Архів - Жовт 2009

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1254355200 AND 1257033600 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Жовтень 30th

№ 768 "Про районну програму забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки"

        На підставі Основ законодавства України про охорону здоров’я, Законів України «Про запобігання захворювання на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) та соціальний захист населення», «Про затвердження Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки», доручення Президента України від 22.04.2009 №1-1/877, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.07.2009 №278 «Про обласну програму забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки» та з метою зниження рівня захворюваності, смертності  та забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД,  відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        1. Затвердити районну програму забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД  на 2009-2013 роки (далі - Програма), схвалену розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 21.10.2009 № 461 згідно з додатком.

        2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації щорічно в районному бюджеті на відповідні роки передбачати кошти в межах наявних фінансових ресурсів на виконання заходів даної Програми.

№ 745 "Про депутатський запит депутата районної ради Мички А.М."

        Розглянувши письмовий депутатський запит депутата районної ради Мички А.М. щодо вжиття заходів, направлених на ремонт мосту через річку Случ у с.Немовичі та припинення незаконного знищення фруктового саду, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та пунктом 9 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

        Депутатський запит депутата районної ради Мички А.М. підтримати і направити для розгляду до Сарненської районної державної адміністрації (додається).

Голова ради                 Добриднік М.М.

№ 744 "Про депутатський запит депутата районної ради Соломки В.А."

        Розглянувши письмовий депутатський запит депутата районної ради Соломки В.А. щодо вжиття заходів, направлених на забезпечення Тутовицької сільської ради пожежним автомобілем та передбачення коштів на його утримання і утримання пожежної команди, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та пунктом 9 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

        Депутатський запит депутата районної ради Соломки В.А. підтримати і направити для розгляду до Сарненської районної державної адміністрації (додається).

 Голова ради                                Добриднік М.М.

1 листопада –День працівників соціальної сфери

        Від щирого серця вітаю працівників соціальної сфери району із професійним святом! 

        Місія, яку вам доводиться виконувати, особлива, адже основу будь-якої соціальної роботи становлять любов, милосердя, співчуття. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних виплат і послуг тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову соціальної держави, сприяєте утвердженню добра і справедливості.

        Висловлюю вам щиру вдячність за сумлінну працю, яка є часткою вашого життя, і вірю, що спільними зусиллями ми і надалі розв'язуватимемо соціальні проблеми у нашому районі, завжди пам'ятаючи про те, що головною метою нашої роботи є соціальне благополуччя кожного його мешканця. Бажаю вам снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.

        Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям. Хай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги в утвердженні добра та милосердя.

 

Микола Добриднік,

голова Сарненської районної ради,

голова ради Блоку Юлії Тимошенко
в Сарненському районі

Жовтень 29th

№ 749 "Про встановлення вартості торгового патенту на 2010 рік на здійснення роздрібної торгівлі і надання побутових послуг"

Відповідно до статей 3, 31 Закону України «Про патентування деяких видів підприємницької діяльності», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити з 01 січня 2010 року вартість торгового патенту за календарний місяць на здійснення роздрібної торгівлі в таких розмірах:

з/п

Види послуг

Вартість торгового патенту на 2010 рік (на місяць)

1.

Для стаціонарних, малогабаритних і пересувних АЗС, заправних пунктів, які здійснюють торгівлю паливно-мастильними матеріалами та стиснутим газом:№ 778 "Про підтримку звернення депутатів Березнівської районної ради до Верховної Ради України"

        Розглянувши та обговоривши звернення депутатів Березнівської районної ради до Верховної Ради України щодо врегулювання питання організації автобусних пасажирських перевезень на приміських (внутрішньорайонних) маршрутах загального користування, Сарненська районна рада зазначає, що на даний час у Сарненському районі автобусним сполученням не охоплено п’ять населених пунктів, внаслідок чого 1412 мешканців району не мають можливості дістатися до потрібного напрямку. З метою забезпечення сталого розвитку сфери пасажирських автомобільних перевезень, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        1. Підтримати звернення депутатів Березнівської районної ради до Верховної Ради України щодо врегулювання питання організації автобусних пасажирських перевезень на приміських (внутрішньорайонних) маршрутах загального користування.

        2. Звернутися з клопотанням до Рівненської обласної ради щодо порушення нею перед Верховною Радою України питання про внесення змін до Закону України «Про автомобільний транспорт», в частині, що визначає замовника регулярних пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, а саме: визначити замовниками районні державні адміністрації та надати їм, відповідно, право на формування маршрутної мережі і проведення конкурсів із визначення перевізників для зазначених маршрутів.

