На базі Сарненського історико-етнографічного музею створено туристично-інформаційний офіс

    Туризм у сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття. Стрімко набираючи обертів, це явище стало на стільки популярним, що туризмом у тій чи іншій мірі стала займатися переважна більшість людей. Популярність туризму пояснюється дуже просто, туризм - це вигода в усіх напрямках. Він не тільки сприяє процвітанню і благополуччю туристичних регіонів, активно підтримує високий рівень культурного збагачення, яке отримують мандрівники в процесі здійснення своєї поїздки, а й дає величезний заряд бадьорості. 
     Тож саме у Всесвітній день туризму, 27 вересня, у КЗ «Сарненський історико-етнографічний музей» відбулося відкриття інформаційно-туристичного офісу. Офіс було створено з метою популяризації серед краян туристичних маршрутів на теренах нашого регіону. Адже подорожувати можна не тільки за кордоном – є багато цікавих туристичних об’єктів на території Рівненської області. В інформаційно-туристичному офісі зібрано всю інформацію про Сарни, його історичні пам’ятки, туристичні об’єкти Рівненщини, маршрути, екскурсії. Саме тут можна уточнити розклад потягів та автобусів, отримати корисні поради щодо проживання та харчування, а також інформацію про заплановані в місті, районі та області культурні заходи. Тобто, отримати всю необхідну інформацію, щоб кожна мандрівка Рівненщиною стала змістовною і залишала приємні спогади. 
   Участь у заході взяли голови районної ради Руслан Серпенінов, райдержадміністрації Ярослав Яковчук, міський голова Світлана Усик, працівники відділу культури та туризму райдержадміністрації, учнівська молодь, мешканці міста та представники ЗМІ.
    З відкриттям у Сарнах туристично-інформаційного офісу присутніх привітали керівники району та міста. Голова районної ради Руслан Серпенінов зазначив, що створення такого офісу в райцентрі якраз на часі, адже не всі сарненці знають про цікаві туристичні об’єкти рідного краю, про те, що змістовно відпочити можна не тільки за межами країни.
   
Завершили захід екскурсією «Прогулянка старими вулицями Сарн», яку провела зберігач фондів Сарненського історико-етнографічного музею Вікторія Дашко.

                                                                                         

                                                                                                           Організаційний відділ районної ради 

 

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
2 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.