Комунальні підприємства, заклади та установи районної ради

1.

Комунальне підприємство «Районна друкарня» Сарненської районної ради – директор Старовецький Володимир Миколайович

3-32-42

2.

Комунальне підприємство «Ринок» Сарненської районної ради - директор Білецький Михайло Федорович

2-17-08

         

  3.

   Комунальне підприємство "Зелений край" Сарненської районної ради - Овсійчук Олег Аркадійович

 

4.

Комунальне підприємство телерадіокомпанія «Полісся» Сарненської районної ради - директор Шашук Віра Артемівна

3-52-18

5.

Комунальне підприємство «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» Сарненської районної ради - директор Погранична Антоніна Миколаївна

2-12-64

6.

Сарненський міжшкільний навчально–виробничий комбінат – директор Суліма Ян Ігорович

0665967501

7.

Комунальний заклад «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради - головний лікар Іванюк Василь Петрович

2-22-26

8.

«Трудовий архів Сарненського району» Сарненської районної ради – директор Данильченко В’ячеслав Михайлович

2-17-84

9.

Комунальний заклад «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради – головний лікар Скачко Алла Ничипорівна

4-12-08
4-13-41;

[email protected]

10.

Комунальний заклад «Сарненська районна стоматологічна поліклініка» Сарненської районної ради – головний лікар Проскуріна Лариса Олександрівна

3-42-49 реєстр.
3-42-48

11.

Комунальний заклад «Сарненський районний будинок культури» Сарненської районної ради – директор Царук Любов Олексіївна

3-56-58

12.

Комунальний заклад «Сарненська дитяча музична школа» Сарненської районної ради – директор Августовський Дмитрій Вікентійович

3-26-43

13.

Комунальний заклад «Степанська дитяча музична школа» Сарненської районної ради – директор Старовойт Сергій Леонідович

4-13-07

      14.

Комунальне підприємство "Сарненський історико-етнографічний музей" Сарненської районної ради

 

15.

Сарненський районний будинок дітей та молоді – директор Круглик Віталій Степанович

 2-22-85

16.

   Степанський будинок дітей та молоді - директор Мурза 
   Лариса Степанівна

4-14-20

17.

Загальноосвітня вечірня (заочна) школа ІІІ ступеня Сарненської районної ради – директор

 

3-36-79

18.

Комунальний заклад «Сарненська централізована система публічно - шкільних бібліотек» Сарненської районної ради – директор Мамонець Наталія Пилипівна

3-35-63;

2-12-16

19.

 

Комунальний  некомерційне підприємство «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради – головний лікар Максимук Ольга Анатоліївна

2-25-27

20.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медициниСарненської дільниці №1 – завідувач Матвійчук Тетяна Макарівна

 

3-35-75

реєстратура поліклініка

21.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Сарненської дільниці №2– завідувач Богуславська Ірина Ростиславівна

3-75-75

3-35-75

реєстратура поліклініка

22.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медициниТутовицької дільниці – завідувач Степанець Наталія Миколаївна

 

98-2-40

23.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медициниЛюбиковицької дільниці – завідувач Артюшок-Гришкова Анжела Василівна

 

96-2-38

24.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медициниКоростської дільниці – завідувач Якимець Ігор Петрович

 

4-64-33

25.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медициниСтрільської дільниці – завідувач Білотіл Наталія Василівна

 

 95-2-44

26.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медициниКричильської дільниці – завідувач Якимець Валерій Миколайович

 

 4-43-29

27.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медициниВ.Вербченської дільниці – завідувач Новак Степан Петрович

 

 

28.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Ясногірської дільниці – завідувач Опалько Інна Анатоліївна

 

29.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медициниЦепцевицької дільниці – завідувач Василевська Наталія Володимирівна

 

97-2-94

30.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медициниСтепанської дільниці – завідувач Сердюк Олена Петрівна

 

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Сарненської дільниці № 1

31.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Орлівка – 
завідувач Гончар Наталія Іванівна

 

32.