№ 766 "Про звіт начальника Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області щодо виконання районної комплексної Програми профілактики злочинності на 2006-2010 роки"

        Розглянувши та обговоривши звіт начальника Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області щодо виконання районної комплексної Програми профілактики злочинності на 2006-2010 роки, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        Звіт начальника Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області щодо виконання районної комплексної Програми профілактики злочинності на 2006-2010 роки, затвердженої рішенням районної ради від 3 березня 2006 року № 452, взяти до відома.

Голова ради                         Добриднік М.М.

 

 

 

№ 760 "Про хід виконання програми поліпшення утримання об’єктів благоустрою населених пунктів Сарненського району на період 2008-2010 років"

        Розглянувши інформацію Сарненської районної державної адміністрації про хід виконання програми поліпшення утримання об’єктів благоустрою населених пунктів Сарненського району на період 2008-2010 років, районна рада зазначає, що в цілому заходи, визначені програмою, виконуються достатньо.

        Позитивним слід відмітити проведення за кошти міського бюджету реконструкції центральної площі міста на суму 455,6 тис.грн., реконструкції вул. Лисенка на суму 170 тис.грн., будівництво тротуару по вул. Грушевського на суму 64,7 тис.грн. Також проведено реконструкцію каналів водовідведення 4 вулиць на суму 50,0 тис.грн., побудована перша черга систем водовідведення з 7 вулиць м. Сарни загальною сумою 293,7 тис.грн., побудовано 76 м.п. зливоприймачів по вул.Ткача і Щорса на суму 10,8 тис.грн., проведено реконструкцію 2,7 тис. м.п. ліній вуличного освітлення по 7 вулицях загальною вартістю робіт 211,9 тис.грн.

        Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        Інформацію Сарненської районної державної адміністрації про хід виконання районної програми поліпшення утримання об’єктів благоустрою населених пунктів Сарненського району на період 2008-2010 років, затвердженої рішенням районної ради від 30 жовтня 2007 року № 268, взяти до відома.

Голова ради                         Добриднік М.М.

№ 759 "Про хід виконання районної програми поводження з твердими побутовими відходами на період до 2011 року"

        Розглянувши інформацію Сарненської районної державної адміністрації про хід виконання районної Програми поводження з твердими побутовими відходами на період до 2011 року, районна рада зазначає, що в цілому заходи, визначені програмою, виконуються достатньо.

        Позитивним слід відмітити покращення роботи по збору та розміщенню ТПВ в м. Сарни, розпочато роздільне збирання корисних компонентів побутових відходів на території промислового ринку (договір КП « Ринок» з КП «Трудівник» від 16.04.2009 року № 10).

        До недоліків слід віднести, що не всіма виконкомами місцевих рад виготовлено згідно законодавства всю необхідну документацію на відведення земельних ділянок під сміттєзвалища. Також збільшилась кількість порушень , виявлених під час перевірок місць захоронення ТПВ Державною санітарно-епідеміологічною службою району.

        Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        Інформацію Сарненської районної державної адміністрації про хід виконання районної програми поводження з твердими побутовими відходами на період до 2011 року, затвердженої рішенням районної ради від 20 вересня 2007 року № 241, взяти до відома.

Голова ради                             Добриднік М.М.

№ 748 "Про ставки єдиного та фіксованого податку для суб’єктів підприємницької діяльності на 2010 рік"

        Відповідно до Указу Президента України від 28 червня 1999 року № 746 «Про внесення змін до Указу Президента України від 03 липня 1998 року № 727 «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва», статті 14 Декрету Кабінету Міністрів України «Про прибутковий податок з громадян», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        1. Встановити з 01 січня 2010 року за місцем державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності ставки єдиного податку за здійснення видів послуг згідно з додатком.

        2. Прийняти до відома, що:

а) у разі, коли фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності здійснює кілька видів підприємницької діяльності, для яких установлено різні ставки єдиного податку, придбавається одне свідоцтво і сплачується єдиний податок, що не перевищує встановленої максимальної ставки;

б) у разі, коли платник єдиного податку здійснює підприємницьку діяльність з використанням найманої праці або за участю в підприємницькій діяльності членів сім’ї, ставка єдиного податку збільшується на 50 % за кожну особу.

        3. Встановити з 01 січня 2010 року розмір фіксованого податку за календарний місяць для громадян, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи, на території району – 70 грн., на всій території України – 100 грн.