Освітян району привітали з професійним святом

     Щороку першої неділі жовтня наша країна відзначає День працівників освіти – справді всенародне, одне з найулюбленіших свят. Адже вчительство – це мистецтво і праця, причому важка й відповідальна, яку часом можна прирівняти до громадянського подвигу. Тож 28 вересня в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди цього свята. Це свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену пошану і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, розкрив красу рідного краю, велич його історії.
     Найтепліші слова привітання й найщиріші слова вдячності на адресу працівників галузі висловили народний депутат України Сергій Євтушок, голова районної ради Руслан Серпенінов, заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, міський голова Світлана Усик, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Коркош та інші. 
    Звертаючись до освітян Сарненщини, голова районної ради Руслан Серпенінов наголосив: «Роль вчителя у суспільстві важко переоцінити. Саме вчитель, вихователь формує особистість, дає дитині необхідні знання для подальшої самореалізації. У ваших, шановні педагоги, руках, без перебільшення, майбутнє нашої держави». Також він зазначив, що ми живемо у часи змін, які відбуваються в різних сферах життя. Наразі триває реформування освітньої галузі нашої держави. Ухвалення нового Закону України «Про освіту» дозволить провести глибоку всеосяжну освітню реформу, яка підвищить якість освіти та конкурентоспроможність молодого покоління на ринку праці. Він забезпечить реальні кроки до включення України до європейського освітнього простору. Кожна дитина – неповторна, наділена від природи унікальними здібностями, талантами та можливостями. Допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем і батьками – основна місія нової української школи. Завершуючи виступ, голова районної ради щиро подякував вчителям Сарненщини за подвижницьку працю і побажав здоров’я, творчого натхнення, благополуччя у  родинах, високого соціального статусу вчителя у суспільстві.
    Цього дня кращих педагогів району за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти району та з нагоди свята було нагороджено Почесними грамотами облдержадміністрації, Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, подяками народного депутата України Сергія Євтушка та міської ради.   
     Приємним завершенням урочистостей стали художні номери аматорських колективів району.

 

 

                                                                         Організаційний відділ районної ради

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
7 + 10 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.