Архів - Серп 2009

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1249084800 AND 1251763200 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Серпень 31st

День знань у Клесові

        В останній день літа свято Дня знань святкували у Клесівській ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей, двері якої радо зустріли своїх вихованців та їх наставників. До початку навчального року ліцей неабияк оновився, зокрема за рахунок коштів виділених з районного бюджету (600 тис.грн.) проведено капітальний ремонт актової зали для якої придбано 100 новеньких глядацьких стільців, відновлено функціонування внутрішніх вбиралень, системи водопостачання та водовідведення, перекрито дах майстерні навчального закладу.

        Привітати присутніх на святі завітав і голова районної ради Микола Добриднік, який крім слів вдячності батькам та педагогам за їх щоденну турботу про майбутнє нації-дітей, нагородив Грамотами районної ради за сумлінну, добросовісну працю, високі показники навчання та виховання учнів, належну організацію освітньо-виховного процесу, вагомий особистий внесок у розвиток освіти в районі:

- Опалько Світлану Олександрівну - вчителя української мови та літератури

- Микосянчик Марію Іванівну - вчителя української мови та літератури               

- Абрамчука Анатолія Йосиповича - - вчителя географії                 

Звернення М.Добридніка до педагогів Сарненщини під час серпневої конференції 2009 року

 

Шановні учасники конференції!

        Вже давно стало традицією для працівників освіти району наприкінці серпня проводити це поважне зібрання для того, щоб підбити підсумки роботи освітянської галузі за минулий 2008-2009 навчальний рік та визначити пріоритети її розвитку на новий, 2009-2010,  навчальний рік.

        Незабаром ранок першого вересневого дня наповниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці нашого міста, вулиці малих і великих населених пунктів району розквітнуть від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплетуться разом. Це наш край, наша держава зустрічатиме День знань – справжнє всенародне свято знань, доброти і людяності.

         Усі шляхи першого вересня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю, та випускників середніх спеціальних та вищих навчальних закладів, які будуть втілювати отримані знання в реальному житті.

№ 736 "Про погодження звільнення з посади директора Сарненського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Круглік Л.А."

        Враховуючи подання Сарненської районної державної адміністрації, рекомендації постійної комісії районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності від 12 серпня 2009 року № 29-12, розглянувши заяву директора Сарненського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Круглік Л.А. від 21 липня 2009 року, відповідно до Порядку призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад Сарненського району, що перебувають в управлінні районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 14 березня 2008 року № 399, Статуту Сарненського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, затвердженого рішенням районної ради від 30 жовтня 2007 року № 279, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада 

ВИРІШИЛА:

1. Погодити звільнення Круглік Людмили Анатоліївни з посади директора Сарненського міжшкільного навчально-виробничого комбінату з 31 серпня 2009 року у зв’язку із переведенням її на посаду заступника директора Сарненського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (І.Тотовицький) та з питань освіти, культури і духовності, молодіжної політики, фізичної культури і спорту та туризму (І.Мізюрко).

Голова ради                         Добриднік М.М.

 

 

 

№ 738 "Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, що підлягають відчуженню"

        З метою раціонального використання майна ліквідованої військової частини А-2647-ІІ в м. Сарни, вул. Технічна, 1, що є спільною власністю територіальних громад району, наповнення районного бюджету та збільшення його дохідної частини, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності від 12 серпня 2009 року № 29-1, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, що підлягають відчуженню, згідно з додатком.

2. Незалежну (експертну) оцінку об’єктів провести відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність».

3. Початкову вартість об’єктів визначити за результатами незалежної (експертної) оцінки, яку затвердити на сесії районної ради.

4. Відшкодування витрат, пов’язаних з відчуженням об’єктів проводяться покупцями по фактичних витратах, які обліковуються окремо від вартості майна, що відчужується.

5. Доручити головному лікарю Сарненської центральної районної лікарні (Мартинович С.П.) заключити договори купівлі-продажу об’єктів.

6. Доходи від відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад району зараховуються до районного бюджету і спрямовуються на фінансування заходів передбачених бюджетом розвитку.

