На Сарненщині пам’ятають про своїх героїчних земляків, які боролися за вільну Україну

     Рішенням обласної ради 2017-й оголошено в Рівненській області Роком Української Повстанської Армії та головнокомандувача УПА Романа Шухевича, адже цьогоріч відзначаємо 75-у річницю створення УПА. Рівненщина в роки Другої світової війни стала серцем українського повстанського руху. Тут утворилася і найбільш активно діяла Українська повстанська армія. Тому ми, особливо коли ворог знову прийшов на українську землю, повинні пам’ятати сміливість та подвиги наших предків. 
     На Сарненщині пам’ятають про своїх героїчних земляків, які боролися за незалежність України, за її свободу. Нещодавно в краївці Степань поблизу села Мельниця на місці загибелі двох вояк УПА за позивними «Глинка» і «Сметюх» було відкрито пам’ятний знак. А 12 жовтня неподалік від села Тинне відбулось урочисте відкриття пам’ятного знака бійцям Української повстанської армії, які проходили вишкіл в першій школі для підготовки старшин ОУН «Холодний яр». Участь у цьому заході взяли голови районної ради Руслан Серпенінов, райдержадміністрації Ярослав Яковчук, заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, заступник голови районної ради Микола Костецький, депутат обласної ради Степан Бузян та мешканці села Тинне. 
    Напередодні державного свята – Дня захисника України, ми маємо ще раз переглянути сторінки своєї історії, згадати про звитягу предків, які, не шкодуючи свого життя, здобували й відстоювали свободу і незалежність рідної землі. На їхніх подвигах ми відроджуємо власну гідність і національну свідомість. Сьогодні на сході країни гинуть наші найкращі сини, справжні герої, відстоюючи право України на самовизначення. Війна за Незалежність все ще триває. А бійці УПА назавжди залишаться для нинішніх і майбутніх поколінь українців взірцем стійкості в боротьбі за свободу своєї держави.
    Загиблих воїнів УПА вшанували хвилиною мовчання.

 

                                                                 Організаційний відділ районної ради

 

 

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
1 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.