Архів - Вер 2009

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1251763200 AND 1254355200 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Вересень 30th

Міжнародний день людей похилого віку

Шановні краяни!

        1 жовтня, з приходом золотої осені в нашій державі відзначається день осені життя – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади, які закладали матеріальну базу незалежної держави, є носіями кращих трудових традицій та наших духовних скарбів.

        Ми вшановуємо дорогих нашому серцю батьків, матерів, дідів та бабусь, тих, хто виростив і виховав нас, хто самовідданою тяжкою працею весь свій вік розбудовував рідну країну, хто відстояв свободу і незалежність Батьківщини. Наш обов’язок дарувати їм своє тепло й увагу, бути вдячними і головне – наповнювати кожен їхній день повноцінним змістом і любов’ю,  щоб наші пенсіонери, ветерани війни та праці відчували постійну підтримку, щоб ніхто з них не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами.

        Уряд України надає першочергового значення належному забезпеченню повсякденних потреб вищезазначеної категорії осіб. Вже з січня 2010 року в черговий раз буде суттєво збільшено пенсію, приділяється посилена увага медичному обслуговуванню та виконанню соціальних гарантій, зростанню поваги до них, як з боку владних структур, так і суспільства в цілому.  

Вересень 29th

Всеукраїнський день бібліотек

Дорогі працівники та користувачі бібліотек!

       Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек. Відзначення цього свята на державному рівні свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

        Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку – вічних пам’яток писемності, а її служителі – вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.

        В особі українських бібліотекарів наша країна має справжніх патріотів і ентузіастів, які присвятили своє життя служінню народу, книзі, знанням.

         Нікому не секрет, що професія бібліотекаря не є легкою, але у соціальному плані вона надзвичайно важлива. Від Вашої праці залежить інтелектуальний і духовний розвиток сьогоднішнього і майбутніх поколінь, а отже, - майбутнє нашої держави. Ми маємо усвідомити, що на сучасному етапі розвитку суспільства особливу увагу потрібно приділити християнській етиці, виховувати наше молоде покоління на засадах християнської моралі та загальнолюдських моральних цінностей. І тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити вагомий внесок у розбудову Української держави.

        З професійним святом вітаю всіх бібліотечних працівників Сарненщини! Хочу подякувати вам за безмежну відданість улюбленій справі, побажати міцного здоров'я, великих творчих успіхів, натхнення. Миру вам і Божої Благодаті!

Вересень 28th

У гуртожитку комфортно, як у готелі

        На Рівненщині навчається близько 60 тисяч студентів. Певна річ, що гуртожитків на всіх не вистачає. Навіть квартиру зняти на початку вересня — неабияка проблема.
        А ось учням Сарненського економіко-правового ліцею “Лідер” (тут навчаються талановиті діти з глибинки) тепер не доведеться тулитися по кутках. Цього року їх зустрів новенький гуртожиток на 65 місць, який просто таки на очах “виріс” на фундаменті клубу колишньої військової частини. Районна влада витратила на капітальний ремонт гуртожитку, котрий справедливо можна назвати учнівським посольством у поліській глибинці, близько 5 мільйонів гривень. Тут усе, як у пристойних готелях: є умови й для роботи, і для відпочинку.
        Оскільки нові об'єкти в краї здаються в експлуатацію не щодня, на свято до сарненських школярів завітали перші керівники області та району. І, звісно ж, не з порожніми руками: подарували й сучасний телевізор, і холодильник. Додали подарунків і спонсори.
- Відкриття нового гуртожитку стало можливим завдяки субвенції з держбюджету, яка надійшла в район на розвиток освітньої галузі, - відзначив голова Сарненської районної ради Микола Добриднік. - А це означає, що уряд правильно сформував бюджет-2009. Свого часу, ще в 2005 році, підприємці району зібрали кошти, аби накрити приміщення колишнього військового клубу та зберегти його. І лише нині воно перетворилося на комфортабельне місце для проживання майбутньої української еліти.

Вересень 25th

Шановні краяни, працівники туристичної сфери!

