Архів - Серп 2008

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1217548800 AND 1220227200 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.
Дата

Серпень 21st

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району

Додаток № 2
до рішення районної ради
від 14 березня 2008 року
№ 373
Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад
Сарненського району
п/п
Назва об’єкта
Адреса
1.
Комунальні підприємства
1.1.
Сарненська районна друкарня юридична особа, балансоутримувач
Майно:
м. Сарни,
вул. Г. Залоги, 14
 
1.1.1.
частина 1-го поверху приміщення по вул. Залоги, 14
1.2.

Серпень 20th

№ 245 "Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду та орендні ставки на нерухоме майно (будівлі, споруди, приміщення) спільної власності територіальних громад району"

З метою забезпечення ефективного використання нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад району, приведення організаційно-економічного механізму справляння плати за оренду майна спільної власності територіальних громад району до механізму, що діє в державі, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2006 року № 1846, Законом України «Про Державний бюджет України на 2007 рік», п. 2 ст. 19 Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
1.     Внести зміни до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду та орендні ставки на нерухоме майно (будівлі, споруди, приміщення) спільної власності територіальних громад району, виклавши ії в новій редакції згідно з додатком 1 (додається).
    2. Затвердити орендні ставки за використання майна, що є спільною власністю територіальних громад району в новій редакції згідно з додатком 2 (додається).

№ 250 "Про оренду майна спільної власності територіальних громад району"

З метою збільшення надходжень до районного бюджету та підвищення ефективності використання нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад району, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2007 рік», частини першої статті 7 та частини сьомої статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА :
1.     Затвердити Порядок проведення конкурсу на право укладення договору оренди мийна, що є спільною власністю територіальних громад Сарненського району, згідно з додатком 1.
2.     Затвердити Типовий договір оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад Сарненського району, згідно з додатком 2.
3.     Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради та постійну комісію районної ради з економічних питань та комунальної власності (Тотовицький І.П.).
  
Голова ради                                Добриднік М.М.

До Дня Незалежності України

Шановні краяни!
        Сердечно вітаю вас із 17-ю річницею незалежності України – найбільшим національним святом нашого народу, в якому поєднано дух великої української історії і нашу спільну віру в переможне, справедливе та достойне майбутнє. Незалежність стала найвеличнішим надбанням довгого і тернистого шляху, який пройшов наш народ до самоутвердження, до здобуття свого права на свободу. Вона визначила майбутнє України як держави і українців як європейської нації, відкрила широкі можливості для духовного розвитку, економічного зростання і добробуту кожного громадянина.
         Впевнений, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших: сіл, селищ, міст, району, області та усієї України! Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш плідно і з натхненням кожен з нас працюватиме на благо рідної Батьківщини, а усі разом проникнемося гордістю за нашу неньку – Україну, почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості, не лише державних мужів, а усього народу нашої держави. Успіх прийде неодмінно!
      17 років незалежності Україна ростила дітей, збирала хліб, будувала власну державу. Сьогодні ми довели світу і самим собі, що українці є цивілізованою європейською нацією. Можна з гордістю заявити: Україна є, і Україна буде.

Серпень 18th

Із сесійної зали районної ради…

Першого серпня відбулось засідання чергової двадцять другої сесії Сарненської районної ради, на якій народні обранці розглянули тридцять п’ять питань порядку денного. В основному питання стосувались затвердження та внесення змін до вже діючих районних програм, розглянули звіт голови постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів та соціального розвитку села про роботу комісії з початку п’ятого скликання, звіт про виконання районного бюджету за І-ше півріччя 2008 року, крім того внесли зміни до районного бюджету на 2008 рік та ін.
Розглядаючи питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2008 рік» голова районної ради Микола Добриднік наголосив, що при плануванні проекту рішення з даного питання райдержадміністрацією було враховано значний відсоток пропозицій голови районної ради щодо розподілу коштів на вирішення проблемних питань громади району, які були зафіксовані під час особистого прийому громадян за місцем проживання. Обсяг перевиконання власних доходів районного бюджету по підсумках його виконання за І-ше півріччя 2008 року склав 2млн.364тис.700грн. (пояснювальна записка до рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2008 рік» наведена нижче). Голова райради особисто подякував кожному мешканцю району, що є платником податків за такий результат перевиконання районного бюджету, а також працівникам виконавчих органів та контролюючих структур за високий рівень організації роботи з платниками податків.

№ 460 "Про хід виконання районної Програми «Питна вода на 2006-2020 роки»"

Розглянувши інформацію Сарненської районної державної адміністрації про хід виконання районної Програми «Питна вода на 2006-2020 роки» районна рада зазначає, що в цілому заходи визначені програмою виконуються. На даний час оснащено лічильниками холодної води житловий фонд району, проведено будівництво водопроводу по вул. Чорновола в місті Сарни, реконструкцію водопровідно-каналізаційної мережі в смт.Клесів та реконструкцію внутрішньо-будинкового водопроводу по вул. Набережній у місті Сарни.
Керуючись статтею 43, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
Інформацію Сарненської районної державної адміністрації про хід виконання районної Програми «Питна вода на 2006-2020 роки» взяти до відома.
 
Голова ради                                                     Добриднік М.М.
 

