Історія нашої держави сповнена великої звитяги й сили духу в боротьбі за вільну Україну

     13 жовтня, напередодні Дня українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди цих свят та з нагоди 75-ї річниці створення Української повстанської армії. Участь в урочистостях взяли голови районної ради Руслан Серпенінов, райдержадміністрації Ярослав Яковчук, міський голова Світлана Усик, ветерани АТО, військовослужбовці, волонтери, представники трудових колективів державних установ, підприємств і організацій, громадськість міста  та представники засобів масової інформації.
   14 жовтня завжди було особливим для українських воїнів – від козаччини до Української повстанської армії і нашого сучасного війська.  Наша історія сповнена не тільки трагічних сторінок, але й великої звитяги, сили духу в боротьбі за вільну Україну. Традиції нашого народу сягають глибин віків і приводять до цього славного дня – 14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці – покровительки козацтва та всієї України, яка захищає своїх дітей від зазіхань ворогів і надихає українське військо боронити свою землю, свою Батьківщину. 
    Цього дня захисників України і всіх присутніх у залі привітали голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик. Руслан Серпенінов, зокрема, зазначив, що захист Вітчизни нині став справою всіх українців, тому День захисника України – є всенародним святом. Це свято бійців, волонтерів, громадських діячів, медиків, службовців. Усіх, хто присвячує життя країні, робить її кращою, захищає від ворога. Це день пам’яті про кожного, хто віддав своє життя за Україну. За нашу незалежність, самостійність боролися цілі покоління українських патріотів, за неї сьогодні гинуть українські воїни та мирні громадяни. Серед них – і наші земляки Ярослав Куришко та Сергій Баранов-Орел. Пам’ять про наших героїв, які загинули за Україну, житиме в наших серцях вічно. Завершуючи виступ, голова районної ради побажав усім міцного козацького здоров’я, віри в перемогу й патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди. 
     Пам’ять героїв, які загинули, захищаючи територіальну цілісність і суверенітет нашої держави, присутні вшанували хвилиною мовчання. 
    Приємним моментом стало нагородження учасників АТО та військовослужбовців Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, Подяками міського голови за проявлену особисту мужність під час виконання військового обов’язку. Завершився захід святковим концертом аматорських колективів району.

 

                                                                                         Організаційний відділ районної ради 

 

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
14 + 6 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.