Вітання голови районної ради з Днем будівельника

   Щиро вітаю будівельників з професійним святом!
Говорять,  що за своє життя чоловік повинен встигнути зробити три речі: посадити дерево, побудувати дім та виростити сина. Скільки осель збудували за свій вік люди, які пов'язали своє життя з будівництвом – важко підрахувати, адже для них це не просто програма максимум, а фах. Не можливо уявити розвиток краю без існування цієї галузі, без простих людей будівельників, тих, хто приносить нам радість, відкриваючи вікна до сонця.
Взамін безсонних ночей архітекторів та проектувальників, важкої праці  будівельників - встають у дарунок людям нові чудові будівлі, що радують душу і наповнюють її щастям. На наших очах завдяки вашій працелюбності і наполегливості стають невпізнаними проспекти і вулиці, оновлюється місто, селища, села району. Я вдячний будівельним підприємствам та їх керівникам, а також усім, хто зміг зберегти цю галузь в нелегких ринкових умовах, і тим, хто створив нові підприємства, що нарощують свою потужність. Мабуть, жодна ланка не розвивається так, як будівельна. Ми завжди будемо підтримувати її, тому що ті, хто будує житло, школи, офіси, торгівельні центри, дитячі майданчики, заслуговують на велику повагу та визнання. Завжди потрібно пам'ятати, що завдяки будівельникам над головою є дах,  і що будівлі, споруджені добрими руками, залишаються на віки.
 Тому сьогодні, в переддень професійного свята, хочу від усієї душі привітати усіх людей цієї нелегкої професії, побажати вам і вашим сім’ям миру, добра, благополуччя, щедрих замовлень і належної оцінки такої нелегкої, але потрібної праці.
 
Микола Добриднік,
голова районної ради