Комунальні підприємства, заклади та установи районної ради

1.

Редакція газети «Сарненські новини» - в.о. головного редактора Ляшко Світлана Феліксівна

 

2.

Комунальне підприємство «Районна друкарня» Сарненської районної ради – директор Старовецький Володимир Миколайович

3-32-42

3.

Комунальне підприємство «Ринок» Сарненської районної ради - директор Білецький Михайло Федорович

2-17-08

     4.    Комунальне підприємство "Зелений край" Сарненської районної ради - Овсійчук Олег Аркадійович  

5.

Комунальне підприємство телерадіокомпанія «Полісся» Сарненської районної ради - директор Шашук Віра Артемівна

3-52-18

6.

Комунальне підприємство «Сарненське бюро технічної інвентаризації» Сарненської районної ради – директор Серпенінов Олександр Петрович

0951019452

7.

Комунальне підприємство «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» Сарненської районної ради - директор Погранична Антоніна Миколаївна

2-12-64

8.

Сарненський міжшкільний навчально–виробничий комбінат – директор Суліма Ян Ігорович

0665967501

9.

Комунальний заклад «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради - головний лікар Іванюк Василь Петрович

2-22-26

10.

«Трудовий архів Сарненського району» Сарненської районної ради – директор Данильченко В’ячеслав Михайлович

2-17-84

11.

Комунальний заклад «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради – головний лікар Скачко Алла Ничипорівна

4-12-08
4-13-41;

[email protected]

12.

Комунальний заклад «Сарненська районна стоматологічна поліклініка» Сарненської районної ради – головний лікар Проскуріна Лариса Олександрівна

3-42-49 реєстр.
3-42-48

13.

Комунальний заклад «Сарненський районний будинок культури» Сарненської районної ради – директор Царук Любов Олексіївна

3-56-58

14.

Комунальний заклад «Сарненська дитяча музична школа» Сарненської районної ради – директор Августовський Дмитрій Вікентійович

3-26-43

15.

Комунальний заклад «Степанська дитяча музична школа» Сарненської районної ради – директор Старовойт Сергій Леонідович

4-13-07

    16. Комунальне підприємство "Сарненський історико-етнографічний музей" Сарненської районної ради  

17.

Сарненський районний будинок дітей та молоді – директор Круглик Віталій Степанович

 2-22-85

18.

   Степанський будинок дітей та молоді - директор Мурза
   Лариса Степанівна
4-14-20

19.

Редакція Сарненського районного проводового радіомовлення – директор Шашук Віра Артемівна

3-52-18

20.

Загальноосвітня вечірня (заочна) школа ІІІ ступеня Сарненської районної ради – директор

 

3-36-79

21.

Комунальний заклад «Сарненська централізована система публічно - шкільних бібліотек» Сарненської районної ради – директор Мамонець Наталія Пилипівна

3-35-63;

2-12-16

22.

 

Комунальний заклад «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради – головний лікар Максимук Ольга Анатоліївна

2-25-27

23.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Сарненської дільниці №1 – завідувач Матвійчук Тетяна Макарівна

 

3-35-75

реєстратура поліклініка

24.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Сарненської дільниці №2– завідувач Богуславська Ірина Ростиславівна

3-75-75

3-35-75

реєстратура поліклініка

25.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Тутовицької дільниці – завідувач Степанець Наталія Миколаївна

 

98-2-40

26.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Любиковицької дільниці – завідувач Артюшок-Гришкова Анжела Василівна

 

96-2-38

27.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Коростської дільниці – завідувач Якимець Ігор Петрович

 

4-64-33

28.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Стрільської дільниці – завідувач Білотіл Наталія Василівна

 

 95-2-44

29.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Кричильської дільниці – завідувач Якимець Валерій Миколайович

 

 4-43-29

30.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини В.Вербченської дільниці – завідувач Новак Степан Петрович

 

 

31.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Ясногірської дільниці – завідувач Опалько Інна Анатоліївна

 

32.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Цепцевицької дільниці – завідувач Василевська Наталія Володимирівна

 

97-2-94
33.
Тинненська дільнича лікарня – головний лікар Речун Анатолій Григорович  94-2-75
34.
Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Степанської дільниці – завідувач Сердюк Олена Петрівна  

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Сарненської дільниці № 1

35.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Орлівка –
завідувач Гончар Наталія Іванівна

 

36.

