Голова районної ради Руслан Серпенінов взяв участь у виїзному засіданні колегії райдержадміністрації

   4 жовтня відбулося виїзне засідання колегії райдержадміністрації. Перед виїздом на територію Селищенської сільської ради, заслухали інформацію завідувача сектору житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тамари Пупко про готовність об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Після цього виїхали в Селищенську сільраду, на базі якої і відбулося виїзне засідання колегії РДА. Участь у цьому засіданні взяв голова районної ради Руслан Серпенінов. 
   Селищенський сільський голова Микола Примич ознайомив учасників колегії з роботою установ та організацій, які розташовані на підвідомчій території сільської ради. Так, у селі Чабель завітали в загальноосвітню школу І-ІІ ступенів і сільський клуб. У селі Ясногірка оглянули сільський клуб,  бібліотеку, відвідали Ясногірську ЗОШ І-ІІІ ступенів, ознайомилися з роботою лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. І на завершення колегії ознайомилися з роботою установ комунальної власності, що розміщені в самому Селищі: відвідали фельдшерсько-акушерський пункт, загальноосвітню школу І-ІІ ступенів та Будинок культури, де й підбили підсумки виїзного засідання.
     Зокрема Микола Примич, Селищенський сільський голова, доповів про додержання норм чинного законодавства на території сільської ради та про роботу виконавчого комітету по здійсненню делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні». 
     Після завершення колегії відбулася нарада з керівниками територіальних громад, на якій обговорили два важливих питання. Перше – про стан та перспективи об’єднання територіальних громад у районі. Друге – про запровадження послуги патронату – заходу щодо захисту дітей та підтримки сімей з дітьми.

    

                                                             Організаційний відділ районної ради

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
1 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.