Архів - Січ 2010

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1262304000 AND 1264982400 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Січень 28th

ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДИ САРНЕНЩИНИ

Шановні краяни!

        У неділю 7 лютого 2010 року відбудеться повторне голосування з виборів Президента України, або другий тур, який є вирішальним.

        Я знову звертаюсь до кожного виборця Сарненського району і закликаю поставитись до цього з максимальною відповідальністю, продемонструвати громадську свідомість та високу участь у виборах. Прийдіть, обов’язково прийдіть на виборчі дільниці й проголосуйте самі, щоб за вас це не зробили фальсифікатори, адже можливі спроби махінацій – не допустіть цього.

        Якщо під час першого туру виборів мали місце непорозуміння, зайдіть на виборчу дільницю і ще раз перевірте чи внесені ви у список виборців, наявність і правильність інформації, що стосується вас, родини, будинку.

        Знайте - вирішальним є кожен голос. Якщо кандидат, який найбільше відповідає вашим поглядам, не пройшов до другого туру – не розчаровуйтесь, не допустіть, щоб ваш голос став атрибутом нечесних комбінацій – прийдіть 7 лютого на виборчу дільницю і зробіть остаточний вибір самі. Не спокушайтеся й на поради тих, хто каже голосувати проти обох. Нема такого кандидата, який зветься «Протиобох». Є два кандидати, і Президентом стане хтось один з них.  Хто саме, залежить від нас з вами.

День пам'яті героїв Крут

Шановна громада!

        Дев’яносто два роки тому історія України закарбувала на своїх скрижалях новий символ, який став невід'ємною складовою героїчної пам'яті українського народу. Тоді, на захист новоствореної Української Народної Республіки, проти шеститисячної армії, що її за наказом уряду більшовицької Росії було кинуто на захоплення Києва, виступили кількасот українських добровольців - гімназистів, студентів та курсантів київських військових шкіл.

        29 січня 1918 року біля станції Крути, що на Чернігівщині, відбувся нерівний бій, у якому майже всі студенти загинули, демонструючи палку любов до рідної землі та неньки-України. Ця подія – трагедія і тріумф нашого народу. Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як приклад національної честі. Вони - студенти, курсанти, школярі - виявилися у своєму патріотизмі вище за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя за свою державу. Українці відстоювали власне право бути вільними. Не випрошували для себе свободи в поневолювачів, а здобували її в безкомпромісній боротьбі. І вся Україна була гордою за подвиг своїх синів.

        Крути стали вічним символом мужності та жертовності в ім'я своєї Батьківщини, символом героїчних визвольних змагань українського народу. Ця подія ознаменувала відлік нового духовного злету нації, який уже протягом майже століття є дороговказом для десятків поколінь незламних борців за свободу та незалежність рідної землі, за власну Українську державу.

Звіт про виконання Програми економічного та соціального розвитку Сарненського району за 2009 рік

 ПРО ХІД ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ У 2009 РОЦІ

Програма економічного та соціального розвитку району на 2009 рік була схвалена розпорядженням голови райдержадміністрації від 31 грудня 2008 року № 668 “Про Програму економічного та соціального розвитку Сарненського району на 2009 рік” та затверджена рішенням районної ради від 22 травня 2009 року   № 650 “Про районну програму економічного та соціального розвитку Сарненського району на 2009рік”.

Протягом 2009 року робота органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району спрямовувалася на виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку району на 2009 рік (далі - Програма) та першочергових заходів щодо мінімізації негативного впливу світової фінансової кризи на економіку району, затверджених спільним розпорядженням голови райдержадміністрації і голови районної ради  від 22 січня №27 та №03

Основними пріоритетами, на які були спрямовані  першочергові антикризові заходи - забезпечення зменшення негативного впливу кризових явищ на економіку району, недопущення подальшого розгортання кризи та гальмування розвитку економіки, а також подолання негативних наслідків кризи. Вирішення соціальних проблем, підтримка найвразливіших верств населення, збереження власного потенціалу розвитку.

           Реалізація  завдань  Програми та першочергових заходів,   дозволила пом’якшити соціальні та економічні наслідки кризи  в реальному секторі економіки, пройти найглибшу точку падіння та досягти певних результатів.

Промисловість

Січень 20th

Шановні сарненці! Дорогі земляки!

