Архів - Жовт 21, 2010

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1287619200 AND 1287705600 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Звернення

 ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДИ САРНЕНЩИНИ

         Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 01.07.2010р. "Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2010 році" чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів відбудуться у неділю 31 жовтня 2010 року.
         Я звертаюсь до кожного виборця Сарненського району і закликаю поставитись до цього з максимальною відповідальністю, продемонструвати громадську свідомість та високу участь у виборах. Дорогі краяни! Обов’язково прийдіть на виборчі дільниці й проголосуйте самі, проголосуйте так, як велить совість. Знайте - кожен голос є вирішальним.
        31 жовтня ми обираємо депутатів сільських, селищних, міської, районної та обласної рад, обираємо сільських, селищних голів, міського голову. Пам’ятайте: ми маємо обрати достойних представників в органи місцевого самоврядування району, області, адже від нашого з вами вибору залежить завтрашній день нашого міста, села, селища, тобто ми обираємо майбутнє нашого району на найближчі роки. Закликаю вас, шановні краяни, все зважити і проголосувати так, як велять ваше серце та совість, підтримати тих кандидатів, ті політичні партії, які, на вашу думку, більшою мірою будуть забезпечувати незворотність демократичних процесів, захищатимуть інтереси своїх виборців, дбатимуть про розвиток територіальної громади.
       Прошу, перевірте наявність Вашого прізвища у списках виборців. Зайдіть на свою виборчу дільницю, перевірте правильність інформації, що стосується вас, родини, будинку, округу. Адже не виключені можливі помилки або ж спроби махінацій. Під час виборчих перегонів побачите обман - бийте на сполох. Повідомляйте про це виборчу комісію та спостерігачів. 
      Члени територіальних, дільничних виборчих комісій повинні діяти в суворій відповідності до виборчого законодавства. Закликаю всіх вас, незалежно від уподобань та прихильності, забезпечити проведення чесних і принципових виборів на території району, та засвідчити в своїх протоколах і постановах істинне волевиявлення громадян! 
      Переможе правда – переможемо всі ми!