№ 459 "Про хід виконання районної Програми енергозбереження на період 2004–2010 років"

Розглянувши інформацію Сарненської районної державної адміністрації про хід виконання районної програми енергозбереження на період 2004 – 2010 років районна рада зазначає.
За 6 місяців 2008 року були виконані такі заходи програми: частково оснащено лічильниками газу та холодної води житловий фонд району, встановлено теплоізоляційні склопакети в приміщені міськради, проведено реконструкцію каналізаційної мережі та вуличного освітлення міста Сарни, проведено капітальний ремонт покрівлі шкіл Сарненського району (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Немовичі, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Тинне, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Костянтинівка, ЗОШ І-ІІІ ст. філії с.Калинівка, вечірньої школи м.Сарни), капітальний ремонт електропостачання ЗОШ І-ІІ ст. с.Глушиця, капітальний ремонт системи водовідведення ЗОШ І-ІІ ст. смт.Клесів.
Враховуючи вище викладене, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 ВИРІШИЛА:
Інформацію Сарненської районної державної адміністрації про хід виконання районної програми енергозбереження на період 2004 – 2010 років взяти до відома.
 
Голова ради                                         Добриднік М.М.

№ 457 "Про внесення змін до районної Програми відзначення кращих трудових колективів, виробничників, державних та професійних свят на 2008 рік"

З метою морального і матеріального заохочення кращих трудових колективів, виробничників за успішне виконання програми соціально-економічного розвитку району, відзначення державних, професійних свят та інших пам’ятних і ювілейних дат, відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями  районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
1.      Внести зміни до районної Програми відзначення кращих трудових колективів, виробничників, державних та професійних свят на 2008 рік, схвалені розпорядженням голови Сарненської райдержадміністрації від   09 липня 2008 року № 346, шляхом викладення її в новій редакції (додається).
2.      Фінансовому управлінню райдержадміністрації передбачити кошти в межах реальних фінансових ресурсів на виконання даної програми.
3.      Організаційне виконання даної Програми покласти на заступників голови райдержадміністрації та відділи і управління райдержадміністрації.
4.       Рішення районної ради № 336 від 14 березня 2008 року вважати таким, що втратило чинність.
5.       Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та соціального захисту населення (В.Іванюк) та керівника апарату райдержадміністрації.
 

№ 456 "Про план дій щодо виконання рішення Рівненської обласної ради від 29 лютого 2008 року № 686 «Про додаткові заходи з реалізації регіональної програми розвитку туризму до 2010 року››"

Відповідно до Указів Президента України від 11 березня 2003 року № 207/2003 ‹‹Про деякі заходи щодо розвитку туристичної та курортно-рекреаційної сфер України›› та від 21 лютого 2007 року № 136/2007 ‹‹Про заходи щодо розвитку туризму і курортів в Україні››, постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2004 року № 612 ‹‹Про затвердження Програми розбудови туристичної інфраструктури за напрямками національної мережі міжнародних транспортних коридорів та основних транспортних магістралей у 2004-2010 роках››, розпоряджень Кабінету Міністрів України від 27 червня 2003 року № 390-р ‹‹Про затвердження заходів щодо розвитку іноземного і внутрішнього туризму››, від 12 травня 2004 року № 298-р ‹‹Про затвердження заходів щодо державної підтримки розвитку молодіжного та дитячого туризму›› та від 3 липня 2006 року № 373 ‹‹Про затвердження плану заходів щодо державної підтримки розвитку сільського туризму на 2006-2010 роки››, розпоряджень голови облдержадміністрації від 1 серпня 2003 року № 394, від 5 липня 2004 року № 334, від 21 червня 2004 року № 306, від 2 серпня 2006 року № 331, від 26 березня 2007 року № 123, від 20 грудня 2007 року № 607 та з метою ефективної реалізації плану дій регіональної Програми розвитку туризму в районі до 2010 року, схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 12 лютого 2008 року № 75, затвердженого рішенням сесії районної ради від 14 березня 2008 року № 351 «Про план дій з реалізації регіональної програми розвитку туризму до 2010 року», керуючись статтею 43 Закону України ‹‹Про місцеве самоврядування в Україні››, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:

№ 455 "Про внесення змін до програми електрифікації новозбудованих та запланованих для будівництва вулиць в населених пунктах Сарненського району на період 2008-2014 років"

З метою розв’язання завдань регіонального розвитку, керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
 1. Внести зміни до програми електрифікації новозбудованих та запланованих для будівництва вулиць в населених пунктах Сарненського району на період 2008-2014 років, затвердженої рішенням районної ради від 14.03.2008 року № 358, в частинах «Джерела фінансування Програми» та «Перелік новозбудованих та запланованих до будівництва вулиць, що потребують електрифікації по Сарненському району протягом 2008-2014 років», схвалені розпорядженням голови райдержадміністрації від 23 липня 2008 року № 358, виклавши їх в новій редакції (додаються).
2.     Фінансовому управлінню райдержадміністрації   в районному бюджеті на відповідні роки передбачати кошти в межах реальних фінансових ресурсів для фінансування заходів, визначених Програмою.
3.     Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та соціального захисту населення (В.Іванюк), заступника голови райдержадміністрації відповідно розподілу функціональних обов’язків.