Представники органів місцевого самоврядування змагалися на спортивній арені

        Рятівною силою в нашому світі є спорт - над ним як і раніше майорить прапор оптимізму, тут дотримуються правил і поважають супротивника незалежно від того, на чиїй стороні перемога.
        Спорт — це змагальна діяльність, організована за правилами чесного суперництва. А конкуренція за правилами — основа демократії. І, як такий, спорт об'єктивно несе в собі потенціал побудови громадянського суспільства, горизонтальних суспільних взаємозв'язків.
         Тринадцята щорічна Спартакіада, присвячена Дню місцевого самоврядування, завершилась у Сарнах. Активну участь у Спартакіаді взяли п’ять команд, а саме: депутатів та виконавчого апарату районної ради, депутатів та виконавчого апарату міської ради, райдержадміністрації, сільських, селищних голів, секретарів рад та посадових осіб місцевого самоврядування сільських, селищних рад та команда Немовицької об’єднаної територіальної громади, окрім команди Клесівської ОТГ, яка, сподіваємося, наступного року долучиться до участі у Спартакіаді.  
        Такий захід проводиться щорічно з метою пропаганди здорового способу життя, залучення до занять фізичною культурою та спортом, організації дозвілля та активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту. Це свято спорту вдалося зробити яскравим, видовищним, насиченим емоціями та гарним настроєм, що налаштували та надихнули учасників змагань на спортивні перемоги.
        24 листопада урочисто відкрили Спартакіаду голова районної ради Руслан Серпенінов, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, міський голова Світлана Усик.
        Спартакіада розпочалася з вітальних слів до спортсменів голови районної ради Руслана Серпенінова.
        «Передовсім, ці змагання повинні слугувати популяризації спорту серед населення Сарненщини. Ми маємо своїми справами, діями та навіть на прикладі спартакіади показати власну консолідацію зусиль задля спільного результату. Всім учасникам Спартакіади бажаю спортивного бойового духу, сили та наснаги і, звичайно, перемоги найкращому», − зазначив у своєму виступі Руслан Серпенінов.
        Тож 24 та 28 листопада в спортивних залах Сарненського педагогічного коледжу та дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти райдержадміністрації проходили змагання XIIІ районної Спартакіади до Дня місцевого самоврядування.
        Відповідно до Положення про проведення ХІІІ Спартакіади спортивні змагання відбулися з таких видів спорту: футзалу, волейболу, настільного тенісу, шахів, шашок і дартсу.
        У боротьбі за першість, районна рада виборола перше місце у грі в шахи. Не було їм рівних і в суперництві з футзалу, де районна рада також зайняла перше місце.
        Найсильнішою з волейболу стала команда міської ради, а з шашок - команда Немовицької ОТГ, а у грі з дартсу − команда райдержадміністрації. Найдовше тривали змагання з настільного тенісу, у яких у запеклій боротьбі районна рада виборола перше місце.
        Переможцем у загальнокомандній першості ХІІІ районної Спартакіади визначається команда, яка набрала найбільшу кількість балів з усіх видів спорту. Такою командою цьогоріч стала збірна районної ради. Друге почесне місце посіла команда міської ради, третє - райдержадміністрація, четверте – Немовицька ОТГ, п’яте - сільські, селищні ради.
        Загалом Спартакіада пройшла дуже емоційно, спортсмени продемонстрували добру спортивну форму, завзятість, азарт, гарний настрій. Також змагання налаштували працівників органів місцевого самоврядування та держслужби на нові перемоги, а найголовніше - згуртували колективи у неформальній обстановці.
 
Оргвідділ районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
3 + 9 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.