Архів - Черв 2009

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1243814400 AND 1246406400 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Червень 30th

1 липня - День архітектури України

         Шановні працівники галузі, прийміть найщиріші вітання та вдячні слова з нагоди вашого професійного свята!

        Українські архітектори гідно пошановані державою. У сучасній економічній та технологічній реальності, в тому числі з вдосконаленням законодавчих засад, зодчі отримали нові можливості для створення перспектив подальшого розвитку архітектурної галузі, здійснення проектної справи, втілення в життя оригінальних архітектурних ідей і рішень.  

        Ми мешкаємо в світі, створеному архітекторами. Саме від них залежить його гармонія: чи буде він світлим, красивим і вишуканим, чи темним, безформним і похмурим. Наш час - це час творення. І ми це бачимо повсюдно. Сьогодні завдяки таланту і творчій фантазії архітекторів на Сарненщині реалізується державна політика в сфері містобудування, освоюються нові території, втілюється розробка генеральних планів населених пунктів, оновлюються риси міста, селищ і сіл району, проводиться переобладнання старих будівель в офісно–ділові та торговельно–розважальні центри, опановуються нові житлові проекти, розвивається індивідуальне будівництво. Переконаний, що успішній реалізації програми оновлення населених пунктів району сприятимуть високий професіоналізм і сумлінна праця архітекторів краю.  

        З нагоди професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, творчого неспокою, здійснення мрій і сподівань, нових великих успіхів у праці на благо Батьківщини.

 

Голова Сарненської районної ради,

голова ради Блоку Юлії

Розпорядження голови районної ради

 

УКРАЇНА
Сарненська районна рада
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(П’яте скликання)
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

 від 26 червня  2009 року                                  № 22

 

Про скликання пленарного засідання двадцять дев’ятої  сесії районної ради

 

        Керуючись частиною четвертою статті 46, пунктом 1 частини шостої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати пленарне засідання позачергової двадцять дев’ятої сесії районної ради п’ятого скликання 01 липня 2009 року о 14.00 годині у залі засідань районної ради (м.Сарни, вул. Демократична, 51).

На розгляд сесії внести такі питання:

1.     Про депутатські запити.

2.     Про районну програму підтримки та розвитку територіальних громад та місцевих ініціатив територіальних громад Сарненського району.

Червень 26th

28 червня - День Конституції України

Дорогі земляки!

           Щиро вітаю Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України! Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Саме вільна і відповідальна особа мала б бути головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних.

         На жаль, на сьогодні більшість конституційних норм і положень все ще залишаються лише деклараціями. Реальність  вимагає удосконалення та значного доопрацювання Основного Закону України. Керівник Уряду Юлія Володимирівна Тимошенко, як і увесь політикум заявляє, що конституційна реформа в Україні назріла давно, адже в країні фактично існують дві виконавчих гілки влади: одна – очолювана Прем’єр-міністром, інша – Президентом. Виконавча гілка влади повинна мати чітку вертикаль, щоб один орган влади не дублював функції іншого. Сьогодні в країні, за чинною Конституцією, ніхто ні за що не відповідає, вона створює декілька центрів ухвалення рішень та дисбалансує управління державою. Необхідністю є розмежування повноважень та відповідальності Президента, Прем’єр-міністра, парламенту. З «нуля» необхідно створити незалежну судову владу.

Привітання з Днем молоді

27 червня – День молоді

        Дорогі наші юнаки і дівчата!

        У переддень свята юності, краси, яке радісно відзначатиме наша молода країна, прийміть щирі сердечні вітання і побажання всього найкращого у вашому житті. Це свято особливе для кожного з нас, бо молодість – це не роки, молодість – це стан душі. Кожний із нас прагне себе повторити в нашій чудовій молоді, за якою майбутнє країни.

        Людям старшого покоління, які чимало бачили і пережили на своєму життєвому шляху, дуже хочеться, щоб наша молодь була щаслива, щоб не розтратила даремно свій молодечий запал, ініціативу, романтичні ідеали, прагнення творити, будувати, шукати неповторне, цікаве, прогресивне. Адже молодь сприймає віяння нового життя по-своєму, по-особливому. Поєднуючи ентузіазм молодих з досвідом і знанням старшого покоління, переконаний, ми виправдаємо сподівання наших людей. Тож хай ваші здібності, здатність раціонально і разом з тим творчо мислити, ваша наполегливість і вміння послужать справі піднесення нашої держави, розквіту рідної Батьківщини.

