Архів - Лист 2008

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1225497600 AND 1228089600 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.
Дата

Листопад 26th

1 грудня – День працівників прокуратури

Шановні працівники прокуратури Сарненщини!

      Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників прокуратури.

      Обравши свою відповідальну професію, кожен із вас свідомо став людиною, яка чесно і сумлінно має служити високим ідеалам правової держави, бути взірцем чуйного ставлення і високого фахового рівня у відносинах з громадянами, непохитними охоронцями прав та свобод людини, законних державних інтересів. Одним із пріоритетних напрямків вашої роботи є протидія злочинності, нагляд за додержанням законів органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами. Переконаний, що працівники органів прокуратури Сарненщини сумлінно та ефективно виконуватимуть свої обов’язки, а для цього вони повинні спрямувати всі зусилля на захист правопорядку на теренах нашого краю. Нехай запорукою успіхів в утвердженні в нашій державі верховенства Права, Закону та Справедливості буде високий професіоналізм, відповідальне і об'єктивне ставлення до справи працівників прокуратури.

      Тож дозвольте побажати у переддень вашого професійного свята мудрості, мужності й наполегливості у відстоюванні конституційних надбань українського народу. Успіху вам і наснаги, незгасної жаги до встановлення права на істину. Бажаю вам від щирого серця завжди відповідати тим високим вимогам, які висуває до вас суспільство.

       Здоров’я, добробуту, щастя, миру, стабільності вам і вашим родинам!

Микола Добриднік
голова районної ради

№ 545 "Про встановлення вартості торгового патенту на 2009 рік на здійснення роздрібної торгівлі і надання побутових послуг"

Відповідно до статей 3, 31 Закону України «Про патентування деяких видів підприємницької діяльності», за погодженням з постійними комісіями, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити з 01 січня 2009 року вартість торгового патенту за календарний місяць на здійснення роздрібної торгівлі в таких розмірах: (див.табл.).

2. Встановити з 01 січня 2009 року вартість торгового патенту на здійснення діяльності з надання побутових послуг, згідно з переліком послуг, що належать до побутових і підлягають патентуванню, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2006 року № 659: (див.табл.).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Сарненську міжрайонну державну податкову інспекцію та постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення (В.Іванюк).

Заступник голови ради                                 Прозапас О.І.

№ 532 "Про порядок денний пленарного засідання двадцять п’ятої сесії Сарненської районної ради п'ятого скликання"

Відповідно до частини 14 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 2.17 Регламенту районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний  пленарного засідання двадцять п’ятої  сесії Сарненської районної ради п'ятого скликання:  

1.     Про депутатські запити.

2.     Про районну програму інформування громадськості з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2008-2011роки.

3.     Про звіт щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2008 року.

4.     Про внесення змін до районного бюджету на 2008 рік.

5.     Про преміювання голови районної ради та його заступників.

6.     Про ставки єдиного та фіксованого податку для суб'єктів підприємницької діяльності на 2009 рік.

7.     Про встановлення вартості торгового патенту на 2009 рік на здійснення роздрібної торгівлі і надання побутових послуг.

8.     Про інвентаризацію майна спільної власності територіальних громад району.

9.     Про внесення змін до переліку об'єктів спільної власності територіальних громад району.

Листопад 25th

№ 539 "Про депутатський запит депутата районної ради Чижмара Ю.О."

Розглянувши усний депутатський запит депутата районної ради Чижмаря Ю.О. щодо встановлення трансформатора по вул. 1 Травня в с. Немовичі, в зв’язку з низькою напругою в електромережі, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та пунктом 9 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

Депутатський запит депутата районної ради Чижмаря Ю.О. підтримати та направити для розгляду в Сарненську районну державну адміністрацію, Сарненську дільницю закритого акціонерного товариства «Ей-І-Ес Рівнеенерго» та Немовицьку сільську раду.