Фельдшерсько–акушерський пункт села с.Угли-Убереж – завідувач Зданевич Оксана Володимирівна

 

37.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Костянтинівка – завідувач Басиста Аліна Олександрівна

 

38.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Люхча – завідувач Круглик Тетяна Іванівна

 

39.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Дубки – завідувач Нагородна Леся Іванівна

 

40.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Глушиця – завідувач Смицька Юлія Володимирівна

92-2-49

41.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Чудель – завідувач Абрамчук Валентина Климівна

 

42.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Дубняки – завідувач Жигула Світлана Сопорбаївна

 

43.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Обірки – завідувач Радько Галина Федорівна

 

44.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Немовичі – завідувач Свиридова Олена Станіславівна

 

45.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Катеринівка – завідувач Власюк Світлана Яківна

 

46.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Гута-Перейма – завідувач Годун Світлана Василівна

 

47.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Яринівка – завідувач Гриневич Алла Миколаївна

 2-30-00

48.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Ремчиці – завідувач Смицька Сніжана Олександрівна

 99-2-12

49.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Іванівка – завідувач Круглик Катерина Олександрівна

 

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Тинненської дільниці:

50.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Зносичі –
завідувач Панасюк Людмила Олександрівна 

 

51.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Кам’яне-Случанське – завідувач Михаревич Галина Никифорівна

 

52.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Заріка – завідувач Вечорко Ольга Данилівна

 

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Тутовицької дільниці:
53.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Довге –
завідувач Троцковець Надія Олексіївна

 

54.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Чемерне – завідувач Булейко Юлія Олександрівна

 

 Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Цепцевицької дільниці:
55.

Фельдшерсько–акушерський пункт Тріскині –
завідувач Кусковець Алла Володимирівна

 

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Степанської дільниці:

56.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Грушівка –
завідувач Бахно Надія Яківна

 

57.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Калинівка – завідувач Ширко Наталія Георгіївна

 4-20-32

58.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Мельниця – завідувач Шустик Тетяна Климівна

 

59.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Труди – завідувач Ширко Ольга Миколаївна

 

 
60.

 

Фельдшерсько–акушерський пункт села Дворець – завідувач Лугова Руслана Степанівна

 4-14-24

61.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Кузьмівка – завідувач Вахнюк Тетяна Вікторівна 4-31-17

62.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Яблунька – завідувач Голофриш Тетяна Русланівна

 

63.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Волоша – завідувач Волошина Оксана Миколаївна

 

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Кричильської  дільниці:
64.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Поляни –
завідувач Конько Олена Лукашівна

 
Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Любиковицької дільниці:
65.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Білятичі –
завідувач Бунечко Оксана Валеріївна

 

66.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Мар’янівка – завідувач Костецька Світлана Олексіївна

 

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Стрільської  дільниці:

67. Фельдшерсько–акушерський пункт села Маслопуща –
завідувач Голишева Валентина Андріївна
 
Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Коростської дільниці:
68.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Одринки –
завідувач Бережна Світлана Михайлівна

 

69.

Фельдшерсько–акушерський пункт села М.Вербче – завідувач Комар Людмила Василівна

 

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Великовербченської дільниці:
70.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Бутейки – завідувач Кокора Марія Григорівна

  4-83-17

71.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Вирка – завідувач Боришкевич Марія Василівна

 

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Ясногірської дільниці:
72.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Селище – завідувач Чорна Альона Михайлівна

 

73.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Чабель – завідувач Чміль Наталія Сергіївна

 
Загальноосвітні та позашкільний навчальні заклади
74.

Сарненська ЗОШ ІІ ступеня – економіко-правовий ліцей
«Лідер» - директор Колоїз Тамара Гнатівна

3-36-75

75.

Опорний заклад "Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Сарненської районної ради, Рівненської області – директор Романцова Тетяна Михайлівна

4-10-80,
4-22-16

76.

Степанський Будинок дітей та молоді – директор Мурза Лариса Степанівна

4-12-74

77.

Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Філія опорного закладу с. Мельниця – директор Романцова Тетяна Михайлівна

4-10-80, 4-22-16

78.

Степанська ЗОШ І-ІІІ ступеня Філія опорного закладу с.Труди – директор Романцова Тетяна Михайлівна

4-10-80, 4-22-16

79.

Степанська ЗОШ І-ІІІ ступеня Філія опорного закладу с.Калинівка – директор Романцова Тетяна Михайлівна

4-10-80, 4-22-16

80.