        Бути молодим прекрасно, ви це і самі  знаєте, але не забувайте, що бути молодим означає ще й бути незалежним, бути неупередженим,   вірити в свої сили і знати, що немає нічого недосяжного. Тому з нагоди свята бажаю усім творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваша душа.

        Хай вічно вашими супутниками будуть віра, надія, любов, творчий неспокій і спрямованість у кращий завтрашній день.

 

Привітання випускників Сарненщини

        Від щирого серця вітаю всіх випускників із початком дорослого життя!

        Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя. Ще зовсім недавно ви вперше невпевнено  переступили поріг школи, а нині, озброєні певним багажем знань та досвідом, випорхуєте з-під дбайливих крил своїх вчителів у незвіданий світ. Тепер усі  ваші погляди й думки спрямовані у світле майбутнє, тимчасово затьмарене проблемами та тривогами, пов’язаними зі вступом до вищих закладів, вибором своєї життєвої стежини.  Вам випала доля жити у час глибинних змін, перед вами відкриваються нові можливості і перспективи. Водночас на вас лягає велика відповідальність за долю Батьківщини. Завтра саме ви будете творити новий світ, нову державу Україну, примножувати славу і красу Сарненщини.

        Дорогі випускники! Мені б дуже хотілося, що б ви взяли з собою і пронесли крізь усе життя тепло батьківського дому, ніжну мамину колискову пісню, батьківську мудрість і знання, подаровані вам вчителями. Вони обов'язково оберігатимуть вас і допомагатимуть вам!

Червень 24th

Привітання до Дня митної служби України

        Сердечно вітаю всіх працівників митних служб району з професійним святом – Днем митної служби України.

            На вас покладена надзвичайно важлива місія - захищати інтереси держави і суспільства, забезпечувати зміцнення національної економіки, захищати вітчизняного товаровиробника, підносити авторитет України у світі.  Ви добре розумієте свою відповідальність перед державою, робите усе для того, щоб митна служба й надалі активно сприяла здійсненню економічної політики держави, захисту її національних інтересів, протидії контрабанді та економічній злочинності, наповнення державної скарбниці.

        Досягнення митної служби - це результат сумлінної професійної роботи кожного її працівника, вміння мобілізувати колектив на виконання поставлених перед службою відповідальних завдань. Зміцнюється авторитет нашої митниці, а сучасні митники у громадській свідомості все частіше сприймаються як високоосвічені спеціалісти, вартові державних інтересів.  Саме людська подяка є найвагомішою нагородою митникам за їхню нелегку, а подекуди й небезпечну працю.

        У цей святковий день бажаю, щоб надійними супутниками у вашій праці й надалі залишалися високий професіоналізм, принциповість та відданість справі захисту інтересів держави, забезпеченню добробуту всього народу.  Здоров’я, щастя, Божого благословення вам та вашим родинам.

 

З повагою,
 голова Сарненської районної ради,
голова ради Блоку Юлії

Червень 22nd

Привітання до Дня державної служби

ЗІ СВЯТОМ ВАС, ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ САРНЕНЩИНИ

 

         Професіоналізм державних службовців, помножений на порядність і людяність, всебічний розвиток місцевого самоврядування є визначальними рисами країн високорозвинутої демократії. Тому ми повинні робити все для того, щоб стати прикладом у реформуванні системи органів виконавчої влади та приведення її структур до європейських стандартів, адже і у державних службовців, і посадовців місцевого самоврядування одна мета – служіння людям.

        Шановні державні службовці краю! Слід завжди пам’ятати, що ми з вами знаходимося на службі у громади, яка делегувала нам свої повноваження по управлінню соціально-економічними процесами району. І саме турботою про благополуччя та добробут населення, прагненням внести свою частку у розквіт нашого рідного району, маємо керуватися у своїй роботі. Професіоналізм, справедливість, об’єктивність та оперативність, душевне ставлення до людей, їх потреб і запитів – саме ці якості мають стати критерієм оцінки кожного державного службовця та посадовця. Бо ви сьогодні є уособленням державної влади в районі. Робота кожного з вас не завжди помітна для широкого загалу, але саме завдяки злагодженій діяльності працівників виконавчих органів на місцях мають відбуватися кардинальні позитивні зрушення в соціально-економічному житті держави. Упевнений, що ми з вами єдині у бажанні забезпечити соціальний захист громадян, економічне зростання Сарненщини, зробити Батьківщину могутньою та заможною для українців.

