17 вересня – День працівників лісу

Шановні працівники та ветерани лісового господарства Сарненщини!
Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем працівника лісу!
 
'        Ваша професія надзвичайно важлива. Планету Земля неможливо уявити без лісів. Інакше вона перетворилася б на пустелю. Ліс - це безцінний дар, це легені нашої планети. На жаль, сьогодні людство по-хижацьки ставиться до природи. Її охорона та примноження - високе покликання всіх працівників лісового господарства. Ваша благородна праця, спрямована на примноження і раціональне використання лісових багатств та виплекана багатьма поколіннями лісівників, заслужено користується людською шаною і повагою.
        Створені Вашими працьовитими руками зелені шати надійно захищають землі нашого регіону від водної та вітрової ерозії, сприяють екологічному та естетичному поліпшенню довкілля. Сьогодні, як ніколи, важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства.
        Сердечно бажаю Вам, щоб та любов і турбота, яку Ви щодня віддаєте, поверталися до Вас сторицею. В народі не дарма кажуть, що дерево й травинка повертають людині життя. Бажаю, щоб ліс, про який Ви дбаєте, дарував міцне здоров’я, наповнював гарним настроєм, оптимізмом, бажанням жити та творити. А лісовому господарству в цілому, як стратегічній для України галузі, бажаю невпинного процвітання.
 
                                                                                                Руслан Серпенінов,
                                                                                               голова районої ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
16 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.