Архів - Груд 2008

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1228089600 AND 1230768000 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.
Дата

Грудень 31st

Новий 2009 рік

Шановні краяни, дорогі сарненці!

        Тепло і сердечно вітаю вас зі світлими і радісними святами, які об’єднують у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком та Різдвом Христовим.

        Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження Нового часу, нових надій та сподівань. Минулий рік для нашого району був переломним, як з економічного, так і політичного боку. Підсумовуючи зроблене за рік, який завершується, можемо з усією чесністю, поклавши руку на серце, назвати його роком нереалізованих можливостей хоча нам  вдалося зробити і багато успішних справ.

Грудень 29th

№ 552 "Про порядок денний пленарного засідання двадцять шостої сесії Сарненської районної ради п'ятого скликання "

        Відповідно до частини 14 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 2.17 Регламенту районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        Затвердити порядок денний  пленарного засідання двадцять шостої сесії Сарненської районної ради п'ятого скликання:  

1. Про депутатські запити.

2. Про дострокове припинення повноважень депутата Сарненської районної ради Шкібтана О.А.

3. Про внесення змін до районного бюджету на 2008 рік.

4. Про порядок фінансування видатків з районного бюджету у 2009 році до прийняття рішення районної ради «Про районний бюджет на 2009 рік».

5. Про хід виконання районної комплексної Програми профілактики злочинності на 2006-2010 роки.

6. Про хід виконання Програми підвищення продуктивності, поліпшення санітарного стану лісів Клесівського держлісгоспу на 2003-2015 роки.

7. Про звіт щодо виконання районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2008 року.

8. Про звіт щодо виконання Програми розвитку малого підприємництва в Сарненському районі на 2007-2008 роки.

9. Про хід виконання комплексної програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів та територій Сарненського району на 2006-2010 роки.

10. Про хід виконання регіональної Програми збереження культових споруд – пам’яток архітектури та містобудування місцевого значення Сарненського району на 2006-2010 роки.

Грудень 26th

№55 від 26.12.2008 "Про скликання пленарного засідання позачергової двадцять сьомої сесії районної ради"

        Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи пропозиції погоджувальної ради депутатських фракцій (груп) районної ради, скликати пленарне засідання позачергової двадцять сьомої сесії районної ради п’ятого скликання 30 грудня 2008 року о 12.00 годині у залі засідань районної ради (м.Сарни, вул. Демократична, 51).

        На розгляд сесії внести такі питання:

1.Про внесення змін до рішення районної ради від 19 травня 2006 року № 14 «Про Регламент районної ради».

2.Про внесення змін до рішення районної ради від 19 травня 2006 року № 17 «Про президію районної ради».

3.Про внесення змін до рішення районної ради від 19 травня 2006 року № 15 «Про утворення, обрання складу та голів постійних комісій районної ради».

4.Про внесення змін до рішення районної ради від 19 травня 2006 року   № 16 «Про Положення про постійні комісії районної ради».

5.Різне.           

Голова ради                         Добриднік М.М.

Грудень 24th

№ 554 "Про депутатський запит депутата районної ради Хомича О.М."

        Розглянувши усний депутатський запит депутата районної ради Хомича О.М. щодо роз’яснення причин з яких не запросили представників сільськогосподарської галузі району для участі в нараді «Економічна криза та симптоми її прояву в районі», що відбулася в Сарненській районній державній адміністрації 20 листопада 2008 року та не проведення протягом тривалого часу семінарів-нарад з питань агропромислового розвитку району, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та пунктом 9 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА: 

        Депутатський запит депутата районної ради Хомича О.М. підтримати і направити для розгляду до Сарненської районної державної адміністрації.


Голова ради                                 Добриднік М.М.

 

№ 555 "Про депутатський запит депутата районної ради Александровича Г.Б."

        Розглянувши усний депутатський запит депутата районної ради Александровича Г.Б. щодо забезпечення дотримання конституційних прав громадян на достатній життєвий рівень в частині теплопостачання квартир житлового фонду по вулицях 8 Березня, Котляревського, Пушкіна у м. Сарни, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та пунктом 9 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА: 

        Депутатський запит депутата районної ради Александровича Г.Б. підтримати і направити для розгляду до виконавчого комітету Сарненської міської ради, Сарненської районної державної адміністрації та прокуратури Сарненського району.


