Архів - Жовт 2010

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1285891200 AND 1288569600 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Жовтень 29th

День автомобіліста і дорожника

Шановні працівники автомобільного транспорту

та шляхового господарства!

               Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника! Сьогодні в цивілізованому світі саме транспортна система стає ознакою модернізації життя, свідченням динамічного розвитку держави. Саме від розвитку транспортної галузі та покращення якості автомобільних доріг багато в чому залежить успішне просування України до європейської спільноти, зміцнення її статусу як транзитної держави. І в цьому роль автомобілістів та дорожників є неоціненною.

Жовтень 21st

Звернення

 ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДИ САРНЕНЩИНИ

         Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 01.07.2010р. "Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2010 році" чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів відбудуться у неділю 31 жовтня 2010 року.
         Я звертаюсь до кожного виборця Сарненського району і закликаю поставитись до цього з максимальною відповідальністю, продемонструвати громадську свідомість та високу участь у виборах. Дорогі краяни! Обов’язково прийдіть на виборчі дільниці й проголосуйте самі, проголосуйте так, як велить совість. Знайте - кожен голос є вирішальним.
        31 жовтня ми обираємо депутатів сільських, селищних, міської, районної та обласної рад, обираємо сільських, селищних голів, міського голову. Пам’ятайте: ми маємо обрати достойних представників в органи місцевого самоврядування району, області, адже від нашого з вами вибору залежить завтрашній день нашого міста, села, селища, тобто ми обираємо майбутнє нашого району на найближчі роки. Закликаю вас, шановні краяни, все зважити і проголосувати так, як велять ваше серце та совість, підтримати тих кандидатів, ті політичні партії, які, на вашу думку, більшою мірою будуть забезпечувати незворотність демократичних процесів, захищатимуть інтереси своїх виборців, дбатимуть про розвиток територіальної громади.
       Прошу, перевірте наявність Вашого прізвища у списках виборців. Зайдіть на свою виборчу дільницю, перевірте правильність інформації, що стосується вас, родини, будинку, округу. Адже не виключені можливі помилки або ж спроби махінацій. Під час виборчих перегонів побачите обман - бийте на сполох. Повідомляйте про це виборчу комісію та спостерігачів. 
      Члени територіальних, дільничних виборчих комісій повинні діяти в суворій відповідності до виборчого законодавства. Закликаю всіх вас, незалежно від уподобань та прихильності, забезпечити проведення чесних і принципових виборів на території району, та засвідчити в своїх протоколах і постановах істинне волевиявлення громадян! 
      Переможе правда – переможемо всі ми!

Жовтень 15th

17 жовтня - День працівників харчової промисловості

Шановні працівники харчової галузі району!

                  Щиро вітаю вас із професійним святом! У будні та свята в умовах безперервного виробництва ви задовольняєте постійно зростаючі потреби мешканців і гостей Сарненщини в харчових продуктах, дбаєте про розвиток галузі та нарощуєте обсяги виробництва, постійно оновлюючи асортимент товарів. Новий темп життя та конкуренція спонукають вас бути в постійному пошуку ідей і методів господарювання. Завдяки вам населення споживає переважно вітчизняні продовольчі товари, що успішно конкурують з імпортними. Прилавки наших магазинів і супермаркетів наповнені найрізноманітнішими продуктами, зокрема і виробників Сарненщини: хліб і тістечка, молочні та ковбасні вироби, консервована продукція… Ми розуміємо: ви докладаєте чимало зусиль, щоб до нашого столу надходили добротні продукти харчування.

               Впевнений, що завдяки освоєнню нових технологій, оснащенню підприємств сучасною технікою, удосконаленню форм і методів господарювання трудові колективи харчової промисловості району досягнуть успіхів у насиченні продовольчого ринку якісними і доступними продуктами.

Жовтень 8th

10 жовтня - День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби

         Шановні працівники державної  санітарно-епідеміологічної  служби!

        Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом.
Серед багатьох проблем, що вирішуються сьогодні в
країні, однією з найважливіших є збереження здоров'я людей та забезпечення належних санітарно-епідемічних умов як у виробничій, так і побутовій сферах. Важлива роль у цих питаннях відведена саме вашій службі, від працівників якої залежить стан здоров'я кожного громадянина України. Адже саме в їх постійному полі зору - питання профілактики інфекційних та професійних захворювань, запобігання впливу на здоров'я людей шкідливих факторів, турбота про безпеку та умови харчування, праці, навчання, проживання та відпочинку. Стабільна санітарно-епідемічна ситуація, яка є запорукою сталого економічного розвитку та необхідною умовою інвестиційної привабливості країни, - це також і ваше досягнення.

9 жовтня - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОШТИ

Шановні працівники галузі!

         Щиросердно вітаю вас з професійним святом! Говорити про пошту можна багато, адже її послугами користується все цивілізоване людство. У кожній країні пошта є повсякденним і доступним засобом спілкування. Сьогодні у відділеннях зв’язку ми маємо можливість отримати різноманітні послуги: пересилка поштових відправлень всіх видів, доставка пенсії та грошової допомоги, розповсюдження періодичних видань, приймання різних платежів, продаж товарів широкого вжитку та ін.    

        Пошта за всіх часів свого існування була державною установою, і її основним призначенням було і залишається — служіння народу. Навіть зараз, в умовах ринкової економіки, коли працівники пошти самі заробляють кошти на утримання і розвиток галузі, пам’ятайте про соціальне значення вашої діяльності — нести людям добро, допомагати їм, зберігати традиції людського спілкування. Це дуже важливо, особливо для соціально незахищеної категорії людей, які соціальні послуги можуть одержати вдома через листонош — головних діючих осіб пошти. З них починається, ними і закінчується письмовий зв’язок між людьми. Пошта завжди притягувала до себе як місце, де можна поспілкуватися на відстані, і куди можна просто прийти на зустріч. Хочеться, щоб всім нам пошта завжди нагадувала про письмове побачення, на яке чекають вдалині рідні, друзі, ділові партнери.

