Інше

Вітальне слово голови районної ради


Шановні відвідувачі сайту!
 
Вітаю Вас на сторінках офіційного сайту Сарненської районної ради.
     
        Сарненський район є одним з найбільших районів Рівненської області, що має значний економічний, науковий і культурний потенціал, багаті природні та трудові ресурси, має славетну історію, насичену сучасність і великі перспективи у майбутньому.
 
    Цей сайт створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування. Представництво районної ради у всесвітньому наймасовішому інформаційному засобі - це яскраве свідчення відкритості нашої діяльності. Відтак ви маєте можливість вільно і повно скористатися інформацією із першоджерела.
 
    На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь у формуванні цього сайту, пропонувати цікаві рубрики та теми для обговорення, піднімати проблемні питання та пропонувати шляхи їх вирішення.
 

Спільна праця приносить позитивні результати

        Під час пленарного засідання позачергової тридцятої сесії районної ради, яке відбулось 6 грудня, було багато приємних несподіванок. Зокрема відділ культури і туризму Сарненської райдержадміністрації та КЗ «Сарненська дитяча музична школа» вручили подяку депутатам Сарненської районної ради VII скликання за доброчинну підтримку реконструкції Сарненської музичної школи, небайдуже ставлення до проблем музичної освіти в Україні та розуміння важливості мистецького виховання.
 
         Нагадуємо, що реконструкція Сарненської дитячої музичної школи відбулась завдяки злагодженій та плідній співпраці депутатів всіх рівнів та народному депутату України Сергію Євтушку.Саме за сприяння Сергія Євтушка район отримав субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів на соціально-економічний розвиток, кошти якої були направлені на реконструкцію закладу.
 
        Почесну місію виконали голова Сарненської райдержадміністрації разом із помічником-консультантом народного депутата України Сергія Євтушка Олексієм Лавором, вручивши грамоту Верховної Ради України, за заслуги перед Українським народом, голові Сарненської районної ради Руслану Серпенінову.
 
        Руслан Серпенінов подякував за таку високу відзнаку.

Протокол

Рішення

 
Р І Ш Е Н Н Я
постійної комісії районної ради
 
від 06 грудня 2019 року                                                                                                                   № 28-8
 
Про план роботи постійної
комісії на 2020 рік
 
Відповідно до Положення про постійні комісії районної ради, враховуючи пропозиції депутатів, а також здійснюючи контроль за виконанням рішень районної ради та власних рекомендацій, постійна комісія
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити план роботи постійної комісії районної ради з питань освіти, культури і духовності, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму на 2020 рік (додається).
2. Контроль за виконанням плану роботи постійної комісії покласти на голову комісії Ковальчука Р.А.
 

Засідання від 06 грудня 2019 року

Громада – головна ланка місцевого самоврядування

    7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Відзначення цього свята на державному рівні є підтвердженням високої ролі самоврядності як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління в суспільстві. 
   Події останніх років дали змогу громадянам України відчути, що саме вони є найвищою владою в державі, і саме від їхнього вибору залежить те, якою вона буде завтра. Кожен мешканець села чи міста має право на сучасну медицину й освіту, доступні та якісні адміністративні, комунальні, соціальні послуги, гарні дороги, чисті й освітлені вулиці. Але люди можуть впливати на якість цих послуг лише тоді, коли відповідальні за їх надання знаходяться близько. Найближчою до людей владою є органи місцевого самоврядування. І вони повинні мати широкі повноваження і достатньо коштів, щоб бути спроможними вирішувати всі місцеві питання і нести за це відповідальність. Тому в Україні відбувається децентралізація – передача повноважень та фінансів від державної влади якнайближче до людей – органам місцевого самоврядування. За прогнозами, реформа має остаточно завершитися у 2020-му році проведенням місцевих виборів на новій територіальній основі.

7 грудня – День місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, сарненці!
Вітаю усіх вас з нагоди Дня місцевого самоврядування!
 
        Успішна Україна - це сильна держава з потужною економікою та сильними соціальними позиціями. Це - країна з авторитетом Закону і забезпеченням Права громадян на гідне життя. Такого успіху не можливо досягти за чужим сценарієм з нав'язаними принципами. Успішну країну можуть побудувати тільки справжні господарі, якими є самодостатні громади.
        Сьогодні Україну будує кожен із нас своїми вчинками, працею і системою цінностей. Про це варто пам'ятати всім, хто має право вибору до місцевих рад. Тим, кого громади уже удостоїли шансу бути владою, важливо розуміти всю величину відповідальності не тільки за сьогоднішній день, а й за майбутнє. Бажаю всім керівникам, депутатам місцевих рад та працівникам органів місцевого самоврядування бути гідними довіри своїх громад, працювати в напрямку економічного розвитку територій, аби вони були комфортними для проживання. Виконуйте свою роботу чесно та відповідально, ставте перед собою амбітні завдання, не бійтеся перешкод, не чекайте високих оцінок своєї роботи. Вірю, що обіцяний державною владою курс на децентралізацію буде по-справжньому реалізований. Адже потужне місцеве самоврядування - це не втрата чиїхось позицій, а гарантія розвинутої країни з цивілізованими традиціями.
        Дякую всім, хто самовіддано працює заради добробуту громад. Нехай у Ваших родинах панує щастя, мир і злагода!
Руслан Серпенінов,
Syndicate content