14 жовтня – День захисника України, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва

                                     Шановні краяни!

       14 жовтня українці відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці,  День українського козацтва і віднедавна – День захисника України. Це дуже символічно, бо всі ці три свята пов’язані між собою. Cаме Богородиця була головною заступницею запорозьких козаків, на знак пошани якої вони будували храми. Покрова благословляла наше козацтво до бою і була надійним життєвим оберегом. Символічно, що через глибину століть День Покрови Пресвятої Богородиці наповнює нас незламною вірою та патріотичними почуттями до рідної держави та свого народу. Як і наші пращури-козаки, цього дня ми черпаємо сили й натхнення для величних звершень на благо України. 
     Так уже склалася наша історія, що впродовж століть український народ писав свою історію не літописами та хроніками, а козацькими шаблями й пістолями. Козацтво стало втіленням вільного й нескореного духу великого народу, символом бойового лицарства, жертовної боротьби за свободу, за рідну землю й батьківську віру. Саме козаки сприяли визнанню європейською спільнотою поваги до української мови, побуту, звичаїв, до прагнення свободи та незалежності. Сьогодні ми відчуваємо себе їхніми спадкоємцями у творенні сучасної, заможної, шанованої в світі держави. 
    Нині ми переживаємо складні часи, коли на Сході України відбуваються бойові дії, українці знову виборюють у зовнішнього агресора право України самостійно обирати шлях розвитку. Силу нескорених і козацьку звитягу  щодня демонструють наші воїни, які відстоюють незалежність та суверенітет України в неоголошеній війні з російськими найманцями. Нині захист Вітчизни став справою всіх українців, тому День захисника України – є всенародним святом. Це велике свято кожного, хто захищає Україну: чоловіків і жінок, військових і цивільних, волонтерів і лікарів. Це свято кожного, хто зупинив ворога і наближає нашу перемогу. Це день пам’яті про кожного, хто віддав своє життя за Україну.
     Тож вітаю всіх зі святом і бажаю міцного козацького здоров’я, незламної волі до перемоги і патріотизму, який допоможе долати будь-які перешкоди! Віри, надії та любові кожному, хто щиро вболіває за Україну! Нехай Пресвята Богородиця покриє своїм оберегом кожну сім’ю та нашу велику українську родину!
     З Днем Захисника України.
    Слава українським воїнам і слава Україні!

                                                                                                         

                                                                                                         Руслан Серпенінов,
                                                                                                        голова районної ради

 

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
8 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.