Архів - Лист 2009

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1257033600 AND 1259625600 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Листопад 30th

1 грудня - День працівників прокуратури

Шановні працівники органів прокуратури!
        Вітаю всіх вас, тих, хто пов'язав свою долю з відповідальною правозахисною діяльністю,  з професійним святом.
        Відзначення вашого професійного свята – це шана і повага працівникам прокуратури – людям мужнім, сміливим, чесним та принциповим. Сьогодні прокуратура відіграє важливу роль у непримиренній боротьбі зі злочинністю і корупцією, служить захисту законних інтересів громадян, забезпеченню єдиного правового поля держави і утвердженню принципу верховенства права.
        Зичу вам і надалі бути національно свідомими, натхненними до добрих справ, справедливими, мудрими по відношенню до громадян, непримиренними у знешкодженні тих діянь, що заважають розвитку краю.
        Поваги вам від оточуючих та любові від дорогих вашому серцю людей, родинного затишку, благословенних днів життя.
 

Листопад 27th

Відтепер розв’язання проблем району – реальна можливість

        26 листопада 2009 року в районній раді, під головуванням голови ради Добридніка М.М. за участю його заступника з питань роботи виконавчого апарату, керуючого справами Шимка В.М., відбулися Установчі збори уповноважених представників сільських і селищних рад Сарненського району Рівненської області – членів Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад. У зборах взяли участь 19 голів сільських та селищних рад нашого району.
        Порядком денним передбачалося розглянути питання про утворення Сарненського районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, керівний склад відділення, а також пропозиції щодо обрання делегатів на обласну конференцію Рівненського обласного (регіонального) відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, яка відбудеться 27 листопада цього року в приміщенні обласної ради.
        За наслідками детального обговорення кожного із питань порядку денного, Установчими зборами були прийняті позитивні рішення, зокрема: представники сільських та селищних рад одноголосно висловили бажання щодо створення Сарненського районного відділення Асоціації, головою якого обрали Онищука В.К. – керівника Немовицької територіальної громади, його заступником – Примича М.А. – Селищенського сільського голову, секретарем – Кузьмич В.М. – Великовербченського сільського голову, їх же та Гегу Г.С. – Стрільського сільського голову делегували представляти інтереси Сарненського району на обласній конференції.

Листопад 25th

До Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій

        Щорічно, в останню суботу листопада, наприкінці золотої осені, коли з наших ланів зібрано врожай, ми дякуємо Богу за хліб на столах і вшановуємо пам'ять мільйонів людей, життя яких у мирний час, на найродючішій у світі землі обірвала голодна смерть, вшановуємо пам'ять тисяч українських сіл і хуторів, які щезли з лиця землі після чорних жнив Голодомору.

        Сьогодні ми визнаємо, що голод в Україні у 1932-1933 роках, відомий, як Голодомор, в дійсності був страхітливим злочином проти людства. Мова йде про жахливий задум, здійснений з холодним розрахунком можновладцями тієї епохи, коли штучний голод став нелюдським засобом ліквідації мільйонів українців. Тоді на довгі десятиліття було підірвано матеріальну базу українського села, зруйновано його виробничу та товарну інфраструктуру, фізично знищено підприємницькі та ініціативні елементи, залякано цілі покоління українців, причому, не лише селян, зламано волю всього українського народу до опору тоталітарній системі, до національного відродження. Німими свідками цього є мільйони безневинно вбитих людей, мільйони покалічених доль, знівечених родин, сотні тисяч не народжених дітей. Ми постраждали всі, бо кожен втратив частку свого коріння.

Листопад 24th

До уваги

        20 листопада 2009 року під головуванням голови районної ради Добридніка Миколи Мусійовича та за участі спеціалістів відділу з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної власності виконавчого апарату районної ради, державного інспектора Сарненського відділення з енергетичного нагляду у Рівненській області – Орешка Олександра Івановича та Волошина Антона Опанасовича – інженера-енергетика відкритого акціонерного товариства «Металіст» відбулась нарада з питання створення комунального підприємства «Район електричних мереж» Сарненської районної ради.

        З метою задоволення потреб жителів територіальних громад району, попередження виникнення надзвичайних ситуацій, вирішення питань утримання безгосподарних та збудованих за рахунок коштів бюджету та громадян ліній електропередач, поліпшення надання послуг електропостачання, головою районної ради було внесено пропозицію створити комунальне підприємство «РЕМ» Сарненської районної ради.

        За результатами обговорення головою районної ради було доручено відділу з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної власності виконавчого апарату районної ради вивчити дане питання та розпочати роботу по створенню комунального підприємства «РЕМ» Сарненської районної ради.

Безоплатна видача громадянам державних актів на право власності на земельні ділянки - на контролі голови районної ради

        20 листопада 2009 року голова районної ради Добриднік М.М. провів нараду за участю заступника голови районної ради з питань роботи виконавчого апарату, керуючого справами Шимка В.М., заступника начальника управління Держкомзему в Сарненському районі Рівненської області Єлісеєва В.О. та начальника Сарненського районного відділу Рівненської регіональної філії державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» Мацкова О.В. щодо організації виконання у Сарненському районі постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2009 р. № 844 «Деякі питання реалізації права власності на землю громадянами України у 2009 році» та затвердженого «Порядку безоплатних оформлення та видачі громадянам України у 2009 році державних актів на право власності на земельні ділянки».