№ 740 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається в оренду підприємцю Вознюку Анатолію Олександровичу"

        Розглянувши клопотання підприємця Вознюка Анатолія Олександровича про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.23 Закону України «Про оцінку земель», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

        Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,3441 га, яка відводиться в оренду терміном на 49 років підприємцю Вознюку Анатолію Олександровичу для будівництва та обслуговування реммайстерні на території Селищенської сільської ради Сарненського району Рівненської області.

 Голова ради                               Добриднік М.М.

№ 731 "Про програму підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на 2009 рік"

        На виконання Законів України від 17 липня 1997 року № 469/97-ВР «Про сільськогосподарську кооперацію», від 10 липня 2003 року № 1087-ІV «Про кооперацію», Указу Президента України від 29 травня 2009 року 378 «Про деякі заходи щодо поліпшення фінансового стану аграрного сектору економіки та розвитку тваринництва», Постанови Кабінету Міністрів України від 3 червня 2009 року № 557 «Про затвердження Державної цільової економічної програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на період до 2015 року» та з метою підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у районі, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

             ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на 2009 рік (далі - Програма), схвалену розпорядженням голови райдержадміністрації від 13 серпня 2009 року № 338 (додається).

2. Районній державній адміністрації:

2.1. Забезпечити організацію виконання заходів Програми;

2.2. При формуванні змін до районного бюджету на 2009 рік в межах реальних фінансових ресурсів передбачити кошти для реалізації заходів Програми.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних ресурсів, екології, природокористування та розвитку села (Коток С.І.) та заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обовязків.

День знань

Шановні педагоги, дорогі школярі та студенти, батьки!

        Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року! Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

        За роки незалежності нашої держави у районі багато зроблено для розвитку освітянської галузі. Мені приємно сказати, що районна рада, весь депутатський корпус  завжди з увагою ставляться до вирішення проблем освітянської сфери.  Незважаючи на складнощі, пов’язані зі світовою фінансовою кризою, нинішнього року план з урахуванням змін на забезпечення галузі становить 90 млн. 200 тис. 805 грн. Станом на 01.08.2009 року використано 50 млн. 510 тис. 376 грн.

        Надзвичайно приємно, що в школах району започатковано викладання курсу «Основи християнської етики». За попередніми даними у 2009-2010 навчальному році вищевказаний курс викладатиметься у 13-ти навчальних закладах району. І тепер діти матимуть можливість поряд з навчальними дисциплінами освоювати духовні істини.

        Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день нашої Батьківщини.

№ 730 "Про депутатський запит депутата районної ради Александровича Г.Б."

        Розглянувши депутатський запит депутата районної ради Александровича Г.Б. щодо захисту законних прав та інтересів власників земельних ділянок, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та пунктом 9 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА: 

Депутатський запит депутата районної ради Александровича Г.Б. підтримати і направити для розгляду до Сарненської районної державної адміністрації (додається).
Голова ради                         Добриднік М.М.
 

№ 729 "Про порядок денний пленарного засідання тридцять першої сесії Сарненської районної ради п'ятого скликання"

        Відповідно до частини 14 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 26 Регламенту районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        Затвердити порядок денний  пленарного засідання тридцять першої сесії Сарненської районної ради п'ятого скликання:  

1. Про депутатські запити.

2. Про програму підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на 2009 рік.   

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 липня 2009 року № 704 «Про внесення змін до районної комплексної програми «Цукровий діабет» на 2008-2009 роки».

4. Про надання згоди на отримання від сільських, селищних рад державних делегованих повноважень у сфері охорони здоров’я та коштів на їх виконання Сарненською районною радою на 2010 рік.

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 травня 2009 року № 668 «Про надання згоди на утворення на базі установ Сарненської центральної лікарні інформаційно-аналітичного центру та фінансово-економічного відділу при відділі охорони здоров’я Сарненської районної державної адміністрації». 

6. Про внесення змін до районного бюджету на 2009 рік.

Серпень 21st

фото 30

фото 30