Архів - Лип 2009

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1246406400 AND 1249084800 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Липень 29th

№ 707 "Про внесення змін до районної Програми реалізації державної політики у сфері виховання в громадян національної самосвідомості та поваги до державних символів України на 2008 – 2009 роки"

        З метою сприяння розвитку славетних традицій патріотизму та духовності українського народу, виховання у громадян поваги до державних символів України, утвердження національної самосвідомості та патріотизму, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        1. Внести до районної Програми реалізації державної політики у сфері виховання в громадян національної самосвідомості та поваги до державних символів України на 2008 – 2009 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27 жовтня 2008 року № 524, зміни схвалені розпорядженням голови райдержадміністрації від 16 липня 2009 року № 308 (додається).

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації в районному бюджеті на 2009 рік передбачити кошти, в межах реальних фінансових ресурсів, на виконання даної програми.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення (В.Іванюк), заступника голови райдержадміністрації відповідно розподілу функціональних обов’язків.

Голова ради           Добриднік М.М.  

 

№ 725 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Клесівський кар’єр нерудних копалин «Технобуд»"

        Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Клесівський кар’єр нерудних копалин «Технобуд» про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.23 Закону України «Про оцінку земель», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 2,9773 га, яка передається в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Клесівський кар’єр нерудних копалин «Технобуд» для обслуговування під’їзних залізничних колій на території Кам'яно-Случанської  сільської ради Сарненського району Рівненської області.

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Сарненської районної ради від 22 травня 2009 року № 688 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Клесівський кар’єр нерудних копалин «Технобуд».

Голова ради                                 Добриднік М.М.

№ 713 "Про хід виконання Програми формування місцевого та об'єктового фондів матеріально-технічних резервів для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2008-2010 роки"

        Розглянувши інформацію Сарненської райдержадміністрації про хід виконання Програми формування місцевого та об'єктового фондів матеріально-технічних резервів для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2008-2010 роки районна рада зазначає, що в цілому заходи передбачені програмою виконуються. Так в 2008 році виділено 9,991 тис.грн на реалізацію заходів зазначеної Програми за які створено місцевий резерв паливно-мастильних матеріалів, а саме: бензин А - 76 в кількості 980 літрів та 820 л. дизельного палива.
        В той же час Сарненською райдержадміністрацією укладено 5 угод: з ДП "Клесівський лісгосп", ДП "Сарненський лісгосп", ЗВП "Таврида", КП "Трудівник", ТзОВ фірма "Журавлина" на постаку матеріально-технічних ресурсів для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
        Практично в повному обсязі створено об'єктовий резерв в Сарненському виробничому управлінні експлуатації газового господарства, Сарненському цеху телекомунаційних послуг № 14 Рівненської філії ВАТ "Укртелеком", Сарненській центральній районній лікарні та в Сарненській СЕС.

№ 724 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Буропідривник»"

        Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Буропідривник» про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23 Закону України «Про оцінку земель», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,30 га, яка відводиться в оренду строком на 49 років товариству з обмеженою відповідальністю «Буропідривник» для обслуговування промислового майданчика на території Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області.

Голова ради                         Добриднік М.М.

№ 701 "Про депутатський запит депутата районної ради Чижмаря Ю.О."

        Розглянувши усний депутатський запит депутата районної ради Чижмаря Ю.О. щодо правомірності встановлення державним підприємством «Клесівське лісове господарство» плати за в’їзд на територію урочища «Коплище», що знаходиться на території Клесівської селищної ради, з метою економічного обґрунтування вартості в’їзду для відпочиваючих та очищення території навколо урочища, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та пунктом 9 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

        Депутатський запит депутата районної ради Чижмаря Ю.О. підтримати та направити для розгляду до Сарненської районної державної адміністрації. 

Голова ради                                     Добриднік М.М.

№ 704 "Про внесення змін до районної комплексної програми "Цукровий діабет" на 2008-2009 роки"

        З метою покращення надання допомоги хворим на цукровий діабет, зменшення кількості ускладнень від діабету, які в подальшому призводять до інвалідності та смерті, скорочення втрат від тимчасової і стійкої втрати працездатності, своєчасного забезпечення хворих медичними препаратами, відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести до районної комплексної програми “Цукровий діабет” на 2008-2009 роки (далі-Програма), затвердженої рішенням районної ради від 22 квітня 2008 № 337, зміни, схвалені розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 14 липня 2009 року № 302, виклавши її в новій редакції (додається).

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації при внесенні змін до районного бюджету на 2009 рік передбачити кошти в межах реальних фінансових ресурсів на виконання заходів Програми.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (В.Слободянюк) і з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення (В.Іванюк) та заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Голова ради                                 Добриднік М.М.

