадміністрації проінформувати районну раду про хід виконання даної Програми до 25 лютого 2011 року.

Квітень 15th

17 квітня – День Довкілля

Шановні краяни!

        Традиційно третьої суботи квітня ми відзначаємо День довкілля. Це нагода реально оцінити стан навколишнього середовища, в якому ми живемо, обдумати та оцінити дії та кроки, які кожен з нас має зробити в напрямку збереження та відновлення довкілля.

        Цього року цей день припадає на 17 квітня, але впродовж місяця в районі проводились заходи з метою приведення в належний санітарний стан населених пунктів району, територій підприємств і організацій, індивідуальних дворів, місць масового відпочинку - парків, скверів, зелених зон, прибережних смуг річок, ліквідація стихійних та упорядкування існуючих сміттєзвалищ. Особливо активізувалась така робота напередодні Великодніх свят. До цього найбільшого християнського свята кожен дбайливий господар впорядковує свою оселю, щоб милували людське око і будинок, і вся садиба. Збереглася ця традиція і у нас, на Сарненщині. Дорослі та підростаюче покоління, всі бажаючі мали змогу зробити все, щоб напередодні свят порадувати себе і близьких чистотою дворів, скверів і тротуарів, оновленими вулицями, зеленню і квітами. Адже чистота краю починається з чистоти власної оселі, вулиці, села та міста.

Квітень 13th

14 квітня співробітники Державтоінспекції відзначають своє професійне свято.

        Державтоінспекція, це служба, з якою громадяни стикаються практично щоденно, адже всі ми являємось пішоходами, водіями, пасажирами, тобто учасниками дорожньо-траспортного руху, тому від злагодженої роботи працівників ДАІ часто залежить ритм життя багатьох із нас. Сьогодні «даішники» виконують багато функцій: дбають про безперешкодність і безпеку руху, про профілактику дорожніх правопорушень, затримують злочинців. На їх плечах лежить величезна відповідальність за злагоджену роботу всього автотранспортного комплексу, за життя й здоров'я водіїв, пасажирів і пішоходів. Усі без винятку складові їхньої роботи - керування рухом, контроль технічного стану автотранспорту, чергування на магістралях мають величезне значення для безпеки наших співгромадян. Служба в дорожній інспекції вимагає дуже багатьох якостей - практичного досвіду, знань у різних галузях, а також уміння прийняти єдине вірне рішення в найскладніших ситуаціях, які зустрічаються на дорогах. І хоча сьогодні більшість із нас не завжди з прихильністю, а інколи й з іронією, ставиться до державтоіспектора на дорозі, ми маємо чітко усвідомлювати - за збереженням тисяч життів і здоров'я десятків тисяч людей – напружена, самовіддана і дуже непроста робота працівників ДАІ, справжніх професіоналів.

        І в цей святковий день щиро вітаю всіх працівників ДАІ з професійним святом, бажаю відданості справі збереження життя і здоров’я людей, забезпечення високого рівня охорони, громадського порядку, чесності та порядності. Хай Бог охороняє вас і ваші родини від усіх негараздів. 

Микола Добриднік,

Квітень 1st

Оголошення

        Сарненська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

        Начальника відділу з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної власності виконавчого апарату районної ради.

        Вимога до претендентів: громадянство України, вища юридична або технічна освіта за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вміння працювати на комп’ютері.

        Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, до заяви про участь у конкурсі додають: особову картку (форма П-2ДС) із відповідними додатками, копії документів про освіту, декларацію про доходи за 2009 рік, копії паспорта й ідентифікаційного коду, дві фотокартки розміром 4х6 см.

        Прийом документів проводиться впродовж  30 днів з дня опублікування   оголошення за адресою: м. Сарни,   вул. Демократична, 51, загальний відділ районної ради. Довідки за телефоном: 3-54-72.

Голова ради                                                 Добриднік М.М.