НА СПОРТКОМПЛЕКС, ШКОЛУ Й ДИТСАДОК отримає кошти ДФРР Сарненський район

        Відразу три будівельні об‘єкти в Сарненському районі включені до переліку проектів, що можуть фінансуватися у 2020 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Це стало відомо після засідання обласної комісії, до складу якої входять представники органів влади та місцевого самоврядування, неурядових організацій, наукових установ і профільних асоціацій.
 
        Комісія працювала у вівторок, 28 січня, та погодила для подання в Мінрегіон пропозиції з переліком і описом 13 інвестиційних програм і проектів, що пройшли попередній конкурсний відбір.
 
         У Сарненському районі за кошти ДФРР ( іншими словами платників податків) планується фінансування будівництва спортивного комплексу в Сарнах, готовність якого становить 78 відсотків, у сумі 14,3 млн. грн., загальноосвітньої школи 1-3 ступенів с. Цепцевичі - 15 млн. грн., а також дошкільного навчального закладу комбінованого типу (ясла-садок) у м. Сарни - 32,8 млн. грн.
 
 
Організаційний відділ
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
11 + 6 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.