  Заступник голови ради                              Прозапас О.І.

№ 538 "Про депутатський запит депутата районної ради Білецького М.Ф."

Розглянувши усний депутатський запит депутата районної ради Білецького М.Ф. щодо забезпечення місцем парковки автомобілів по вул. Гагаріна в м. Сарни біля Сарненського МРЕВ УДАІ УМВС України, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та пунктом 9 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

Депутатський запит депутата районної ради Білецького М.Ф. підтримати та направити для розгляду у відділ державної автомобільної інспекції з обслуговування адміністративної території Сарненського району та автомобільнотехнічної інспекції УДАІ УМВС України в Рівненській області.

Заступник голови ради                        Прозапас О.І.

№ 537 "Про депутатські запити депутатів районної ради Боровик Т.М., Андрійчука В.П."

Розглянувши усні депутатські запити депутатів районної ради Боровик Т.М. щодо вирішення питання встановлення додаткової автобусної зупинки по вул. Суворова біля Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 та Андрійчука В.П. щодо вирішення питання встановлення додаткової автобусної зупинки в районі військової частини біля навчально-виховного комплексу «Школи-колегіум» та Українсько-православної церкви Київського Патріархата, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та пунктом 9 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

Депутатські запити депутатів районної ради Боровик Т.М. та Андрійчука В.П. підтримати та направити для розгляду у виконавчий комітет Сарненської міської ради.

Заступник голови ради                          Прозапас О.І.

Листопад 24th

№ 536 "Про депутатський запит депутата районної ради Білотіла Г.М."

Розглянувши усний депутатський запит депутата районної ради Білотіла Г.М. щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи в районі про дотримання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху» від 24 вересня 2008 року N 586-VI, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та пунктом 9 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА: 

Депутатський запит депутата районної ради Білотіла Г.М. підтримати і направити для розгляду до відділу державної автомобільної інспекції з обслуговування адміністративної території Сарненського району та автомобільнотехнічної інспекції УДАІ УМВС України в Рівненській області.
Заступник голови ради                         Прозапас О.І.

№ 535 "Про депутатський запит депутата районної ради Білотіла Г.М."

Розглянувши усний депутатський запит депутата районної ради Білотіла Г.М. щодо будівництва лінії електропередач по вул. Лесі Українки в с. Ясногірка, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та пунктом 9 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА: 

Депутатський запит депутата районної ради Білотіла Г.М. підтримати і направити для розгляду до Сарненської дільниці закритого акціонерного товариства «Ей-І-Ес Рівнеенерго», Сарненської районної державної адміністрації та Селищенської сільської ради.

Заступник голови ради                                 Прозапас О.І.

№ 534 "Про депутатський запит депутата районної ради Данильченка В.М."

Розглянувши усний депутатський запит депутата районної ради Данильченка В.М., щодо забезпечення належного постачання електричної енергії до мікрорайону «Орлівка» (вул. вул. Сосюри, Лютера, Маяковського, Блюхера, Орлівська та інші), в зв’язку з низькою напругою в електромережі, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та пунктом 9 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА: 

Депутатський запит депутата районної ради Данильченка В.М. підтримати і направити для розгляду до Сарненської дільниці закритого акціонерного товариства «Ей-І-Ес Рівнеенерго».

Заступник голови ради                                      Прозапас О.І.

№ 533 "Про депутатський запит депутата районної ради Лоскутова С.І."

Розглянувши усний депутатський запит депутата районної ради Лоскутова С.І. щодо розміщення клумби на тротуарі напроти новозбудованої двоповерхової будівлі неподалік магазину «Дует» по вул. Белгородській в м. Сарни, що спричиняє значні незручності для пішоходів, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та пунктом 9 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА: 

Депутатський запит депутата районної ради Лоскутова С.І. підтримати і направити для розгляду до виконавчого комітету Сарненської міської ради.

Заступник голови ради                           Прозапас О.І.