        Голова районної ради заслухав оперативну інформацію про хід безоплатного оформлення та видачі громадянам державних актів на право власності на земельні ділянки на території Сарненського району. Відмічено, що станом на 20.11.2009 року, управлінням Держкомзему зареєстровано 2542 заяви громадян на безоплатне оформлення державних актів, уже видано державні акти 137 громадянам, робота продовжується. Проте, існують певні організаційні проблеми, зокрема незабезпеченість транспортом Сарненського районного відділу Рівненської регіональної філії державного підприємства «Центр державного земельного кадастру. Микола Мусійович Добриднік пообіцяв сприяти у вирішенні проблемних питань, а хід виконання у Сарненському районі постанови Кабінету Міністрів України взяв під свій особистий контроль.

Листопад 18th

№ 780 "Про порядок денний пленарного засідання тридцять третьої сесії Сарненської районної ради п'ятого скликання"

        Відповідно до частини 14 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 2.17 Регламенту районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        Затвердити порядок денний пленарного засідання тридцять третьої сесії Сарненської районної ради п'ятого скликання:  

1. Про депутатські запити.

2. Про запобігання поширенню грипу типу А/Н1N1 і гострих респіраторних захворювань серед населення району.

3. Про делегування окремих повноважень районної ради голові ради.

4. Про внесення змін до районного бюджету на 2009 рік.

5. Різне. 

Голова ради                               Добриднік М.М.

19 листопада - День працівників гідрометеорологічної служби

Шановні гідрометеорологи!

        Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників гідрометеорологічної служби.

        Інформація Гідрометцентру про погоду стала невід’ємною складовою нашого життя, яку ми щоденно отримуємо через засоби масової інформації, плануючи свій робочий день, вихідні чи відпустку. Відомості, які надає нам метеостанція, використовується не лише в приватному житті, а й конче необхідні в багатьох сферах діяльності. Ефективність ведення господарської діяльності у різних галузях великою мірою залежить саме від своєчасного надання об'єктивної гідрометеорологічної інформації, достовірності прогнозів. Ваша щоденна копітка робота дає змогу завчасно передбачити несприятливі природні явища та своєчасно інформувати про них органи влади та громадськість, і тим самим запобігти матеріальним збиткам, забезпечити стабільний розвиток району та безпеку його жителів

        Щиро бажаю вам, шановні працівники гідрометеорологічної служби, вагомих професійних успіхів, здоров’я, наснаги і творчих сил. Нехай у ваших душах і ваших оселях завжди буде ясно та сонячно.

 

Микола Добриднік,

голова Сарненської районної ради,

голова ради Блоку Юлії  Тимошенко
в Сарненському районі

Листопад 17th

№ 785 "Про депутатський запит депутата районної ради Хомича О.М."

        Розглянувши усний депутатський запит депутата районної ради Хомича О.М. щодо надання інформації про належність річки Муравка до осушувальної системи Тинне-Зносичі, до якої застосовуються вимоги водного та земельного законодавства щодо захисної смуги шириною 25 метрів, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та пунктом 9 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

        Депутатський запит депутата районної ради Хомича О.М. підтримати та направити для розгляду до Сарненського управління водного господарства та управління Держкомзему у Сарненському районі. 

Голова ради                              Добриднік М.М.

Листопад 16th

До Дня студентів

 Дорогі юні друзі!

        Сердечно вітаю вас із Міжнародним днем студентів – святом, що зближує і об’єднує молодь усього світу, а також всі покоління студентів, як теперішніх, так і колишніх. Найдорожчим скарбом нації, запорукою її благополуччя та розквіту є талановита й освічена молодь. І саме студентство завжди було і залишається осередком молодіжного життя, символом його динаміки та щасливого майбутнього. Приємно сьогодні констатувати зростання попиту на освіту, адже майбутнє країни за освіченими, ініціативними, сповненим життєвої енергії людьми. Уряд України сприяє тому, щоб студентська молодь отримувала належні знання та відчувала себе захищеною. Так, Кабінетом Міністрів України затверджено Порядок надання цільових пільгових кредитів для здобуття вищої освіти, піднято розмір стипендії для всіх студентів та постійно проводиться їх індексація. У нас в Сарненському районі діє районна програма надання стипендій учням і студентам району з багатодітних, малозабезпечених, неповних, функціонально неспроможних сімей, які проявляють успіхи у навчанні.

        Дорогі студенти, бажаю вам невичерпної енергійності і цілеспрямованості! Творіть і споглядайте, не втрачайте можливостей сьогодення. Пам'ятайте, що кожен день, кожну хвилину ви навчаєтесь, де б ви не були і що б ви не робили. Ви – світла надія нашого краю, важливий чинник його соціально-економічного розвитку. Сарненщині потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу розквіту району, державотворення, справу побудови демократичної процвітаючої України. 

        Нехай неповторні студентські роки, часи натхненної праці в лекційних аудиторіях, бібліотеках, справжня юнача дружба надихають вас на дивовижні звершення.

Листопад 13th

Шановні працівники сільського господарства!

          Сердечно вітаю вас із професійним святом! З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Національне багатство України по праву пов'язують з селом, його невтомними трударями, адже сільське господарство  - вагома частина національної економіки, розвиток якої гарантує добробут та злагоду у суспільстві.