30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

                                                                                Шановні бібліотекарі! 

    Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.
     Бібліотекар – це вартовий знань, це людина, що опікується збереженням культурних та історичних здобутків людської цивілізації, і в змозі прищепити дитині любов до книги, а дорослим – до навчання і відкриття нового та ще незнаного світу людських можливостей. Працівники бібліотек допомагають читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Бібліотека – неоціненна скарбниця людського розуму і високої духовності. Це нові літературні вечори і зустрічі з цікавими людьми, виставки і бібліографічні огляди. 
    Дякую всім бібліотечним працівникам Сарненщини за наполегливу працю, відповідальність, надійність і вірність обраному фаху. Прийміть щирі побажання міцного здоров’я, щастя, добробуту, злагоди в сім’ях і колективах. Енергії вам і творчої наснаги, подальших успіхів у вашій вкрай потрібній праці.   

 

                                                                                                Руслан Серпенінов, 
                                                                                               голова районної ради

 

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
10 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.