      Щиро вітаю з Днем туризму - святом кожного, хто хоч раз відчув себе мандрівником, вибравшись з щоденної буденної суєти на берег річки, в ліс, на поле, в інші місця, якими так багата наша земля! І, звичайно ж, це свято тих, хто безпосередньо зайнятий у сфері туристичного бізнесу.

       Сьогодні туризм бурхливо розвивається. Україна посідає одне з провідних місць у Європі щодо забезпеченості курортними лікувальними ресурсами. Багатство природи України, переваги гірськолижних та водних курортів, краса історичних та археологічних споруд – це те, що, за наявності належної реклами, інфраструктури та фахівців з туристичного бізнесу, може привабити туристів з усього світу. Тут кожен може знайти все, залежно від схильностей та вподобань.

        У кожному регіоні нашої країни знайдуться свої «сім чудес», які можуть стати не лише предметом досліджень істориків, культурологів, краєзнавців, а й гідно репрезентувати свій край, привернути до нього увагу вітчизняних та закордонних туристів, сприяти їх ознайомленню з неповторним різноманіттям української культури. Всі умови для розвитку туризму має і наш район з його вигідним географічним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами та щирими людьми.

        Хочу звернути особливу увагу педагогічних працівників району на організацію правильного відпочинку дітей – це одне з невідкладних завдань батьків і школи. Саме туризм зможе вирішити такі навчальні проблеми.

Вересень 22nd

№ 51 від 25 грудня 2015 року "Про план діяльності районної ради з підготовки регуляторних актів на 2016 рік"

РІШЕННЯ

 

від 25 грудня 2015 року                                                                              № 51

 

Про план діяльності районної ради з підготовки регуляторних актів на 2016 рік

 

                        На виконання статей 7, 32 Закону України «Про засади державної політики у сфері господарської діяльності», керуючись статтями 43 та 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

                                                             ВИРІШИЛА:

1. Затвердити план діяльності районної ради з підготовки регуляторних актів на 2016 рік згідно з додатком (додається).

Вересень 21st

22 вересня – День партизанської слави

Шановні ветерани партизанського руху! Дорогі краяни!

        У День партизанської слави ми з безмежною вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість ветеранів антифашистського опору – партизанів і підпільників.

        Під час фашистської навали тисячі синів і дочок України встали на захист своєї батьківщини. Запекла боротьба велася не лише на фронтах, а й на окупованій території в партизанських загонах та підпіллі. Партизанський рух став своєрідним «третім фронтом», від якого залежали успіхи діючої армії.

        Сарненщина по праву вважається колискою партизанського руху. Адже у ті грізні роки саме на території нашого краю діяли численні загони народних месників, що завдавали ненависному ворогу чималих клопотів, нищили живу силу супротивника, підривали ешелони, наводили страх і розпач у серця гітлерівських завойовників. Сарненські ліси і по сьогодні пам’ятають сміливу операцію партизанського з’єднання С.А.Ковпака на залізничному вузлі, що ввійшла в історію Великої Вітчизняної війни під назвою «Сарненський хрест». Сувора правда війни назавжди залишиться в народній пам’яті, а подвиг тих, хто всіма силами захищав свою рідну землю, хто віддав життя заради майбутніх поколінь, ніколи не забудеться.

        Честь вам і шана, дорогі партизани й підпільники!

Про дієву допомогу категорії соціально незахищених громадян із Стабілізаційного фонду йшлося на засіданні комісії

        16 вересня  за участю голови Сарненської районної ради Миколи Добридніка, його заступника Вячеслава Шимка  відбулося розширене позачергове засідання постійної комісії з питань аграрної політики, земельних ресурсів, екології, природокористування та розвитку села.

