День дошкільника

3 листопада - ДЕНЬ ДОШКІЛЬНИКА

 

                 Сердечно вітаю всіх вихователів і працівників дошкільних установ району з професійним святом. «Наставляй малого на добру путь, навіть як постаріється, не зверне з неї» - ще за царя Соломона було зрозуміло, що нема нічого важливішого, ніж виховання дитини, адже діти – це наше майбутнє, з цим ніхто не сперечається. Тож, не менш важливі і ті, кому ми довіряємо наших дітей.

                Вихователь. Це просте, звичайне слово, яке щодня повторюємо і ми, і наші діти. А скільки пов’язано з ним вдячних перемог і звершень у житті кожної людини. Третього листопада – Всеукраїнський день дошкільника. Цього дня вся країна вітає тих, хто за покликанням душі допомагає пізнавати світ, віддаючи силу й серце своїм вихованцям.

                Як відомо характер дитини, її вподобання та різноманітні творчі нахили найкраще закладаються у дошкільному віці. Саме в ці роки відбувається становлення їхнього світогляду, діти вчаться спілкуватися та засвоюють норми соціальної поведінки. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини в більшій мірі залежить від мудрості вихователя, його терпіння та уваги до її внутрішнього світу. Скільки потрібно терпіння та турботи щоб виростити квітку? А скільки необхідно терпіння, мудрості, любові, щоб виховати дитину?! Це дуже кропітка праця, адже кожен вихователь повинен бути не тільки педагогом, а й психологом, що може допомогти маленькій людині направити його внутрішню енергію в потрібне русло. За допомогою своїх вихователів дошкільники пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

                Шановні працівники дошкільних установ!  Прийміть мої щирі вітання з професійним святом, Ви заслуговуєте на шану і повагу від суспільства, адже щодня віддаєте тепло своїх сердець дітям!

               Голова районної ради
Добриднік М.М.

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
6 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.