Фельдшерсько–акушерський пункт села с.Угли-Убереж – завідувач Зданевич Оксана Володимирівна

 

 

33.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Костянтинівка – завідувач Басиста Аліна Олександрівна

 

 

34.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Люхча – завідувач Круглик Тетяна Іванівна

 

 

35.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Дубки – завідувач Нагородна Леся Іванівна

 

 

36.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Глушиця – завідувач Смицька Юлія Володимирівна

92-2-49

 

37.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Чудель – завідувач Абрамчук Валентина Климівна

 

 

38.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Дубняки – завідувач Жигула Світлана Сопорбаївна

 

 

39.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Обірки – завідувач Радько Галина Федорівна

 

 

40.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Яринівка – завідувач Гриневич Алла Миколаївна

 2-30-00

 

41.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Ремчиці – завідувач Смицька Сніжана Олександрівна

 99-2-12

 

42.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Іванівка – завідувач Круглик Катерина Олександрівна

 

 

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Тутовицької дільниці:

 

43.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Довге – 
завідувач Троцковець Надія Олексіївна

 

44.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Чемерне – завідувач Булейко Юлія Олександрівна

 

 

 Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Цепцевицької дільниці:

 

45.

Фельдшерсько–акушерський пункт Тріскині – 
завідувач Кусковець Алла Володимирівна

 

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Степанської дільниці:

 

46.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Грушівка – 
завідувач Бахно Надія Яківна

 

 

47.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Калинівка – завідувач Ширко Наталія Георгіївна

 4-20-32

 

48.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Мельниця – завідувач Шустик Тетяна Климівна

 

 

49.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Труди – завідувач Ширко Ольга Миколаївна

 

 

 

 

50.

 

Фельдшерсько–акушерський пункт села Дворець – завідувач Лугова Руслана Степанівна

 4-14-24

51.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Кузьмівка – завідувач Вахнюк Тетяна Вікторівна

4-31-17

 

52.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Яблунька – завідувач Голофриш Тетяна Русланівна

 

 

53.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Волоша – завідувач Волошина Оксана Миколаївна

 

 

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Кричильської  дільниці:

 

54.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Поляни – 
завідувач Конько Олена Лукашівна

 

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Любиковицької дільниці:

 

55.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Білятичі – 
завідувач Бунечко Оксана Валеріївна

 

56.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Мар’янівка – завідувач Костецька Світлана Олексіївна

 

 

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Стрільської  дільниці:

 

57.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Маслопуща – 
завідувач Голишева Валентина Андріївна

 

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Коростської дільниці:

 

58.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Одринки – 
завідувач Бережна Світлана Михайлівна

 

59.

Фельдшерсько–акушерський пункт села М.Вербче – завідувач Комар Людмила Василівна

 

 

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Великовербченської дільниці:

 

60.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Бутейки – завідувач Кокора Марія Григорівна

  4-83-17

61.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Вирка – завідувач Боришкевич Марія Василівна

 

 

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Ясногірської дільниці:

 

62.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Селище – завідувач Чорна Альона Михайлівна

 

63.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Чабель – завідувач Чміль Наталія Сергіївна

 

 

Загальноосвітні та позашкільний навчальні заклади

 

64.

Сарненська ЗОШ ІІ ступеня – економіко-правовий ліцей
«Лідер» - директор Колоїз Тамара Гнатівна

3-36-75

65.

Опорний заклад "Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Сарненської районної ради, Рівненської області – директор Романцова Тетяна Михайлівна

4-10-80, 
4-22-16

 

66.

Степанський Будинок дітей та молоді – директор Мурза Лариса Степанівна

4-12-74

 

67.

Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Філія опорного закладу с. Мельниця – директор Романцова Тетяна Михайлівна

4-10-80, 4-22-16

 

68.

Степанська ЗОШ І-ІІІ ступеня Філія опорного закладу с.Труди – директор Романцова Тетяна Михайлівна

4-10-80, 4-22-16

 

69.

Степанська ЗОШ І-ІІІ ступеня Філія опорного закладу с.Калинівка – директор Романцова Тетяна Михайлівна

4-10-80, 4-22-16

 

70.