Привітання до Дня державної служби

ЗІ СВЯТОМ ВАС, ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ САРНЕНЩИНИ

 

         Професіоналізм державних службовців, помножений на порядність і людяність, всебічний розвиток місцевого самоврядування є визначальними рисами країн високорозвинутої демократії. Тому ми повинні робити все для того, щоб стати прикладом у реформуванні системи органів виконавчої влади та приведення її структур до європейських стандартів, адже і у державних службовців, і посадовців місцевого самоврядування одна мета – служіння людям.

        Шановні державні службовці краю! Слід завжди пам’ятати, що ми з вами знаходимося на службі у громади, яка делегувала нам свої повноваження по управлінню соціально-економічними процесами району. І саме турботою про благополуччя та добробут населення, прагненням внести свою частку у розквіт нашого рідного району, маємо керуватися у своїй роботі. Професіоналізм, справедливість, об’єктивність та оперативність, душевне ставлення до людей, їх потреб і запитів – саме ці якості мають стати критерієм оцінки кожного державного службовця та посадовця. Бо ви сьогодні є уособленням державної влади в районі. Робота кожного з вас не завжди помітна для широкого загалу, але саме завдяки злагодженій діяльності працівників виконавчих органів на місцях мають відбуватися кардинальні позитивні зрушення в соціально-економічному житті держави. Упевнений, що ми з вами єдині у бажанні забезпечити соціальний захист громадян, економічне зростання Сарненщини, зробити Батьківщину могутньою та заможною для українців.

Червень 12th

Вітання голови районної ради з Днем медичного працівника

Шановні працівники

закладів охорони здоров’я Сарненщини!

      Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника! Сьогодні медицина по праву вважається однією з розвинутих галузей. Щодня з'являються нові методики і технології лікування, сучасні лікарські засоби і медична апаратура. Проте всі досягнення науки даремні, якщо вони не знаходяться в чуйних руках людини, що присвятила себе служінню людям. Щиро вдячний за самовідданість, милосердя, доброту й щедрість душі всім лікарям, фельдшерам, медичним сестрам, молодшому медичному персоналу, всім, хто працює в наших лікарнях, поліклініках, амбулаторіях, фельдшерсько-акушерських пунктах, аптеках - усім, хто несе почесну вахту на сторожі здоров'я і життя громадян. Ви несете високу відповідальність за здоров'я нації і всупереч усім труднощам нашого часу продовжуєте виконувати свій професійний і людський обов'язок, у будь-який час дня і ночі приходите на допомогу хворим.

       Дорогі медики Сарненщини! Зичу Вам міцного здоров’я,  радості, оптимізму. Нехай ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних краян. Божого благословення та безмежного щастя кожній українській родині!

 

Червень 9th

Таланти Сарненського районного Будинку дітей та молоді

Таланти Сарненського районного Будинку дітей та молоді

        П’ятого червня цього року, відповідно до розпорядження голови Сарненської районної ради від  від 25 травня 2009 року № 13 було проведено нагородження керівників на вихованців гуртків Сарненського районного Будинку дітей та молоді.

        За вагомий внесок в організацію позашкільної освіти, розвиток творчих здібностей учнів    Грамоти районної ради отримали: Касьянюк Сергій Миколайович – керівник гуртка «Радіоелектроніки»; Комар Галина Іванівна - керівник гуртка «Оберіг»; Володько Михайло Михайлович - керівник хореографічного колективу.

        За особливі успіхи у розвитку та популяризації науково-технічної творчості Грамотами районної ради нагороджені переможці Всеукраїнських та обласних конкурсів і змагань, вихованці гуртка «Радіоелектроніки»: Буткевич Андрій – за І-ше місце в обласному конкурсі з радіоелектронного конструювання; Буткевич Дмитро – за ІІ-ге місце в обласному конкурсі з радіоелектронного конструювання; Мороченець Олексій - за ІІ-ге місце в обласному конкурсі з радіоелектронного конструювання; Руденко Володимир - за ІІ-ге місце в обласному конкурсі з радіоелектронного конструювання.