День місцевого самоврядування – свято демократії і народовладдя

        7 грудня цього року в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. День місцевого самоврядування − це подія, що не лише яскраво підтверджує активну участь широких мас населення в управлінні державою, високу роль самоврядності як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління в суспільстві, а й возвеличує чесну й самовіддану працю голів територіальних громад, депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад. Сьогодні місцеве самоврядування стало основою народовладдя, одним з головних чинників розвитку громадянського суспільства, дієвим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань.
        На урочистостях були присутні голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, міський голова Світлана Усик, сільські, селищний голови, депутати, працівники виконкомів місцевих рад району, депутати районної ради та ветерани місцевого самоврядування.
        Урочистий захід відкрив голова районної ради Руслан Серпенінов. Звертаючись до присутніх з вітальним словом, голова районної ради зокрема зазначив: «Становлення місцевого самоврядування - особлива сторінка в історії українського державотворення, яке бере свій початок з часів Київської Русі. Адже доводилось переборювати складні, а часом і драматичні обставини, поки воно набуло теперішнього стану і якостей.
        Україна визначила місцеву демократію одним із пріоритетів і, вірна своїм зобов’язанням перед континентальною спільнотою, зрештою, переходить від слів до дій. Нині в країні проходить незворотній процес реформування місцевого самоврядування. Це – вимога часу, і ми всі є безпосередніми учасниками цього процесу.»
        На районну раду, як представницький орган місцевого самоврядування, державою покладено важливу місію – вирішувати велике коло питань повсякденного життя мешканців краю, втілювати в життя громадські ініціативи. спільно з органами виконавчої влади дбати про розвиток району, захищати спільні інтереси територіальних громад і населення Сарненщини.
        Упевнений, що ми й надалі у тісній співпраці з головою райдержадміністрації Ярославом Яковчуком, будемо активно спрямовувати свою діяльність на розв’язання існуючих у районі проблем і робитимемо все можливе для поліпшення рівня добробуту наших громадян.
        Руслан Серпенінов щиро подякував тим, хто самовіддано працює на благо територіальної громади, відстоює її інтереси. Також побажав депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування та ветеранам міцного здоров’я, щастя, нових професійних здобутків, оптимізму, наснаги та родинного затишку в кожній родині, і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної Сарненщини та України.
        До привітань приєдналися голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, міський голова Світлана Усик, Ремчицький сільський голова Леонід Долід, голова Сарненської районної ради ІІІ скликання Валентина Тушаковська.
        Представникам місцевого самоврядування випала доля працювати у нелегкий період державотворення та утвердження правової демократичної держави, пріоритетом якої є, насамперед, інтереси громадян. Сьогодні, практично в центрі Європи, ми змушені зі зброєю в руках відстоювати своє право на вибір шляху розвитку України. Тож зі сцени прозвучали слова подяки депутатам місцевих рад, селищним головам, членам виконкомів сільських, селищних рад, які не шкодуючи власного здоров’я та життя, захищали єдність, незалежність Соборної України і дають нам можливість змінити країну на краще заради достойного життя майбутніх поколінь.
        За вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, ветеранів місцевих рад району та депутатів районної ради було нагороджено спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації, подяками народного депутата України Сергія Євтушка.
        Відзначили й учасників ХІІІ районної Спартакіади, присвяченої Дню місцевого самоврядування. Усі команди отримали грамоти, медалі та кубки.                      
        Насамкінець аматори сцени району подарували всім присутнім свої музичні вітання.

Організаційний відділ
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
9 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.