Степанська ЗОШ І-ІІІ ступеня Філія опорного закладу с.Дворець – директор Романцова Тетяна Михайлівна

4-10-80, 4-22-16

 

71.

Степанська ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Грушівка – директор Романцова Тетяна Михайлівна

4-10-80, 4-22-16

 

72.

Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Оласюк Сергій Миколайович

4-82-89, 4-83-68

 

73.

Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Філія с.Вірка – директор Оласюк Сергій Миколайович

4-82-89, 4-83-68

 

74.

Бутейківська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Шепель Володимир Олександрович

4-84-15

 

75.

Кам’яне-Случанська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Кузьмич Людмила Федорівна

91-2-85

 

76.

Коростська ЗОШ І- ІІІ ступенів – директор Михайлова Віра Петрівна

4-64-80

 

77.

Одринківська ЗОШ І- ІІ ступенів – директор Чиж Ольга Василівна

4-64-15

 

78.

Маловербченська  ЗОШ І- ІІ ступенів – директор Гольонко Павло Олександрович

4-64-14

 

79.

Орлівська ЗОШ І  ступенів – директор Рибнік Світлана Миколаївна

2-13-22

 

80.

Костянтинівська ЗОШ І-ІІ  ступенів – директор Корень Галина Володимирівна

93-2-24

 

81.

Кричильська ЗОШ І-ІІІ ступенів Філія с.Угли – директор Гоч Юрій Васильович

4-43-81

 

82.

Полянська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Стахнюк Іван Платонович

0671508052

 

83.

Кричильська ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Гоч Юрій Васильович

4-43-81

 

84.

Кузьмівська ЗОШ І-ІІ  ступенів – директор Вєтрова Тетяна Станіславівна

4-31-22

 

85.

Кузьмівська ЗОШ І-ІІ  ступенів Філія Волоша – директор Вєтрова Тетяна Станіславівна

4-31-22

 

86.

Яблунська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Метьолкіна Ірина Олександрівна

4-31-29

 

87.

Мар’янівська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Гомонець Галина Олегівна

0674767616

 

88.

Білятицька ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Сорока Анатолій Павлович

96-2-11

 

89.

Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Саванчук Сергій Віталійович

9-62-91

 

90.

Люхчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор

9-22-46

 

91.

Дубківська ЗОШ І ступенів – директор Калюхов Віктор Оксентійович

2-33-22

 

92.

Глушицька ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Набухотна  Олена Адамівна

92-2-14

 

93.

Люхчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Філія с. Обірки – директор Круглик Іван Васильович

9-22-46

 

94.

Тріскинська ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Бриж Валентина Леонідівна

24-2-13

 

95.

 Яринівська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Губеня Валентина Стахівна

 2-30-02

 

96.

Ремчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів - директор Слободенюк Наталія Миколіївна

9-92-43

 

97.

Стрільська ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Щербан Олена Гнатівна

9-52-25

 

98.

Чемернянська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Цуман Марія Василівна

71-1-31

 

99.

Довжанська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Бігун Тетяна Іванівна

7-11-06

 

100.

Тутовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Ткач Дмитро Кирилович

9-82-81

 

101.

Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Мариніна Людмила Василівна

77-2-74

 

102.

Висовська ЗОШ І ступенів – директор Мариніна Олена Володимирівна

0976899946

 

103.

Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Сергійчук Аліса Василівна

91-2-81

 

104.

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» ім. Т.Г.Шевченка – директор Тіткова Ніна Аркадіївна

3-56-75

 

105.

Сарненська гімназія – директор Шепель Тамара Степанівна

3-38-20

 

106.

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – директор Федорович Вікторія Геннадіївна

3-39-95

 

107.

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3 – директор Ткачук Наталія Василівна

3-36-52

 

108.

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 – директор Василенко Тетяна Марківна

2-11-16

 

109.

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 6 – директор Банацька Олена Вячеславівна

3-49-05

 

110.

Ясногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – директор Вознюк-Ковальчук Тамара Андріївна

5-53-40

 

111.

Селищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – директор Біленький Анатолій Миколайович

5-52-42