        17 січня цього року відбувся перший тур виборів Президента України. За даними окружної виборчої комісії явка жителів нашого району на вибори становила більше 70 % - це є свідченням того, що люди не байдужі до майбутнього своєї Батьківщини.

        Хочу щиро подякувати кожному з Вас, хто прийшов на виборчі дільниці  аби реалізувати гарантоване Конституцією України виборче право, невід’ємне право кожного громадянина демократичної держави. Окремо висловлю вдячність тим, хто віддав свій голос за кандидата в Президенти, що сповідує демократичні цінності - Юлію Тимошенко. Я дякую Вам за підтримку, за віру в Україну та її демократичне майбутнє.

        Перший тур виборів довів, що громадяни Сарненщини вболівають за європейське майбутнє  держави, за впевнений рух вперед, адже від вибору кожного з нас залежить подальший розвиток України, а це значить і наш завтрашній день. Однак, на цьому зупинятися не варто, тому що нас чекає ще один відповідальний крок – другий тур виборів, що відбудеться 7 лютого. Я закликаю всіх вас згуртуватися, прийти на виборчі дільниці, проголосувати, як велить серце, продемонструвати свою активність і не дозволити країні зійти зі шляху демократії та свободи.

  

Микола Добриднік,

голова Сарненської районної ради,

голова ради Блоку Юлії Тимошенко

Січень 15th

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

 Шановні краяни!

        Я сердечно вітаю вас з одним із найважливіших державних свят, яке символізує єдність українських земель – Днем Соборності України.

        22 січня 1919 року дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка і Західно-Українська Народна Республіка – об'єдналися в самостійну соборну державу. Під прапор єдиної держави стали люди різні за своїм походженням і освітою, майновим станом і звичаями - їх об'єднало розуміння того, що тільки соборний народ є нацією. Здійснилися дві споконвічні мрії українського народу - здобуття незалежності й забезпечення єдності держави. «Соборна» - означає спільна, злагоджена, та, що має згоду усіх.

Про пільгове перевезення пасажирів

        Під час проведення головою районної ради Добридніком М.М. особистого прийому громадян за місцем проживання надходили численні скарги жителів нашого району щодо відміни безкоштовного перевезення пасажирським транспортом пільгових категорій громадян. З метою з’ясування реального стану справ з цього питання та сприяння його вирішенню, 14 січня цього року в кабінеті голови районної ради, за його ж ініціативою, відбулася зустріч з перевізниками району. На цій зустрічі також були присутні начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сапожко В.Р., заступник голови ради з питань роботи виконавчого апарату, керуючий справами Шимко В.М. та спеціалісти виконавчого апарату районної ради.

        Микола Добриднік проінформував всіх присутніх, що ті труднощі, які на сьогодні виникли щодо пільгового перевезення пасажирів, є наслідком неприйняття Верховною Радою України головного Закону «Про Державний бюджет на 2010 рік», проект якого подавався Урядом ще 15 вересня 2009 року, та закликав перевізників району якнайшвидше відновити його у борг. Поряд з цим Валерій Сапожко зазначив, що на сьогодні немає законного шляху відновити пільгове перевезення, адже воно здійснюється на підставі тристоронньої угоди, яка заключається між обласною державною адміністрацією – представником замовника, управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації – розпорядником коштів та перевізником – виконавцем. Такі угоди з 2010 року не укладені, тому що не затверджені ані тимчасові кошториси установ, ані помісячні розписи.

№ 790 "Про порядок денний пленарного засідання тридцять четвертої сесії Сарненської районної ради"

        Відповідно до частини 14 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 2.17 Регламенту районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        Затвердити порядок денний пленарного засідання тридцять четвертої сесії Сарненської районної ради п’ятого скликання:

        1. Про депутатські запити.

        2. Про внесення змін до рішення районної ради від 2 квітня 2007 року № 177 «Про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради».

        3. Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду та орендні ставки на нерухоме майно (будівлі, споруди, приміщення) спільної власності територіальних громад району.

        4. Про внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, що підлягають відчуженню.

        5. Про відчуження будівель продуктового складу та банно-прального комбінату ліквідованої військової частини А-2647-ІІ в м.Сарни, вул.Технічна, 1, що є об’єктами спільної власності територіальних громад району.