Інше

Вітальне слово голови районної ради


Шановні відвідувачі сайту!
 
Вітаю Вас на сторінках офіційного сайту Сарненської районної ради.
     
        Сарненський район є одним з найбільших районів Рівненської області, що має значний економічний, науковий і культурний потенціал, багаті природні та трудові ресурси, має славетну історію, насичену сучасність і великі перспективи у майбутньому.
 
    Цей сайт створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування. Представництво районної ради у всесвітньому наймасовішому інформаційному засобі - це яскраве свідчення відкритості нашої діяльності. Відтак ви маєте можливість вільно і повно скористатися інформацією із першоджерела.
 
    На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь у формуванні цього сайту, пропонувати цікаві рубрики та теми для обговорення, піднімати проблемні питання та пропонувати шляхи їх вирішення.
 

ОГОЛОШЕННЯ

      Відповідно до графіку прийому громадян керівництвом Сарненської районної ради, затвердженого розпорядженням голови районної ради від 1 квітня 2015 року № 13, у вівторок,  25 лютого ц.р., об 11 годині в приміщенні Любиковицької сільської ради виїзний прийом громадян проводитиме голова районної ради Руслан Серпенінов.

Вони віддали за нас найдорожче - життя

    18-20 лютого в Україні віддають данину пам’яті трагічним подіям, які відбулися в лютому 2014 року на Майдані незалежності у Києві. Саме в ці дні, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану. 21 лютого 2014 року на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких в жалобних промовах назвали «Небесною сотнею», а під час прощання з загиблими лунала жалобна пісня «Плине кача...», яка стала українським народним реквіємом.
     Сьогодні  у Сарненському районному будинку культури відбувся вечір-реквієм з нагоди 6-ї річниці тих доленосних подій «Революція гідності, охрещена кров’ю». Люди повстали проти несправедливості на захист ідеалів демократії, громадянських прав і свобод, європейського майбутнього нашої країни. Вони були звичайними людьми - науковцями, програмістами, митцями, студентами, вчителями, підприємцями... І всі вони віддали найдорожче - життя, аби ми могли жити у новій, вільній та демократичній державі. Ми маємо пам’ятати  кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої держави. 

Сарненщина вшанувала пам'ять Героїв Небесної Сотні

     В Україні 20 лютого у День Героїв Небесної сотні проходять заходи для вшанування загиблих учасників Революції гідності.  Сьогодні в Парку Героїв Майдану міста Сарни зібралися представники влади району і міста, військовослужбовці, громадськість, щоб  вшанувати Героїв Небесної Сотні й усіх українських воїнів, які загинули за Україну, її свободу і незалежність. 
   Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Олександр Кохан, заступник голови районної ради Микола Костецький, міський голова Світлана Усик, військовослужбовці, громадськість міста.
     Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих під час Євромайдану та Революції Гідності, поклали живі квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні. Гідний поваги народ має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої держави.

 

ОГОЛОШЕННЯ

Starting Лютий 20, 2020 - Ending Березень 1, 2020
        Керуючись Порядком проведення конкурсу на право укладення договору оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад Сарненського району (далі-Порядок) оголошується конкурс на укладення договору оренди на частину приміщення 30.86м2, що розташована за адресою: м.Сарни, вул. Суворова,8.
        З дати публікування цього оголошення протягом 10 календарних днів фізичні та юридичні особи, які бажають укласти договір оренди, подають заяви на участь конкурсі та необхідні документи,передбачені Порядком, на адресу м.Сарни, вул. Демократична,17.

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

                                                                                   Шановні краяни!

     Указом Президента України від 11 лютого 2015 року в нашій державі встановлено День Героїв Небесної Сотні, який відзначаємо щорічно 20 лютого. Ми з вами вшановуємо пам’ять героїв різних історичних подій: Голодомор 1932-33 рр., Битва під Крутами, Бабин Яр, Друга світова війна, аварія на ЧАЕС... Тепер стали сучасниками ще однієї масової трагедії нашої країни: 20 лютого у скорботі низько схиляємо голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття, згадуємо героїв Небесної Сотні, загиблих 6 років тому в сутичках зі спецназом і «тітушками» в урядовому кварталі Києва та на вул. Інститутській. Кожен із цієї Небесної сотні, як і ми з вами, мали свою сім`ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.
Syndicate content