У Сарнах пройшов другий Молитовний ранок: що обговорювали?

        10 березня у читальній залі Сарненської центральної бібліотеки пройшов другий молитовний ранок. Отже, як же цього дня досягали взаєморозуміння на Сарненщині і, що з цього вийшло.
 
 
         Що таке молитовний сніданок?
         Національні молитовні сніданки − традиція багатьох демократичних країн світу.
 
 
        Уже більше 60 років вони проходять у США, давши початок аналогічним зібранням у Європарламенті, Німеччині, Великобританії та багатьох інших країнах світу. Вважається, що подібний захід сприяє духовному єднанню й порозумінню провідних політиків, чиновників, дипломатів і бізнесменів з усього світу.
 
 
        Проведення такого заходу не є новиною для Сарненського району. Участь у заході взяли голова районної ради Руслан Серпенінов, голова райдержадміністрації Олександр Кохан, перший заступник міського голови Віктор Хомич, служителі різних релігійних конфесій міста Сарни та представників громадськості.
 
 
      
   − Ми маємо різні дороги до храму, але Біблія – одна. Псалом 32:12-15. Щасливий народ, Бог якого - Господь, народ, якого вибрав він собі у спадщину. Господь із неба поглядає, він бачить усіх дітей людських. Він дивиться з місця побуту свого на всіх землі мешканців. Він, що сотворив серця усіх їх, вважає на всі їхні діла, − промовив менеджер «Братерство без кордонів» та керівник міжнародного благодійного фонду «Глорія» Володимир Хомич.
 
 
 
 
 
         − Ми запозичили гарну міжнаціональну ідею Молитовних ранків і вже вдруге проводимо цей захід, запрошуючи людей на спільну молитву. Об’єднуємось у важкі для України часи заради спільної мети, щоб вона пройшла всі випробування з гідністю і честю. Єдність і молитва – найважливіше сьогодні для українців. Біблія: Галатів 6:7 говорить: «Не обманюйте себе: Бог осміяний бути не може. Що посіє людина, те й пожне». Це один з найважливіших і головних духовних законів. Він також відомий як «закон причини і наслідків». Що б ми не зробили або не сказали, то неодмінно до нас і повернеться. І по іншому не буває. Якщо ви постійно сієте негатив до людей, у житті, до самого себе – чекайте такого ж врожаю. Але якщо ви хочете щастя, миру і любові, то несіть це в навколишнє середовище! І ви обов'язково пожнете! – зазначив Руслан Серпенінов.


 
 
 
        − Сьогодні нас усіх об’єднує молитва до Єдиного Бога. Дякуємо Господу Богу за все, що ми маємо, і за сьогоднішню зустріч. Ми живемо в непростий час, тож перше, що просимо у Господа - миру в країні та її процвітання. Нехай віра допомагає нам приймати правильні рішення на цьому шляху. Усім бажаю великої Господньої милості та Божого Благословіння! – звернувся до присутніх Олександр Кохан.


 
 
         − Шлях до Бога у нас спільний, лиш здійснюємо ми його різними дорогами. Дякую за участь кожному і закликаю до любові до України, міста, один до одного і бажаю всім миру, достатку, благополуччя, − сказав Віктор Хомич.
 
         До слова, учасники заходу домовилися провести наступний Молитовний ранок у квітні цього року.
 
Організаційний відділ
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
12 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.