Архів - Бер 4, 2010

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1267660800 AND 1267747200 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

№ 837 "Про розгляд звернення Сарненського міжшкільного навчально-виробничого комбінату щодо надання дозволу на передачу фрезерного верстата НГФ ШУ № 4310 на баланс Цепцевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів"

        Розглянувши клопотання Сарненського міжшкільного навчально-виробничого комбінату від 03 лютого 2010 року № 02, Цепцевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів від 02 грудня 2009 року, відповідно до акту Сарненського міжшкільного навчально-виробничого комбінату від 01 лютого 2010 року, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності від 22 лютого 2010 року № 32-16, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        1. Надати дозвіл на передачу фрезерного верстата НГФ ШУ № 4310 з балансу Сарненського міжшкільного навчально-виробничого комбінату на баланс Цепцевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

        2. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної власності виконавчого апарату районної ради та постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (І.Тотовицький).

Голова ради                                          Добриднік М.М.

 

№ 865 "Про районну програму профілактики правопорушень, рецидивної злочинності та злочинів, вчинених неповнолітніми, на 2010 - 2012 роки"

        На виконання Указу Президента України від 27.10.2009 № 870/2009 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 вересня 2009 року «Про стан злочинності у державі та координацію діяльності органів державної влади у протидії злочинним проявам та корупції», доручення Кабінету Міністрів України від 26.11.2009 № 61043/8/1-09, відповідно до розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 19.01.2010 № 10 «Про обласну програму профілактики правопорушень, рецидивної злочинності та злочинів, вчинених неповнолітніми, на 2010 – 2012 роки», керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 ВИРІШИЛА:
        1. Затвердити районну програму профілактики правопорушень, рецидивної злочинності та злочинів, вчинених неповнолітніми, на 2010 - 2012 роки (далі – Програма), схвалену  розпорядженням  голови  районної  державної адміністрації від 12 лютого 2010 року №63.
        2. Рекомендувати виконавчим комітетам місцевих рад розробити і затвердити відповідні місцеві програми.

№ 870 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відводиться громадянці Костючко Аллі Миколаївні під розміщення будинку мисливця і господарських будівель за рахунок земель ВАТ "Сарненський м'ясокомбінат"

        Розглянувши клопотання громадянки Костючко Алли Миколаївни про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23 Закону України «Про оцінку земель», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,6695 га, яка відводиться громадянці Костючко Аллі Миколаївні під розміщення будинку мисливця і господарських будівель за рахунок земель відкритого акціонерного товариства «Сарненський м’ясокомбінат» на території Карасинської сільської ради Сарненського району Рівненської області.

Голова ради                                            Добриднік М.М.

Шановні жінки!

        Від щирого серця вітаю вас з чудовим весняним святом 8 березня – святом краси й любові!  Не випадковість, що це свято відзначається на початку весни, саме тієї щасливої пори, коли природа робить перший подих на повні груди, коли люди чекають тепла та оновлення.

        Жінка багато в чому схожа на весну: лагідністю, красою, емоційністю, веселковою насиченістю почуттів. Вона виступає берегинею роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі. Незважаючи на жодні перипетії життя, жінки народжують дітей і кохають чоловіків, дбають про тепло і світло, добробут і красу в своїй оселі. Але потреби та інтереси української жінки давно вийшли за межі родинного кола і заполонили всі сфери нашої діяльності, справедливо займаючи найвищі посади. Ми свідомі того, що без їхньої підтримки, розуміння, ініціативності та творчої думки неможливі добрі переміни в нашому житті. Саме завдяки жінкам, їх любові і доброті, ми долаємо негаразди, не втрачаємо надії і віри на краще. Без жінки уявити наш світ неможливо. І він - цей світ - у якому є жінка - прекрасний.

        Я бажаю всім жінкам вільно обирати свою долю, самостійно розпоряджатися своїми силами і здібностями. Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, а найголовніше – надійного чоловічого плеча вам повсякчас, радості, родинного затишку, здоров’я і жіночого щастя! Нехай Господь живе у вашому серці. Щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.

        Зі святом Весни, Вас! 

З повагою,