Архів - Вер 2008

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1220227200 AND 1222819200 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.
Дата

Вересень 30th

№ 475 "Про клопотання щодо нагородження трудового колективу редакції газети «Сарненські новини» Грамотою Верховної Ради України"

Редакція регіональної газети «Сарненські новини» (головний редактор Микола Драганчук) постійно визнається кращою в області, у 2003, 2008 роках вийшла переможцем у номінації «Газета року» серед міськрайонних видань в Україні і нині виходить найбільшим тиражем та обсягом в області й одним із найвищих накладів у державі. Це єдина в області міськрайонна газета нагороджена Почесною Грамотою Міністерства інформаційної політики України.

На відзначення багаторічної сумлінної творчої та високопрофесійної діяльності журналістів з творення часопису, написання літопису краю, висвітлення багатогранної діяльності органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади з розбудови держави, успіхів і проблем духовного відродження, соціально-економічного та культурного розвитку, виховання молоді на кращих героїчних традиціях народу, помітний внесок у створення в районні обстановки злагоди, взаєморозуміння, вільного вираження думок і суджень на сторінках газети, районна рада 

ВИРІШИЛА:

1. Клопотати перед Рівненською обласною радою про представлення до нагородження Грамотою Верховної Ради України колективу редакції газети «Сарненські новини».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та законності (Драганчук М.М.).

 Голова ради                                  Добриднік М.М.

 

№ 474 "Про погодження надання земельних ділянок в постійне користування Державному підприємству «Сарненське лісове господарство»"

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Державному підприємству «Сарненське лісове господарство»,  розроблений ПП «ГеоЗемСфера», керуючись статтями 10, 123 Земельного кодексу України, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

Погодити надання земельних ділянок в постійне користування Державному підприємству «Сарненське лісове господарство» для ведення лісового господарства загальною площею 30,5716 га, в тому числі на території:  Карпилівської сільської ради  – 19,2819 га, Немовицької сільської ради – 11,2897 га  за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення.

 
Голова ради                                 Добриднік М.М.

№ 473 "Про погодження зміни меж населеного пункту Немовицької сільської ради"

Розглянувши клопотання Немовицької сільської ради про внесення змін до меж населеного пункту с.Немовичі, враховуючи рішення Немовицької сільської ради № 589 від 23 травня 2008 року, керуючись ст. 10, 174 Земельного кодексу України та ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

Погодити зміну меж населеного пункту с.Немовичі орієнтовною площею 15,72 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення на території Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.


Голова ради                           Добриднік М.М.
 

№ 472 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається в оренду на земельному аукціоні"

Розглянувши клопотання Сарненської районної державної адміністрації про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається в оренду на земельному аукціоні, відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.23 Закону України «Про оцінку земель», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

 Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 9,4229 га, яка передається в оренду на земельному аукціоні для виробничих потреб на території Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

 
Голова ради                               Добриднік М.М.

№ 471 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається в оренду на земельному аукціоні"

Розглянувши клопотання Сарненської районної державної адміністрації про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається в оренду на земельному аукціоні, відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.23 Закону України «Про оцінку земель», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

 Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається в оренду на земельному аукціоні площею 1,1509 га для виробничих потреб на території Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.


Голова ради                                Добриднік М.М.

№ 470 "Про погодження передачі земельної ділянки в постійне користування Державному територіально - галузевому об’єднанню «Львівська залізниця» (відокремлений підрозділ «Вагонне депо Здолбунів»)"

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Державному територіально-галузевому об'єднанню «Львівська залізниця» (відокремлений підрозділ «Вагонне депо Здолбунів»), розроблений ДНВП «Рівнегеокадастр» керуючись статтями 10, 123 Земельного кодексу України, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

 Погодити передачу земельної ділянки в постійне користування Державному територіально-галузевому об'єднанню «Львівська залізниця» (відокремлений підрозділ «Вагонне депо Здолбунів») для обслуговування виробничих приміщень площею 0,4545 га за рахунок земель запасу промисловості  на території Кам'яне-Случанської сільської ради Сарненського району Рівненської області.


Голова ради                                   Добриднік М.М.

