Архів - Груд 2009

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1259625600 AND 1262304000 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Грудень 30th

Привітання до Нового року

Шановні Сарненці, дорогі мої земляки!

 

Привітання до Нового року

Шановні Сарненці, дорогі мої земляки!

 

Грудень 22nd

Оголошення

        Сарненська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

        Головного спеціаліста загального відділу виконавчого апарату районної ради.

        Вимога до претендентів: громадянство України, вища освіта за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вміння працювати на комп’ютері.

        Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, до заяви про участь у конкурсі додають: особову картку (форма П-2ДС) із відповідними додатками, копії документів про освіту, декларацію про доходи за 2008 рік, копії паспорта й ідентифікаційного коду, дві фотокартки розміром 4х6 см.

        Прийом документів проводиться впродовж  30 днів з дня опублікування   оголошення за адресою: м. Сарни,   вул. Демократична, 51, загальний відділ районної ради. Довідки за телефоном: 3-54-72.

Голова ради                         Добриднік М.М.

24 грудня – День працівників архівних установ

        Шановні працівники державних архівних установ! Щиро вітаю вас з професійним святом.  Це свято свідчить про глибоку повагу народу до свого минулого, визнання історичної ролі архівів у житті суспільства.    Ще з часів Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького наші предки розуміли вагу і значення слова, плекаючи безцінні документовані свідоцтва життя народу. У повсякденному житті діяльність працівників архівів мало помітна, проте зберігаючи документи для наступних поколінь, ви виконуєте важливу відповідальну місію і ваша праця заслуговує на високу суспільну повагу і підтримку. Вашим розумом і стараннями формується потужний інформаційний ресурс, який дає можливість поповнити знання про свій народ і пройдений ним шлях, відчути подих героїчної минувшини, перейнятися думками і почуттями славетних попередників, відкрити маловідомі сторінки їхнього життя. Вашою самовідданою, подвижницькою працею примножуються нетлінні духовні надбання рідного народу. Завдяки зусиллям архівістів стали можливими відкритість і доступність документальної бази досліджень нашого минулого, ствердження історичної правди і справедливості. В той же час ви сприяєте мешканцям Сарненщини в отриманні документальної підстави для захисту своїх конституційних прав, задоволенні пізнавальних культурних і духовних інтересів людей.

         Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі. Бажаю вам  простого людського щастя, міцного здоров’я, злагоди у родині, нових вагомих здобутків в ім’я розвитку Батьківщини.

 

Микола Добриднік,

№ 797 "Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду та орендні ставки на нерухоме майно (будівлі, споруди, приміщення) спільної власності територіальних громад району"

        Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини другої статті 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності від 09 листопада 2009 року № 30-9, та з метою подальшого впорядкування орендних відносин, підвищення ефективності використання об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        1. Внести до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду та орендні ставки на нерухоме майно (будівлі, споруди, приміщення) спільної власності територіальних громад району, затвердженої рішенням районної ради від 20 вересня 2007 року № 245 із змінами, внесеними згідно з рішеннями районної ради від 18 грудня 2007 року № 309, від 12 червня 2008 року № 429 зміни, що додаються.

        2. Орендодавцям майна спільної власності територіальних громад району до 01 лютого 2010 року:

- забезпечити проведення незалежної оцінки об’єктів оренди, у випадках передбачених Методикою розрахунку і порядком використання плати за оренду та орендні ставки на нерухоме майно (будівлі, споруди, приміщення) спільної власності територіальних громад району;

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, що підлягають відчуженню,затверджений рішенням районної ради від 20 серпня 2009 року № 738,з змінами, внесеними згідно з рішеннями районної ради від 26 жовтня 2009 року № 753

п/п

Назва юридичної особи, на балансі якої перебуває майно

Адреса, за якою розташоване майно

 

Назва майна

Рік введення в експлуата-

цію

Балансова

вартість

(грн.)

Залишкова вартість станом

на 01.01.09

(грн.)

1.

Рішення районної ради від 26 жовтня 2009 року № 753 "Про внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, що підлягають відчуженню"

        Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        1. Внести до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, що підлягають відчуженню, затвердженого рішенням районної ради від 20 серпня 2009 року № 738 зміни, що додаються.

        2. Сарненській районній державній адміністрації спільно з Сарненською центральною районною лікарнею (балансоутримувач) вивчити шляхи будівництва на території майнового комплексу ліквідованої військової частини А-2647-ІІ в м. Сарни, вул. Технічна, 1 продуктового складу та бактеріологічної лабораторії для потреб Сарненської центральної районної лікарні.

        3. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної власності виконавчого апарату районної ради та постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (І.Тотовицький).  

Голова ради                            Добриднік М.М.

Рішення районної ради від 20 серпня 2009 року № 738 "Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, що підлягають відчуженню"

        З метою раціонального використання майна ліквідованої військової частини А-2647-ІІ в м. Сарни, вул. Технічна, 1, що є спільною власністю територіальних громад району, наповнення районного бюджету та збільшення його дохідної частини, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності від 12 серпня 2009 року № 29-1, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        1. Затвердити перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, що підлягають відчуженню, згідно з додатком.

        2. Незалежну (експертну) оцінку об’єктів провести відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність».

        3. Початкову вартість об’єктів визначити за результатами незалежної (експертної) оцінки, яку затвердити на сесії районної ради.

        4. Відшкодування витрат, пов’язаних з відчуженням об’єктів проводяться покупцями по фактичних витратах, які обліковуються окремо від вартості майна, що відчужується.

№ 828 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду шляхом передачі права оренди на конкурентних засадах «аукціон»"

        Розглянувши клопотання Сарненської районної державної адміністрації про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду шляхом передачі права оренди на конкурентних засадах «аукціон», відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.23 Закону України «Про оцінку земель», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

         Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду шляхом передачі права оренди на конкурентних засадах «аукціон» площею 2, 9737 га, для промислового використання на території Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області.

Голова ради                               Добриднік М.М.