Селу Люхча – 440 років

        Села, як і люди, мають свої біографії. І у кожного вона своя, неповторна. Тільки в селі людина може так тісно спілкуватися з природою, розуміти її душею і серцем, милуватися неповторною красою.
        21 листопада село Люхча відсвяткувало Храмове свято та 440 років від дати першої літописної згадки.
        Розпочалося святкування зі святкового богослужіння в місцевому Храмі, а в сільському будинку культури пройшли урочистості.
        Розділити радість з відзначення 440-річчя села Люхча завітали: голова районної ради Руслан Серпенінов, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, Любиковицький сільський голова Оксана Саванчук, Стрільський сільський голова Віктор Сергійчук, жителі села.
        Старовинними піснями вітали присутніх найповажніші учасники художньої самодіяльності Будинку культури – аматорський фолькльорно-автентичний колектив «Троян».
        Безліч чудових слів про село Люхча і люхчан звучали з вуст ведучих святкової програми. Виконуючий обов’язки Люхчанського сільського голови Сергій Клочко, як і годиться господарю села, приймав численні привітання.
         Із словами привітання до усіх присутніх звернувся голова районної ради Руслан Серпенінов.
 «Ваше село завжди славилось своїми людьми, які мужньо боронили рідний край, як і в минулі роки воєнних лихоліть, так і в теперішній час, коли на сході відбуваються бойові дії, наші воїни виборюють право України на самовизначення, захищаючи її європейський вибір. Ви збагачуєте рідний край у мирній праці, щиро вболіваєте за долю і майбутнє своєї Батьківщини. Висловлюю щиру подяку всім жителям за любов та вірність рідному селу, а також бажаю кожному з Вас міцного здоров’я, добробуту та єдності і злагоди в усіх починаннях», − зазначив у своєму виступі Руслан Серпенінов.
         У ході святкування було вручено чимало подарунків та нагород районного та місцевого рівнів матерям-героїням, учасникам АТО, спортсменам, народним умільцям та представникам активу села. Також привітали найстаршого і наймолодшого жителів громади.
        Кожен міг знайти розваги до смаку, але найголовніше - свято у селі Люхча ще раз засвідчило, що гуртом, у тісному тандемі ініціативного керівника й активної громади можна не лише розвивати село, а й організовувати чудовий відпочинок з широким розмахом та демонстрацією творчого потенціалу сільських талантів.
         Організаційний відділ
         районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
5 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.