Вітання до Дня працівників освіти

        Напевне, у тому, що свято Дня вчителя ми відзначаємо у розповні осені, є своя закономірність. Адже саме зараз – пора, коли природа щедро віддає земні багатства людям, які своїми невтомними руками дбайливо доглядали і пестили матінку-годувальницю. А вчитель - це той же ратай, сівач, садівник на нашій неозорній ниві суспільного буття, котрий вирощує зерна мудрості, справедливості, добра, людяності. І вирощений учителем скарб – неоціненний. Це свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену пошану і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, розкрив красу рідного краю, велич його історії, навчив чесно жити і самовіддано працювати. Скільки людей з відчуттям тепла і ніжності зберігають в пам'яті дні шкільного життя і імена улюблених, як правило, вимогливих, вчителів.

       Щодня відкриваються двері дошкільних закладів, класів та аудиторій, і досвідчені, мудрі педагоги ведуть дітей, учнівську молодь у прекрасну і безмежну Країну Знань. Саме ви виховуєте талановитих, патріотичних українців, формуєте інтелектуальний потенціал нації. Вашою невтомною працею, дорогі педагоги, теплом сердець, терпінням і безмежною любов'ю до дитини твориться майбутнє кожного з нас, а відтак і держави в цілому.

№ 469 "Про хід виконання протокольних доручень з організації виконання зауважень і пропозицій депутатів, висловлених на двадцять першій сесії районної ради"

Розглянувши протокольні доручення з організації виконання зауважень і пропозицій депутатів, висловлених на двадцять першій 12 червня 2008 року сесії районної ради, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.            Інформації першого заступника голови райдержадміністрації Потаповича С.М., заступника голови райдержадміністрації  Андрійчука В.П.,  в.о. заступника голови райдержадміністрації Усик С.Б., начальника фінансового управління райдержадміністрації Коханевич Т.М., головного  лікаря санітарно-епідеміологічної станції Войнеловича О.І., начальника відділення Державтоінспекції Сарненського району УМВС України в Рівненській області Свінціоніка С.В. «Про хід виконання протокольних доручень з організації виконання зауважень і пропозицій депутатів, висловлених на двадцять першій сесії районної ради районної ради»  взяти до відома.

2.            Протокольні доручення з організації виконання зауважень і пропозицій депутатів, висловлених на двадцять першій сесії районної ради районної ради залишити на контролі.


Голова ради                                        Добриднік М.М.

Вересень 29th

№ 469 "Про хід виконання протокольних доручень з організації виконання зауважень і пропозицій депутатів, висловлених на двадцять першій сесії районної ради"

Розглянувши протокольні доручення з організації виконання зауважень і пропозицій депутатів, висловлених на двадцять першій 12 червня 2008 року сесії районної ради, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.            Інформації першого заступника голови райдержадміністрації Потаповича С.М., заступника голови райдержадміністрації  Андрійчука В.П.,  в.о. заступника голови райдержадміністрації Усик С.Б., начальника фінансового управління райдержадміністрації Коханевич Т.М., головного  лікаря санітарно-епідеміологічної станції Войнеловича О.І., начальника відділення Державтоінспекції Сарненського району УМВС України в Рівненській області Свінціоніка С.В. «Про хід виконання протокольних доручень з організації виконання зауважень і пропозицій депутатів, висловлених на двадцять першій сесії районної ради районної ради»  взяти до відома.

2.            Протокольні доручення з організації виконання зауважень і пропозицій депутатів, висловлених на двадцять першій сесії районної ради районної ради залишити на контролі.

Голова ради                         Добриднік М.М.

№ 468 "Про затвердження експертної оцінки вартості нежитлового приміщення пологового будинку в смт.Клесів, вул. Шевченка, 8"

Розглянувши висновок про незалежну оцінку вартості нежитлового приміщення пологового будинку в смт.Клесів, вул. Шевченка, 8, відповідно до статті 9 Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити незалежну оцінку вартості нежитлового приміщення пологового будинку в смт.Клесів, вул. Шевченка, 8, в сумі 11600 (одинадцять тисяч шістсот) гривень без урахування податку на додану вартість.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань та комунальної власності (І.Тотовицький).

 

Голова ради                             Добриднік М.М.