№ 700 "Про порядок денний пленарного засідання тридцятої сесії Сарненської районної ради п'ятого скликання"

        Відповідно до частини 14 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 2.17 Регламенту районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        Затвердити порядок денний  пленарного засідання тридцятої сесії Сарненської районної ради п'ятого скликання:  

1. Про депутатські запити.

2. Про внесення змін до Регламенту Сарненської районної ради.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 19 травня 2006 року № 17 «Про президію районної ради».

4. Про внесення змін до районної комплексної програми «Цукровий діабет» на 2008-2009 роки.

5. Про внесення змін до районної програми розвитку системи реабілітації та трудової зайнятості осіб з обмеженими фізичними можливостями, психічними захворюваннями та розумовою відсталістю на період до 2011 року.       

6. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури та спорту в Сарненському районі на 2008-2012 роки.     

7. Про внесення змін до районної Програми реалізації державної політики у сфері виховання в громадян національної самосвідомості та поваги до державних символів України на 2008-2009 роки.      

8. Про внесення змін до плану дій з реалізації регіональної програми розвитку туризму до 2010 року.

Липень 28th

№ 727 "Про Трудовий архів Сарненського району Сарненської районної ради"

        Враховуючи подання Сарненської районної державної адміністрації, відповідно до Порядку призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад Сарненського району, що перебувають в управлінні районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 14 березня 2008 року № 399, рішення районної ради від 22 травня 2009 року № 681 «Про створення Трудового архіву Сарненського району Сарненської районної ради», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Призначити Івашка Петра Миколайовича на посаду директора Трудового архіву Сарненського району Сарненської районної ради на умовах контракту терміном на один рік.

2. Доручити голові районної державної адміністрації укласти контракт з директором Трудового архіву Сарненського району Сарненської районної  ради  відповідно  до  Типового  контракту,  затвердженого  рішенням районної ради від 14 березня 2008 року № 399.

3. Доручити директору Трудового архіву Сарненського району Сарненської районної ради Івашку П.М. провести державну реєстрацію установчих документів установи та вчинити інші необхідні дії, пов’язані з цим.

4. Надати Трудовому архіву Сарненського району Сарненської районної ради для централізованого тимчасового зберігання документів дві кімнати підвального приміщення Сарненської районної централізованої системи публічно-шкільних бібліотек загальною площею 30 м², що по вул. Демократична, 34, м. Сарни.

№ 728 "Про звернення депутатів Сарненської районної ради до народних депутатів України, Президента України та Кабінету Міністрів України"

        Розглянувши та обговоривши звернення депутатів Володимирецької районної ради до Кабінету Міністрів України щодо призупинення дії Порядку проведення державного технічного огляду тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2009 року, заслухавши інформацію з даного питання начальника управління агропромислового розвитку Сарненської районної державної адміністрації Мельника М.П., керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити текст звернення депутатів Сарненської районної ради до народних депутатів України, Президента України та Кабінету Міністрів України щодо ініціювання перегляду Верховною Радою України ст. 35 Закону України «Про дорожній рух» в частині спрощення процедури проведення державного технічного огляду тракторів та сільськогосподарської техніки (додається). 

2. Направити дане звернення Верховній Раді України, Президенту України та Кабінету Міністрів України.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних ресурсів, екології, природокористування та розвитку села (С.Коток).

Голова ради                        Добриднік М.М.

№ 726 "Про участь комунального підприємства «Інформаційно-комп’ютерний центр» Сарненської районної ради у реалізації Програми інформатизації Сарненського району на 2008-2010 роки"

        З метою покращення фінансового стану комунального підприємства «Інформаційно-комп’ютерий центр» Сарненської районної ради, яке надає широкий спектр послуг у сфері комп’ютерних та інформаційних технологій, реалізує шляхи ефективної взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з громадою, сприяє своєю діяльністю соціально-економічному розвитку району, на виконання Програми інформатизації Сарненського району на 2008-2010 роки, відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        1. Рекомендувати головним розпорядникам бюджетних коштів, зокрема, відділу освіти, відділу культури та туризму, відділу охорони здоров’я райдержадміністрації, а також сільським та селищним радам району укласти угоди з комунальним підприємством «Інформаційно-комп’ютерий центр» Сарненської районної ради на сервісне обслуговування комп’ютерів, послуги зв’язку (Інтернет), придбання і заміну оргтехніки та на інші види послуг у сфері комп’ютерних та інформаційних технологій.

2. Керівникам відділів освіти, культури та туризму, охорони здоров’я райдержадміністрації, головам сільських та селищних рад району проінформувати районну раду, в термін до 20 листопада 2009 року, про хід виконання даного рішення.

Голова ради                            Добриднік М.М.