Жовтень 7th

8 жовтня - День юриста!

Шановні друзі!

        Започаткування і відзначення державою вашого професійного свята – Дня юриста є даниною за вашу відповідальну, виняткову, необхідну для кожного громадянина і суспільства працю.

        Немає такої сфери діяльності, немає жодного підприємства, установи чи організації, які б зуміли обійтися без консультацій юриста. Поза усіляких сумнівів, жодна людина протягом життя не оминула поріг установ, де працюють фахівці вашого ґатунку. Чи то з приводу отримання консультацій, посвідчення виняткових подій, або щодо захисту порушених прав. Люди звертаються до юристів і саме таке спілкування є критерієм оцінки державного правового захисту.

        Впевнений, що юристи Сарненщини, яким властиві усвідомлення почуття відповідальності, чесність та витримка, й надалі вірно служитимуть інтересам району та його громадян, посиленні їх соціального захисту, з честю примножуватимуть славу своєї професії, докладатимуть зусиль задля утвердження ідеалів верховенства права та справедливості.

Що краще - піар чи факти?

Що краще – піар чи факти?

 

        У районній газеті «Сарненські новини», від 5 жовтня цього року № 71, розміщено статтю за підписом депутата районної ради Георгія Александровича «Новому меморіалу в Сарнах – бути?», що містить неправдиву інформацію про те, що на одній із сесій районної ради фракція БЮТ і депутати УНП не підтримали програму підтримки ветеранів Великої Вітчизняної війни у 2010 році. Керуючись протоколами спільного засідання постійних комісій районної ради від 27 липня 2010 року № 38 та пленарного засідання тридцять восьмої сесії районної ради від 27 липня 2010 року № 38, наголошуємо, що депутати і від фракції БЮТ, і від фракції УНП висловились «за» затвердження рішенням районної ради вищезгаданої програми, проте лише після того, коли в ній будуть зазначені всі категорії ветеранів війни передбачені Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (військовослужбовці, які проходили службу в діючій армії, партизани та підпільники громадянської та Великої Вітчизняної війни; учасники бойових дій на території інших країн; колишні бійці винищувальних батальйонів, взводів і загонів захисту народу, які брали участь у бойових операціях з ліквідації диверсійно-терористичних груп; працівники, які були переведені у період Великої Вітчизняної війни на становище військовослужбовців; працівники сфери культурного обслуговування фронтів, які в період Великої Вітчизняної війни або в період ведення бойових дій виступали перед воїнами; військовозобов’язані, які призивалися на навчальні збори і направлялися до Афганістану у період ведення там бойових дій; військовослужбовці автомобільних батальйонів, які доставляли вантажі до Афганістану, військовослужбовці льотного складу, які здійснювали бойові вильоти до Афганістану з території СРСР; вояки УПА, які не вчинили злочинів проти людства і миру та реабілітовані відповідно до Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні»). Окремо прозвучала пропозиція депутатів райради поширити дію програми підтримки ветеранів Великої Вітчизняної війни у 2010 році на осіб, діяльність яких стосувалася українського визвольного руху.

Жовтень 6th

Прийом громадян

Микола Добриднік провів прийом громадян

на території Клесівської селищної ради

 

        30 вересня голова районної ради Добриднік М.М. здійснив робочу поїздку по території Клесівської селищної ради. Першим закладом соціальної сфери, куди завітав голова,  став фельдшерсько-акушерський пункт села Пугач. Спілкуючись, мешканці даного населеного пункту порушили питання щодо неналежного електропостачання на території села, затікання стелі у маніпуляційній ФАПу, необхідності проведення реконструкції даху багатоквартирного будинку, який знаходиться за адресою: вул. Заводська, 38. Уважно вислухавши людей, Микола Мусійович пообіцяв, що під час формування районного бюджету на 2011 рік, по можливості, кошти для ФАПу та реконструкції даху багатоквартирного будинку будуть передбачені. Також громада вже вкотре звернулась з проханням зрізати небезпечні для життя людей та цілісності будівель багатолітні тополі. Це питання порушувалось і раніш, актуальне воно не тільки для Клесівської селищної ради, але й для інших населених пунктів району, тому для його вирішення було розроблено районну програму зрізання аварійно-небезпечних дерев на території Сарненського району на 2009-2011 роки, яка була затверджена рішенням районної ради від 26 жовтня 2009 року № 769. До цієї програми увійшов перелік усіх аварійно-небезпечних дерев, що знаходяться на території району.

Жовтень 1st

День працівників освіти

3 жовтня – День працівників освіти!

Шановні краяни!

        У розпалі осені ми відзначаємо День працівників освіти - свято усіх тих, хто дає світло знань нашим дітям, примножує інтелектуальний та культурний потенціал нації. Глибоко переконаний, що моральна краса, духовне багатство народу, його розум, знання і таланти – це результат зокрема і копіткої наполегливої праці педагогів.

         Вірю, що в Україні педагогічна праця буде належно шануватися, а освіта стане справді пріоритетною сферою суспільного життя, реально забезпечуватиме кожному громадянину необхідні умови для розвитку його талантів, розумових і фізичних здібностей, виховання високих моральних якостей. Вчитель, який запалив у нас іскорку знань, навчив пізнавати нове і пам'ятати про те, якого ми роду, вклав свою часточку у наші життєві і професійні перемоги.