        Першочергово було розглянуто питання про доручення голови районної ради щодо організації виконання у Сарненському районі постанови Кабінету Міністрів від 5 серпня 2009 р. № 844 «Деякі питання реалізації права власності на землю громадянами України у 2009 році» та затвердженого Порядку безоплатних оформлення та видачі громадянам України у 2009 році державних актів на право власності на земельні ділянки. Порядок використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду для здійснення заходів з безоплатних оформлення та видачі громадянам України державних актів на право власності на земельні ділянки. Як наголосив Микола Мусійович дану постанову потрібно якнайшвидше реалізувати в життя району. Забороняються стягнення з громадян України плати за оформлення та видачу відповідно до затвердженого цією постановою Порядку безоплатних оформлення та видачі громадянам України у 2009 році державних актів на право власності на земельні ділянки таких актів та надання додаткових і супутніх послуг з розроблення документації із землеустрою, а також будь-яких інших платежів, зокрема внесків до благодійних та інших фондів.

Вересень 17th

20 вересня -День працівника лісу

        Щиро й сердечно вітаю усіх, хто пов’язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів, з професійним святом.

        Це свято всіх людей, хто з чистими думками приходить до лісу і допомагає йому. Людей працьовитих, мудрих, справжніх фахівців, які працюють самовіддано, знаючи істинну ціну лісу й істинну ціну своєї праці. Це вони створюють зелене лісове вбрання нашого поліського краю; вони залишають справжні джерела цілющого чистого повітря для нащадків.  Щодня, влітку і взимку, в дощ і вітер, цим людям доводиться захищати національне багатство країни, дароване нам природою і Богом.

19 вересня –День фармацевтичного працівника

        З нагоди Дня фармацевтичного працівника хочу привітати всіх, хто щодня піклується про головну цінність людини — здоров’я! Своєю дуже відповідальною працею провізори та фармацевти, не шкодуючи сил і душевного тепла, прагнуть допомогти всім, хто звертається до них за порадою і допомогою. Щодня ви поруч із людьми і працюєте для людей,  нерідко ваша ділова рада у виборі ліків і добре слово — важлива допомога людям у болях і недугах. Щиро дякую вам за це віддане служіння обраній професії, життєву позицію і нелегку працю.

        Споживачами фармацевтичної продукції є різні верстви населення і тому надзвичайно важливо сьогодні забезпечити їх якісними та доступними за вартістю ліками.

        Переконаний, що відданість справі наших фармацевтів, фаховий досвід, глибокі знання і динамізм завжди поєднуватимуться із щирим співчуттям до людей, милосердям та благодійністю у кращих гуманітарних традиціях. Нехай ваша важлива праця на благо рідної Батьківщини та українського народу завжди приносить задоволення і радість Сердечно бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, вірних друзів, добра й благополуччя. Нехай завжди будуть з вами вдячність і шана людська.

 

Голова Сарненської районної ради,

голова ради Блоку Юлії Тимошенко
в Сарненському районі

Микола Добриднік

Газ у селі буде

        Приємно зазначити, що одним з пріоритетів роботи Уряду на сьогодні є газифікація населених пунктів, насамперед це стосується сільського населення. Кабінет Міністрів України спільно з НАК «Нафтогаз України» розробили програму добудови газопроводів, у які місцева влада, державний бюджет, люди в громадах частково вклали свої гроші, але їх введення в експлуатацію в силу різних причин було зупинено.

        Всього в державі нараховується 449 таких газопроводів протяжністю 4 тисячі 287 км. Введення їх в експлуатацію дасть можливість забезпечити газом 1 мільйон 650 тисяч громадян. Тому Уряд проінвентаризував всі недобудови в Україні і прийняв відповідну постанову, яка дасть можливість завершити будівництво підвідних газопроводів з високим рівнем будівельної готовності, фінансово забезпечить завершення цього будівництва. І, як зазначила Прем’єр-міністр України Юлія Володимирівна Тимошенко, з 1 вересня цього року вже почали добудовувати всі ці газопроводи. Кабмін поставив перед НАК «Нафтогаз України» конкретне завдання: за півроку добудувати всі недобудови, які на сьогоднішній день є в державі. З цією метою Кабінетом Міністрів України було затверджено перелік підвідних газопроводів з високим рівнем будівельної готовності, до якого включені підвідні газопроводи і Сарненського району – це підвідні газопроводи високого тиску до сіл Чемерне, Довге та села Пугач, що, звичайно, стало приємною новиною для мешканців сіл Тутовицької сільської та Клесівської селищної рад.