Степанська ЗОШ І-ІІІ ступеня Філія опорного закладу с.Дворець – директор Романцова Тетяна Михайлівна

4-10-80, 4-22-16

81.

Степанська ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Грушівка – директор Романцова Тетяна Михайлівна

4-10-80, 4-22-16

82.

Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Оласюк Сергій Миколайович

4-82-89, 4-83-68

83.

Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Філія с.Вірка – директор Оласюк Сергій Миколайович

4-82-89, 4-83-68

84.

Бутейківська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Шепель Володимир Олександрович

4-84-15

85.

Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Власюк Марія Степанівна

7-52-43

86.

Кам’яне-Случанська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Кузьмич Людмила Федорівна

91-2-85

87.

Коростська ЗОШ І- ІІІ ступенів – директор Михайлова Віра Петрівна

4-64-80

88.

Одринківська ЗОШ І- ІІ ступенів – директор Чиж Ольга Василівна

4-64-15

89.

Маловербченська  ЗОШ І- ІІ ступенів – директор Гольонко Павло Олександрович

4-64-14

90.

Орлівська ЗОШ І  ступенів – директор Рибнік Світлана Миколаївна

2-13-22

91.

Костянтинівська ЗОШ І-ІІ  ступенів – директор Корень Галина Володимирівна

93-2-24

92.

Кричильська ЗОШ І-ІІІ ступенів Філія с.Угли – директор Гоч Юрій Васильович

4-43-81

93.

Полянська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Стахнюк Іван Платонович

0671508052

94.

Кричильська ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Гоч Юрій Васильович

4-43-81

95.

Кузьмівська ЗОШ І-ІІ  ступенів – директор Вєтрова Тетяна Станіславівна

4-31-22

96.

Кузьмівська ЗОШ І-ІІ  ступенів Філія Волоша – директор Вєтрова Тетяна Станіславівна

4-31-22

97.

Яблунська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Метьолкіна Ірина Олександрівна

4-31-29

98.

Мар’янівська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Гомонець Галина Олегівна

0674767616

99.

Білятицька ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Сорока Анатолій Павлович

96-2-11

100.

Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Саванчук Сергій Віталійович

9-62-91

101.

Люхчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор

9-22-46

102.

Дубківська ЗОШ І ступенів – директор Калюхов Віктор Оксентійович

2-33-22

103.

Глушицька ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Набухотна  Олена Адамівна

92-2-14

104.

Люхчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Філія с. Обірки – директор Круглик Іван Васильович

9-22-46

105.

Немовицька  ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Зубчинська Оксана Григорівна

9-72-24

106.

Катеринівська ЗОШ І ступенів – директор Мельник Оксана Парфенівна

0964480218

107.

Тріскинська ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Бриж Валентина Леонідівна

24-2-13

108.

 Яринівська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Губеня Валентина Стахівна

 2-30-02

109.

Ремчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів - директор Слободенюк Наталія Миколіївна

9-92-43

110.

Стрільська ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Щербан Олена Гнатівна

9-52-25

112.

Опорний заклад "Тинненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Сарненської районної ради, Рівненської області – директор Титечко Володимир Петрович

9-42-31

113.

Тинненська ЗОШ І ступенів Сарненської районної ради – директор Коток Надія Юріївна

94-2-20

114.

Чемернянська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Цуман Марія Василівна

71-1-31

115.

Довжанська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Бігун Тетяна Іванівна

7-11-06

116.

Тутовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Ткач Дмитро Кирилович

9-82-81

117.

Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Мариніна Людмила Василівна

77-2-74

118.

Висовська ЗОШ І ступенів – директор Мариніна Олена Володимирівна

0976899946

119.

Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Сергійчук Аліса Василівна

91-2-81

120.

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» ім. Т.Г.Шевченка – директор Тіткова Ніна Аркадіївна

3-56-75

121.

Сарненська гімназія – директор Шепель Тамара Степанівна

3-38-20

122.

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – директор Федорович Вікторія Геннадіївна

3-39-95

123.

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3 – директор Ткачук Наталія Василівна

3-36-52

124.

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 – директор Василенко Тетяна Марківна

2-11-16

125.

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 6 – директор Банацька Олена Вячеславівна

3-49-05

126.

Ясногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – директор Вознюк-Ковальчук Тамара Андріївна

5-53-40

127.

Селищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – директор Біленький Анатолій Миколайович

5-52-42