Відбувся традиційний турнір з волейболу «Кубок пам’яті»

        У суботу, 8 лютого, в Сарнах відбувся турнір з волейболу «Кубок пам’яті», присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ої річниці виводу військ з Афганістану. Турнір проходив у спортивному залі районного ліцею «Лідер».
 
         Відкриваючи турнір, поіменно згадали наших земляків, які не повернулися з Афганської війни, і вшанували їх світлу пам’ять хвилиною мовчання.
 
        У турнірі взяли участь 5 команд: «Афганець» з смт. Рокитне, і чотири команди з Сарн - «Афганець», «Олімп», «АТОвець», «Койоти». Перед початком змагань капітанам команд вручили запашні короваї, а з регламентом проведення турніру присутніх ознайомив головний суддя змагань Олег Зіневич.
 
         В урочистому відкритті змагань взяв участь голова районної ради Руслан Серпенінов.
 
        «Кубок пам’яті» з волейболу присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ої річниці виводу військ з Афганістану, для Сарненщини став традиційним. Тисячі наших хлопців пройшли через Афганістан і несуть його тепер у своїх серцях. Вони пережили втрати своїх друзів, нестерпне пекло й піщані смерчі, 

бачили високу дружбу та підступну зраду, їм знайомі не тільки нестримна хоробрість і відвага, але й почуття безутішності та відчаю. Майже десятиліття тривала війна в Афганістані, в якій загинули тисячі українців. Але вони живуть у пам’яті бойових друзів, продовжують усміхатися зі світлин у солдатських альбомах, вони вічно житимуть у згорьованих, люблячих материнських серцях та нашій пам’яті. Бажаю перемоги найсильнішим і переконаний, що важлива не перемога, а участь. І вірю, що завдяки спільними зусильлями наступний турнір будемо вже проводити в новому спорткомплексі», – зазначив у своєму виступі Руслан Серпенінов.
 
        За результатами змагань перемогу у турнірі виборола команда «Афганець» із міста Сарни. У фіналі вони перемогли команду «Афганець» із смт. Рокитне. Третє місце виборола команда «АТОвець».
 
        Команди були нагороджені грамотами та кубками, а на завершення турніру усі присутні виконали акапельно гімн України.
 
         Організаційний відділ
         районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
20 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.