Як Степанський дитячий садок «Льонок» святкував 50-річчя

Вони до діточок приходять не на службу,
На добру зустріч з нашим майбуттям.
Вони несуть щодня любов і дружбу
І просто віддають своє життя!
        Степанський дошкільний навчальний заклад «Льонок» відзначив 50 років від дня заснування.
        Рівно 50 років тому (у 1967 році) маленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудованого дитсадка, а оченята почали звикати до дивовижного світу, де оселилося безтурботне дитинство. Чимало цікавого було за цей час, багато вихованців вийшло з цих стін — перші випускники приводять своїх дітей, онуків. За 50 років заклад випустив велику кількість дошкільнят, озброєних необхідними знаннями, вмінням працювати у колективі, вихованих і підготовлених до школи.
         На урочистості завітали: голова районної ради Руслан Серпенінов, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, Степанський селищний голова Віктор Коротчук, депутат районної ради Богдан Лазарчук, ветерани-працівники ДНЗ, випускники попередніх років, вихованці закладу та їхні батьки.
        Виступаючи перед присутніми Руслан Серпенінов наголосив, що районна влада пишається своїми дошкільними навчальними закладами, щиро подякував колективу за самовіддану працю, висловив сподівання, що сьогоднішні дошкільнята пронесуть вдячність вихователям через усе своє життя. А також відмітив, що сьогодні не на словах, а на ділі побачив реальну співпрацю батьків з дитячим закладом.
        Також до слів привітання долучилися Ярослав Яковчук, Віктор Коротчук та Богдан Лазарчук, який з нагоди свята подарував закладу Державний стяг України.
        На День народження прийнято ходити з подарунками, це правило дотримали всі запрошені. Працівникам закладу було вручено подарунковий сертифікат на 5000 гривень від районної ради, райдержадміністрації та народного депутата України Сергія Євтушка на придбання музичного центру – це винагорода за невтомну працю, терпіння, любов до малюків, щирість почуттів та відданість рідному садочку.
        Концерт, приурочений увілейній даті, колектив підготував з притаманною йому творчою винахідливістю, а вихованці зворушливо і по-дитячому щиро показували все, чого навчилися за декілька років перебування у своїй другій домівці – співали, танцювали, розказували віршики.
         По закінченню урочистостей усі гості були запрошені на святковий торт з нагоди ювілею дитсадка.

        Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов.         

Організаційний відділ
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
4 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.