РУСЛАН СЕРПЕНІНОВ ПРОВІВ ПРИЙОМ З ОСОБИСТИХ ПИТАНЬ НА ТЕРИТОРІЇ ЛЮБИКОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

        Традиційно Руслан Серпенінов приділяє час на прийом громадян з особистих питань у відповідній сільській раді згідно із затвердженим графіком у четвертий віторок щомісячно.
 
        Під час проведення прийому громадян голови районної та сільської рад обговорили ряд нагальних питань, які виникають у громаді. Темою розмови стали такі питання як фінансування та проведення ремонтних робіт у закладах соціально-культурної сфери громади, благоустрій територій, надання матеріальної допомоги.
 
        Як і в ході минулих зустрічей, жителі здебільшого зверталися з питаннями особистого характеру. Всім жителям, які потребують матеріальної допомоги на лікування, запропонували написати відповідні заяви до районної ради. Також причиною візиту є низькі пенсії та зарплати, або питання працевлаштування.
 
         Крім цього, спектр проблематики, з якою приходять люди - різномантіний.
 
         Не обійшлося цього разу без теми якості доріг. Місцеві мешканці, які зверталися до голови райради, просили сприяти ремонту дороги Сарни-Любиковичі і мосту на Мар’янівку.
         Після закінчення прийому громадян голова ради ознайомився з роботою закладів соціальної сфери на території Любиковицької сільської ради та поспілкувався з працівниками цих закладів. Це спілкування було змістовним і цікавим як для голови районної ради так і для людей.
 
        Частина проблем, з якими звертаються люди, − поза компетенцією районної ради. Йдеться про призначення субсидій, приватизацію земельних ділянок, житлові проблеми. Усім заявникам надано відповідні рекомендації звернутися у відповідні органи влади, які повноважні вирішувати ці питання.
 
 
 
 
Організаційний відділ
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
11 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.