Архів - Бер 10, 2010

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1268179200 AND 1268265600 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНОЇ СЛУЖБИ САРНЕНЩИНИ!

        Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем землевпорядника, яке символічно приходить до нас з початком весни.

        Земля – це наше найбільше національне багатство, безцінний скарб, який ми покликані охороняти, відтворювати, берегти і розумно ним розпоряджатися. Все, що стосувалося цієї вічної цінності, завжди перебувало в центрі суспільної уваги. Виняткового значення земельне питання набуває і в нашому сьогоденні, виходить на перший план, торкається інтересів чи не кожної української родини.

        Знайшла позитивний відгук серед громадян ініціатива Уряду Юлії Тимошенко щодо проведення приватизації земель шляхом безоплатної видачі державних актів на право власності на земельні ділянки. Багато громадян вже скористалися своїм правом і отримали омріяні державні акти, багато ще чекають своєї черги, але маю надію, що робота в цьому напрямку продовжуватиметься і буде успішно завершена. Саме від наших спільних дій і рішень, від нашого сумління, фаховості, принциповості, наполегливості часто залежить, як будуть захищені конституційні права та інтереси, а отже душевний спокій громадян, їхня віра у справедливість, як сприйматиме й оцінюватиме народ наше служіння йому.

         Переконаний, що, працюючи єдиною командою, усвідомлюючи велику відповідальність перед нашими людьми, ми будемо ефективно і плідно працювати на землі, на якій ми стоїмо, яку нам дали наші батьки, з метою зростання її цінності та ваги, економічного розквіту рідного краю та   підвищення рівня життя людей.

До уваги радіослухачів!

        13 березня, у суботу, з 15.15 до 16.15 год., в ефірі районного проводового радіомовлення, у передачі «Спілкуємось відверто» прийме участь голова Сарненської районної ради Микола Добриднік. Основними питаннями передачі будуть проведення останньої сесії райради та соціально-економічний розвиток Сарненщини.

        Попередній запис питань за ном.тел.: 3-52-18

Програми уряду Юлії Тимошенко для підтримки галузі медицини виконується…

        9 березня цього року відбулася чергова зустріч очільника районної ради Добридніка М.М. з трудовими колективами бюджетних установ міста. Цього дня голова районної ради разом з депутатами ради від фракції Блоку Юлії Тимошенко та працівниками виконавчого апарату ради відвідали Сарненську центральну районну лікарню з дуже приємною місією. Варто зазначити, що  така хороша справа відбулася вперше в історії медицини Сарненщини: голова районної ради Добриднік М.М. вручив головному лікарю центральної районної лікарні Мартиновичу С.П. відразу декілька сертифікатів за підписом прем’єр-міністра України Юлії Володимирівни Тимошенко на отримання медичного обладнання відповідно до урядової програми модернізації матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я.  

        Відповідно до цих сертифікатів центральна районна лікарня отримає апарат для УЗД обстеження, який, до речі, коштує більш як півмільйона гривень. Головний лікар ЦРЛ Степан Мартинович, щиро дякуючи за  подарунок, зокрема зазначив, що такого апарата для ультразвукового дослідження немає навіть в обласній лікарні. Отримають медичні працівники ЦРЛ також дефібрилятор та 10 приладів для визначення рівня глюкози в крові (глюкометри), трьохканальний електрокардіограф Юкард-100. Нове медичне обладнання буде і в медичних працівників Степанської районної лікарні (трьохканальний електрокардіограф Юкард-100, 5 глюкометрів), Клесівської міської лікарні (5 глюкометрів) та Тинненської дільничної лікарні (трьохканальний електрокардіограф Юкард-100).

Шановна громадо!

        Ім'я великого Кобзаря – це символ величі людського духу, а його життя і творчість еталон мужності, честі, незрадливого служіння рідному народові.

        Тарас Шевченко надихав і надихає українців усіх минулих і теперішніх поколінь на боротьбу за свої національні й соціальні права, його слово й нині окриляє і спонукає до дії, не дає зупинитися на півдорозі, кличе до омріяних у віках ідеалів правди і справедливості.

        Минає 196-й день народження нашого великого поета і художника. А постать його не віддаляється від нас, а навпаки стає ближчою, зрозумілішою, ріднішою.

        Поезія Кобзаря – вічна книга життя українців. Для кожного покоління вона була і залишиться джерелом глибинних смислів нашого буття. Вислів Шевченка «Борітеся- поборете» перетворився на символіку активного життя.   

        Усім своїм життям Тарас Григорович довів, що любов до рідної землі, до свого народу не вимірюється ніякими благами і почестями. Така любов здатна витримати великі випробування і страждання. Де б він не був – в далекому Петербурзі чи оренбурзькому засланні – серцем і душею Кобзар завжди був з Україною. Велика любов до рідного краю пробудила в ньому непримиренність до гноблення народу. Непримиренний ворог царського самодержавства, письменник закликає Україну до незалежності. Своєю творчістю Великий Кобзар навчає нас любити Україну, нашу віру, наш народ, усе робити, для того, щоб наша держава процвітала.

Із сесійної зали районної ради…

        Минулого тижня, 2 березня, відбулось засідання чергової тридцять п’ятої сесії Сарненської районної ради, під час якого народні обранці розглянули 41 питання порядку денного. Прийняті рішення  ради стосувались депутатських запитів, звітів про виконання окремих районних програм, внесення змін до діючих та затвердження нових, комунальної власності, землі, звернень до Кабінету Міністрів України, Рівненської обласної, районних та міських рад області.

        Не задовольнила присутніх відповідь Сарненської райдержадміністрації на депутатський запит Богдана Лазарчука щодо дотримання теплового режиму в ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Степань, який залишився на контролі райради. Серед тих, що надійшли, своїм рішенням депутати підтримали запити Володимира Павонського щодо забезпечення слуховими апаратами дітей з особливими потребами та Юрія Чижмаря щодо встановлення трансформатора, який забезпечить належну напругу в електромережі по вул.1 Травня в с.Немовичі.

        Своїм рішенням депутати дали згоду на прийняття у спільну власність територіальних громад Сарненського району незавершених будівництвом об’єктів - школи на 1100 учнівських місць у с.Тинне та переобладнання казарми військової частини № 15 під терапевтичний корпус на 100 ліжок Сарненської центральної районної лікарні.