Голова ради                                 Добриднік М.М.

№ 556 "Про депутатський запит депутата районної ради Лоскутова С.І."

        Розглянувши усний депутатський запит депутата районної ради Лоскутова С.І. щодо вирішення питання зовнішнього освітлення вулиць та забезпечення дотримання графіку освітлення вулиць в м. Сарни, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та пунктом 9 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА: 

        Депутатський запит депутата районної ради Лоскутова С.І. підтримати і направити для розгляду до виконавчого комітету Сарненської міської ради. 


Голова ради                       Добриднік М.М.

№ 553 "Про депутатський запит депутата районної ради Багнія В.С."

        Розглянувши депутатський запит депутата районної ради Багнія В.С. щодо надання райдержадміністрацією письмової інформації про наявність на території району хімічних засобів захисту рослин заборонених, або непридатних до використання та їх утилізацію, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та пунктом 9 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА: 

        Депутатський запит депутата районної ради Багнія В.С. підтримати і направити для розгляду до Сарненської районної державної адміністрації (додається).


Голова ради                      Добриднік М.М.

№ 570 "Про передачу в позичку автомобіля швидкої допомоги УАЗ – 3962 МД-ТК, який є спільною власністю територіальних громад району та знаходиться на балансі Сарненської центральної районної лікарні"

        Враховуючи клопотання Сарненської центральної районної лікарні, з метою ефективного надання медичної допомоги Кричильською лікарською амбулаторією загальної практики сімейної медицини, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 1 статті 829 Цивільного кодексу України, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Передати безоплатно в позичку автомобіль швидкої допомоги УАЗ – 3962 МД-ТК, 2007 року випуску, двигун № 2890, кузов № ХТТ37419470404240, державний номер ВК 8953 АМ, Кричильській сільській раді строком на 10 (десять) років.

2.Головному лікарю Сарненської центральної районної лікарні Мартиновичу С.П. укласти договір позички з Кричильською сільською радою відповідно до чинного законодавства України.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної власності виконавчого апарату районної ради та постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (І.Тотовицький).


Голова ради                                                                                        Добриднік М.М.

№ 571 "Про погодження звільнення та призначення директорів Сарненського міжшкільного навчально-виробничого комбінату"

                Враховуючи подання Сарненської районної державної адміністрації, відповідно до Порядку призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад Сарненського району, що перебувають в управлінні районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 14 березня 2008 року № 399, Статуту Сарненського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, затвердженого рішенням районної ради від 30 жовтня 2007 року № 279 керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.  Погодити:

1.1.звільнення Босого Віктора Федоровича з посади директора Сарненського міжшкільного навчально-виробничого комбінату з 27 серпня 2008 року за угодою сторін;

1.2.призначення Суліми Яна Ігоровича на посаду директора Сарненського міжшкільного навчально-виробничого комбінату з 08 вересня 2008 року по 28 серпня 2009 року на умовах контракту;

1.3.звільнення Суліми Яна Ігоровича з посади директора Сарненського міжшкільного навчально-виробничого комбінату з 16 вересня 2008 року за угодою сторін;

1.4.призначення Круглік Людмили Анатоліївни на посаду директора Сарненського міжшкільного навчально-виробничого комбінату з 17 вересня 2008 року по 28 серпня 2009 року на умовах контракту.

№ 568 "Про внесення змін до комплексної програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів та територій Сарненського району на 2006-2010 роки"

        Відповідно до статей 11, 12 Закону України «Про основи містобудування» та Закону України «Про Генеральну схему планування території України», з метою вдосконалення регулювання земельних відносин, планування, забудови та іншого використання територій, керуючись пунктом 16 частини І статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        1.Внести до комплексної Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів та територій Сарненського району на 2006-2010 роки  (далі – Програма), затвердженої рішенням  районної ради  від 15 грудня 2006року №  96, зміни, схвалені розпорядженням голови райдержадміністрації від 15 грудня 2008 року № 616, шляхом викладення таблиці № 1 та таблиці № 4 в новій редакції (додаються).

        2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації   в районному бюджеті  на відповідні роки передбачати  міжбюджетні  трансферти бюджетам органів місцевого самоврядування на виконання Програми.

        3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань та комунальної власності

(І.Тотовицький) та заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.