Про перелік об'єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, що підлягають відчуженню

РІШЕННЯ

 

 

від 22 липня 2016 року

                              № 222

 

 

Про затвердження переліку об’єктів
спільної власності територіальних громад Сарненського району, що підлягають приватизації

 

 

        Розглянувши пропозиції Сарненської районної державної адміністрації, керуючись Законами України «Про приватизацію державного майна», «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        1. Затвердити перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні (додається).

        2. Уповноважити Рівненську товарну біржу організувати процедуру проведення торгів з відчуження об’єктів шляхом проведення аукціонів у порядку, визначеному чинним законодавством, у тому числі виступити замовником незалежної (експертної) оцінки, її рецензування.

        3. Незалежну експертну оцінку провести відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність Україні».

        4. Початкову вартість визначити за результатами незалежної (експертної) оцінки, яку погодити з постійною комісією районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності.

        5. Витрати на підготовку, організацію, проведення аукціону та оплату за проведення незалежної (експертної) оцінки покласти на переможців аукціонів.

        6. Кошти від продажу об’єктів спрямувати до районного бюджету на фінансування заходів, передбачених бюджетом розвитку.

        7. Доручити голові Сарненської районної ради:
        - укласти угоду з Рівненською товарною біржею на підготовку, організацію та проведення аукціону;
        - подати протоколи проведення аукціонів на затвердження сесії Сарненської районної ради;
        - підписати договір купівлі-продажу з переможцями аукціонів;
        - укласти та підписати акти приймання-передачі об’єктів з переможцями аукціону після 100% оплати вартості об’єктів та всіх витрат, пов’язаних з підготовкою, організацією та проведенням аукціонів.

        8. Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 11 жовтня 2011 року №266.

        9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Банацький В.А.).

 Голова ради                                                                                                                          Р.П. Серпенінов