У спорткомплексі в місті Сарни, що на Ярослава Мудрого проводять внутрішні роботи та благоустрій території

Скільки обійдеться будівництво та хто дає кошти?
 
         Триває будівництво спорткомплексу в місті Сарни, що знаходиться на вулиці Ярослава Мудрого. Комплекс буде адаптований для всіх груп населення. Як тривають роботи та коли їх закінчать у матеріалі.
 
        Реконструкція спорткомплексу виконують за кошти районного, обласного та державного бюджетів. Ініціатором цього проекту є Сарненська районна рада. Роботи тривають 4 роки і через залучення додаткових коштів планується завершити будівництво у 2020 році. Роботи йдуть за графіком, для цього створені усі умови.
 
        Завдяки тісній співпраці з обласною радою та ОДА на спортивний комплекс з ДФРР у 2019 році виділено 17,9 млн. грн.
 
Хід ремонту
 

 

        Нині уже ми можемо побачити масштабну триповерхову споруду. Облаштовано та утеплено фасад, для міцності залиті монолітні пояси між поверхами. установлено покрівлю, встановлено вентиляцію, господарська каналізація та прокладено електропроводку, не забули й про системи водопостачання та водовідведення. Встановлено котельню та продовжуються роботи з облаштування опалення приміщення, встановлюються радіатори. Також наразі тривають роботи з облаштування прилеглої території, викладають бруківку, розрівнюють та втрамбовують землю для асфальтного покриття. Викладають плиточне покриття сходів та приміщень, де завершені всі внутрішні роботи. Завершуються роботи з облицювання цоколю споруди.
 
 
 
Що там буде?
 
        Загальна площа спорткомплексу складає 4 тисячі кВ.м. У спорткомплексі буде гімнастичні, атлетичні та ігрові зали, передбачені й глядацькі трибуни, які розраховані на 750 місць. Варто відзначити, що спорткомплекс буде адаптований для людей з інвалідністю та маломобільних груп. На вході в спортивний комплекс пандус, а всередині є спеціальній туалет для людей на візках. Завдяки створеним умовам люди з обмеженими можливостями відчуватимуть себе на рівних з іншими відвідувачами комплексу. Для зручності на кожному поверсі будуть облаштовані роздягальні та душові кабіни.
 
        Тут буде можливість займатись ігровими видами спорту: міні-футбол, волейбол, баскетбол. Будуть борцівський, боксерський та тренажерний зали та в недалекому майбутньому плануємо басейн, де можна буде проводити змагання регіонального і загальнонаціонального рівнів.
 
         Діти мають навчатися тільки в найкращих умовах. А їх фізичний і духовний розвиток сьогодні — це вклад в українське майбутнє. Впевнений, що ми ще не раз почуємо про чемпіонів, які займалися у цій будівлі, — наголосив голова районної ради Руслан Серпенінов.
 
 
Організаційний відділ
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
2 + 14 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.